Şimdi Ara

Xiaomi Mi Mix 3 elimizde: Kızaklı amiral gemisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Xiaomi'nin en yeni amiral gemi akıllı telefon modeli olan Mi Mix 3 elimizde. Bu videomuzda telefonu mercek altına alıyor ve merak edilen özelliklerine yakından bakıyoruz. 

• Aklıma Nokia n95 geldi hey gidi günler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kızaklı cihazların ömürleri, uzun olmazsa çok tutacağını sanmam.

• İnceleme çok güzel olmuş dilinize sağlık Erdi bey. İnceleme boyunca takıldığım tek nokta şu oldu, ekran çok güzel ama fiyatına göre, ses çok güzel ama fiyatına göre kamera çok güzel ama fiyatına göre gibi her seferinde yuvarlak yorumlar vardı. Dürüstçe söyleyin bu telefon fiyat olarak resmi xiaomi ile gelirse diğer amiral gemilerinden çok da ucuza gelmeyecek bence. Direk ses olarak Samsung note 9a göre dandik ya da ekran olarak iphone xs bunu parçalar de hayır Bi şeyden mi çekiniyorsun acaba? Mesela o selfi neydi öyle? Dxodan 108 puan alabilmiş bir kamera resmen kafanı geniş göstermiş yatay çekimde.

• Telefon benim de elimde arkadaşlar. Çentik olayına takılmıyorsanız mi 8 alın geçin. Kızak çok kullanışlı değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xiaomiseverim X kullanıcısına yanıt
    Aslında Çin yapımı bütün telefonlar Samsung sony nin yanında dandik. Ama bu markalar küreselcilerin olduğundan dolayı DonanımHaber de küreselcilere çalıştığı için bu arkadaşlar bu aletler içlerine sinmesede iyi demek zorundalar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koyunsavar -- 3 Ocak 2019; 14:39:43 >
  • Xiaomiseverim X kullanıcısına yanıt
    Mi8 ile LG G5 hoparlör sesi karşılaştırma imkanım oldu. LG ile çok daha fazla detay duyarken ve hoparlörde dahi zevk alırken Mi8 daha yüzeysel ve tat vermiyordu. Kamera konusunda ise ezip geçti G5'i.

• Telefon hoş ancak ne kalın çerçeve, ne kızak, ne çentik en iyisi ekrana gömülü kamera.

Telefonda kızak olayını aha bununla kapattım.

Dipnot: Bu arada yılbaşı günü ofiste yapılan inceleme için:
    TDK'nın 2019 Türkçe resimli sözlüğü çıkmış. Adam kelimesinin karşısına Erdi üstadın fotoğrafını koymuşlar.

Elinize sağlık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi al-ozaria -- 3 Ocak 2019; 2:39:48 >

• Bu güne kadar xiaomi kullanmamanız büyük kayıp.Kullansaydınız samsungun dandik olduğunu anlardınız.Daha üst telefonlar için araştırınız oneplus,oppo.
  • Türkiye'de ne zaman satışa çıkacak acaba?

• 3 haftadır kullanıyorum.iphone 6s ve üzerine bir miktar vererek takas ettim.gecen hafta global rom yükledim. genel olarak oldukça memnunum.kizak işi ekrandan centigi kaldirmis ama bence pratik degil

• ayhanst A kullanıcısına yanıt
    gerçek mi??

• Ben tasarımı son derece başarılı buldum. Kızaklı tasarım ön kamerayı çok aktif kullananlar için pratik olmayacaktır ama orta yoğunlukta kullanıcılar için hiç bir dezavantajı olmayacaktır diye düşünüyorum.

• hakaniko kullanıcısına yanıt
    Arka kameralar efsane gerçekten ama ön kamera konusunda ne kadar inceleme izlesem de gidip her denediğimde çektiğim selfilerde iphone hariç ne Samsung ne huawei ne de başka Bir markada kendimi ya da çektiğim arkadaşlarımı güzel göremiyorum ki ben iphone dan nefret ederim ama adamlar yapıyor abi geçen iphone xs max ile denedim instagram açasım geldi

• Türkiye'ye ne zaman gelecek bu telefon artikk bilen varmı mi mağazalarına?

• kullanmadan sallamayın senin samsung dediğin marka önce yazılımı düzeltsin 3500 mah s9 plus 3 saat ekran süresini zor görürken 3300 mah mi 8 ortlaama en az 5 saat üstelik kullanım zorluklarını söylemiyorum bile s9 + 1 hafta zor dayandım

• caneryendi C kullanıcısına yanıt
    zuhahahahahahahahah
  • Teşekkürler erdi harika inceleme olmuş yine

• Teşekkürler iyi ki varsınız

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.