Şimdi Ara

Su damlası çentikli Huawei P30'un görselleri yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 91Mobiles internet sitesi ve OnLeaks işbirliği ile Huawei P30'un yüksek kalitede görüntüleri ve 360 derecelik videosu yayınlandı. Görseller 1.080 x 2.340 piksel çözünürlükte 6 inçlik OLED ekrana sahip olacağı belirtilen telefonun tasarımını gözler önüne seriyor..

Ayrıca Bkz.Xiaomi Mi 9'un teknik özellikleri ve fiyat etiketi ortaya çıktı
    Akıllı telefonda su damlası şeklinde küçük bir çentik ve 24 megapiksel ön kamera yer alacak. Huawei P30'un 5x optik yakınlaştırma yapabilen 38 megapiksellik bir Sony sensörle donatılmış üçlü arka kamera sistemi ile gelmesi bekleniyor.

Mart sonuna doğru tanıtılabilir

Render görseller telefonun hem USB-C portuna hem de 3.5 mm kulaklık girişine sahip olacağını ortaya koyuyor. Ancak bildiğiniz gibi şirket P20 modelinde kulaklık girişine yer vermemişti. Dolayısı ile telefonun kulaklık girişi ile gelmesi pek de olası görünmüyor.

91Mobiles'a göre Huawei P30, 6 GB veya 8 GB RAM, 256 GB'a kadar depolama alanı ve Kirin 980 yonga seti ile piyasaya sürülecek. Akıllı telefonun ne zaman tanıtılacağı henüz belli değil. Ancak Çinli şirketin P30 serisini Mart sonunda tanıtmayı planladığına yönelik söylentiler var.

• Benim anlamadığım 2018'de kalın çentikli telefon çıkardı bütün firmalar ve şimdi ise hepsi su damlası yöntemine geçiyor. En başta akılları neredeydi veya neden bize çentiği azalttık mantığıyla ürün satmaya çalışıyorlar diye sormak istiyorum.

• Bu telefon tutarsa Andy Rubin in telefonu için üzülürüm. Ön tarafı aynı.

• Apple öyle yaptı diye.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dreandes

Benim anlamadığım 2018'de kalın çentikli telefon çıkardı bütün firmalar ve şimdi ise hepsi su damlası yöntemine geçiyor. En başta akılları neredeydi veya neden bize çentiği azalttık mantığıyla ürün satmaya çalışıyorlar diye sormak istiyorum.
    Yoktan problem yaratıyorlar işte sonra azaltıyorlar. En sonunda da çentiği kaldırdık diyecekler.
  • Hersene bi kamera ekleyerek Amiral gemisi derler artık.

• bildigin samsungun son cıkan telefonu gibi olmuş arkası nedense özgün tasarım kalmadı gibi bir birine benzeyen teller cıkar oldu...dünyada tasarımcımı kalmadı acaba

• +1

• OverClocK1ng kullanıcısına yanıt
    ve ne yazık ki de tutacak.

• expressimo kullanıcısına yanıt
    Tutup tutmamasının nedeni çentik olup olmadığı için bir önemi de yok.

• esmerbuyucu kullanıcısına yanıt
    Huawei olmasından kaynaklı zaten isim.
  • Mate 20 Pro'nun noktadan çıkma yüz kilidini açma teknolojisini hemen terk etmeleri onlar için bir anlam ifade etmiyor ... Yine de orada görsel bir engel olacak, bu yüzden neden onunla kilidini açmak için fazladan güvenlik eklemiyorsunuz? Belki parmak izi tarayıcısı daha hızlı ve daha güvenilir olacak (optik sistemden ultrasonik sisteme yükseltilmiş), bu yüzden foolable selfie kamera 2D yüz kilidini açmak yerine güvenlikle ilgilenen herkese bahse giriyorlar.Nox Showbox Mobdro

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi joshbarnes -- 6 Ocak 2019; 22:28:22 >
  • Xioami zamanlı arızalanma programı oldugunu düşünüyorum çünkü mi5 telefonum garantisi bittikten 1 ay sonra bozuldu evofone distribütörü tamiri mümkün olmadığını yeni telefon almamı belirtti ilk ben keşfettim galiba telefonun kendini imha etme olayını [öyle düşünüyorum] çünkü markaların kasten yavaşlatma olayını biliyoruz buda olur o yüzden xiaomi markasından uzak durun derim

• Bence çok çirkin görünüyor tuğla gibi telefon. Ekran su damlası çentik olsa da çerçevesi çok kalın arka taraf fazla düz. Huawei telefonlarını çok beğenirim ama amiral gemisi bir telefon için bu biraz zayıf bir tasarım

• Akıllı telefonda su damlası şeklinde küçük bir çentik ve 24 megapiksel ön kamera yer alacak. Huawei P30'un 5x optik yakınlaştırma yapabilen 38 megapiksellik bir Sony sensörle donatılmış üçlü arka kamera sistemi ile gelmesi bekleniyor.
    basketball legends

• Benim anlamadığım 2018'de kalın çentikli telefon çıkardı bütün firmalar ve şimdi ise hepsi su damlası yöntemine geçiyor. En başta akılları neredeydi veya neden bize çentiği azalttık mantığıyla ürün satmaya çalışıyorlar diye sormak istiyorum. funny prank videos

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maekcowell23 -- 29 Ağustos 2019; 15:35:50 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.