Şimdi Ara

ARK: Survival Evolved Geliştiricisinin Yeni Oyunu ATLAS Eleştiri Yağmuruna Tutuldu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    ARK: Survival Evolved geliştiricisi Studio Wildcard'ın devasa çok oyunculu birinci/üçüncü şahıs fantezi korsan macera oyunu ATLAS iki ertelemenin ardından geçtiğimiz günlerde Steam'de erken erişim olarak çıkışını gerçekleştirdi ancak bu çıkış çok sorunlu oldu.

Oyun için yazılan 10 binden fazla kullanıcı incelemesinin sadece %24 kadarı olumlu ve bütün incelemeler kısmında "Çoğunlukla Olumsuz" ibaresi mevcut.

İlk olarak, oyunun The Game Awards 2018'de yayınlanan fragman ve ekran görüntüleri ile alakası bile yok, tamamen ARK: Survival Evolved'un altyapısını kullanan indirilebilir içerik seviyesinde bir oyun. İkinci olarak, optimizasyon sorunları var. Örneğin, NVIDIA'nın en güçlü kartı GeForce RTX2080Ti'da 1440p çözünürlük ve Epik ayarlarda sabit 60fps dahi veremiyor. Bunların dışında içerik eksikliği, sunucuların stabil olmaması, çökme hataları, bug'lar ve bunun gibi daha fazla sorun bulunuyor.

Evet erken erişim bir oyun ancak yine de hiçbir oyunun bu seviyede satışa sunulmaması gerekiyor. Ayrıca geliştirici oyunun yaklaşık olarak iki yıl boyunca erken erişimde kalacağını söylüyor.

ATLAS 50,00 TL fiyattan çıktı ve şu anda da kış indirimleri kapsamında %17 indirimle 41,50 TL'den satışta. Steam sayfasını buradan ziyaret edebilirsiniz.  

Fragman ve gerçek halinin karşılaştırıldığı videoyu ve GeForce RTX2080Ti frame rate testi videosunu aşağıdaki oynatıcılardan izleyebilirsiniz.

• Sea of thieves çöpünden hiç mi ders almadılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İki yıl erken erişim... Bir Dayz değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence bu profildeki oyuncu kitlesine az bile yapmışlar. Yap çöpten de olsa bir online oyun, at milletin önüne, nasılsa yiyecek birileri bulunur...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bu oyunun tutacağına inanıyorum alum ark survival evovled adlı oyunlarıda boyleydi çıktıgında bişiye benzemiyordu sonra arka arkaya içerik bombardımanına tuttular 2 yılda adam ettiler bu oyunda ogle olacağına yürekten inanıyorum
  • Ben bu oyun ilk gösterildiğinde Sea of thieves DLC'si sanmıştım, Ohaa oyunu ne kadar doldurmuşlar falan demiştim..Sonradan farklı bir oyun olduğunu anladım..Ama kaderleri aynı olacak gibi..
  • Bir oyunun tüm harfleri büyükse o oyun kötü çıkıyor nedende

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Ark'ı geliştirmeye devam etsinler. Fizik motoru, optimizasyon falan filan hala sorunlu oyun.
  • Hadi buglar zor da olsa halledilir belki de o grafikler ne trailerla karşılaştırınca.
  • Hayaller Avrupa Gerçekler Uganda.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Oyun gerçekten keyifli ve çok dolu. Zamanla harika olacaktır
  • Olmamış bu oyun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dhalsim kullanıcısına yanıt
    ARK, ATLAS, SCUM, H1Z1 😄

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pablosky

ARK, ATLAS, SCUM, H1Z1 😄
    Ark kötü değil ki. Survival Evolved yazısı küçük harf
  • beyler ben ark ta cok tecrubeliyim tek basima 200 den fazla reaper king 2000 binden fazla rock drake yakalamisligim var Atlas oynamak istiyorum diskord adim kerim87
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.