Şimdi Ara

Acer’dan üst seviye kavisli oyuncu monitörü

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• İlginin ve kâr marjının yüksek olduğu oyuncu monitörü segmentine birbiri ardına yeni üyeler katılıyor. Bunların bir kısmı alt seviye segmentte yarışırken geneli de yüksek fiyat ortalamalarına sahip. Acer bunlardan birisi.

Acer Predator XR343CKP özellikleri ve fiyatı

Acer Predator XR343CKP monitör modeli 34 inçlik kavisli IPS ekranında 3440 x 1440 piksel çözünürlük sunuyor. Mavi ışığı azaltan modu ile birlikte ekranın tepki süresi 1ms civarında gerçekleşiyor. Ayrıca tazeleme oranı da 100Hz seviyesinde.

Ayrıca Bkz.LG yeni 4K lazer sinema projeksiyon cihazını CES 2019 fuarına getiriyor

FreeSync desteği sunan monitör yırtılmaların önüne geçerken farklı tazeleme oranlarına da olanak sağlıyor. 1000:1 kontrast oranı yanında 350 kandela parlaklık değeri yer alırken 1.07 milyar renk derinliği ve standart sRGB renk gamı mevcut.

Bağlantı tarafında HDMI, DisplayPort ve 5 adet USB portu mevcut. Acer Predator XR343CKP monitör modeli için kendi sitesinde 1799$ fiyat etiketi belirlenirken Amazon gibi perakende mağazalarında 1000$ seviyesini bulabilmek mümkün.

• Ülkede hayal bile kuramıyorum onada vergi alacaklar diye.

• Monitör güzelmiş ama fiyatı pahalı. :(

• Daha ucuza daha iyi özelliktekiler varken bu fiyat çok.

Gsync lisans parası bile vermiyorken ne bu fiyat böyle?

• millet amerikada avrupada maaşının yarısıyla alırken biz neden 3 maaşımızla alıyoruz teknolojik şeyleri avro ya veya dolara geçmeliyiz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1800$ nere 1000$ nere...

• Afedersiniz de 34 inç... Otuzdört inç ya la, nası oyun oynancak onda? 27 inçte bile oyun oynayamıyorum ben, ekrana halim olamıyorsun ki...

• Bu tarz monitör alan birisi ya geniş masaüstü için alır ya da simulasyon oyunları için alır. İş için zaten samsung'da 32:9 3840x1080 monitörü var.

• Tasarımı ve özellikleri yeterli duruyor ama acer’a 9500₺ gibi bir para bağlanırmı orası meçhule

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.