Şimdi Ara

Xiaomi yarın yeni bir şey duyuracağını açıkladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Xiaomi, resmi Weibo hesabı aracılığıyla, yarın yeni bir duyuru yapacağını açıkladı. Çinli şirketin 48 megapiksellik kameraya sahip ilk akıllı telefonu hakkında bazı önemli bilgiler verebileceği veya cihazın teaser görüntüsünü yayınlayabileceği tahmin ediliyor.

Ayrıca Bkz.Facebook Messenger uygulamasına karanlık mod özelliği geliyor
    Weibo gönderisinde Xiaomi'nin yarın ne duyurabileceği hakkında herhangi bir detay yok. Ancak geçtiğimiz ay Xiaomi Başkanı Lin Bin, şirketin 48 megapiksel kameralı akıllı telefonunu kısmen gösteren bir fotoğraf paylaşmıştı.

Redmi Pro 2 gelebilir

Bunun üzerine cihazın Redmi serisi altında çıkacak bir amiral gemisi olabileceği söylendi. Bazı haberlerde ise telefonun 2016'da çıkan Redmi Pro'nun devamı niteliğinde piyasaya sürülecek Redmi Pro 2 olduğu öne sürüldü.

Lin Bin, 48 megapiksel kameralı akıllı telefonun Ocak ayında tanıtılacağını söylemişti. Dolayısıyla, şirketin yarın gizemli telefon hakkında bazı bilgiler verme olasılığı var. Neyse ki gerçekleri öğrenebilmemiz için çok fazla beklememiz gerekmeyecek.

• olmamış, en az 49 mp olmalıydı..

• Yeni birşey? Ne ola ki :)

• Radyonun resimlisi ?

• Duyurma artık birşeyler! Suyunu çıkardın!!!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oppo Find 7 50 mp kameralı idi. Tabi yazılımla 50 mp yapmışlardı. Acaba bu 48 mp de salt 48 mp mi yoksa yazılımla mı güçlendirilmiş?
  • Komutan logar, bir cisim yaklaşıyor efendim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kevin De Bruyne kullanıcısına yanıt
    kimsin sen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İsmi çakal evafone olacakmış!

• Arkadaşlar uzun süre boyunca internetten nasıl gelir elde edilir diye araştırmalar yaptım. Bu hayalim gün geçtikçe daha çok eriyordu. İlk kavradığım şey çok yüksek fiyatlar kazanamayacağımdı. Ama ek gelir olsun çok yüksek olmasa da olur şeklinde devam eden araştırmalarım sonucu makale yazarlığını keşfettim. Lafı uzatmadan aşağıda linki bulunan sitede birçok ihtiyacımı karşılayabildiğim miktarlar kazanıyorum. Eğer zorlanacağınızı düşünüyorsanız size twitter hesabımı vereceğim ve birçok sorunuza çözüm arayacağım. Makale nasıl yazılır? Makale nasıl yazılırsa onaylanır? Gibi birçok konuda yardımcı olacağıma söz veriyorum. Umarım çok faydalı olur.https://www.yazkazan.net/?aff=71465

Twitter: @malay_mahmut

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.