Şimdi Ara

'Yamuk' iPad Pro'lar ile ilgili Apple donanım şefinden açıklama geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
1
Favori
2.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçtiğimiz günlerde, internetten sipariş edilen birçok iPad Pro'nun, alüminyum kasasında hafif bir bükülme ve yamulmayla kutudan çıktığıyla ilgili bir haber yayınlamıştık. Kullanıcıların şikayetine kulak veren Apple'ın donanım şefi Dan Riccio konuyla ilgili açıklama yaptı.

Apple durumu normal karşılıyor

Apple'ın Donanım Mühendisliği Kıdemli Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Dan Riccio, iddia edilen müşteri e-postasına, en son iPad Pro'nun tasarım ve hassasiyet kalite standartlarını "karşıladığını veya aştığını" iddia ederek yanıt verdi. Yani Apple'a göre durum gayet normal.

Dan Riccio'nun konuyla ilgili açıklaması ise şu şekilde: "Yeni iPad Pro ile ilgili atıfta bulunduğunuz soruna göre, benzersiz tasarımı, Apple'ın tüm yüksek kaliteli tasarım ve hassas üretim standartlarını karşılar veya aşar. Dikkatlice tasarladık ve üretim sürecinin her parçası tam olarak ölçülüp kontrol ediliyor. iPad Pro düzlüğü için şu andaki spesifikasyonumuz önceki nesillere göre daha dar olan 400 mikrona kadardır. Bu 400 mikronluk sapma yarım milimetreden daha azdır (veya en fazla dört yapraktan daha az kağıt genişliği) ve bu durum, ürünün kullanım ömrü boyunca normal kullanım sırasında değişmez. Not: Bu küçük farklılıklar cihazın işlevini hiçbir şekilde etkilemez."

• Kullanıcıyı aptal yerine koyuyorlar işte.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kullanıcıyı aptal yerine koyuyorlar işte. Yazık gerçekten yazık! Kocaman şirket Tim Cook sayesinde ne hale geldi işte kanıtı. Üşüyoruz Steve reyiz...

• Yuh artık!

• Apple'in yaptigi yanlislari sahiplenmesi iktidar partisinin savunmalarina cok benziyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hardtracker -- 22 Aralık 2018; 22:20:8 >
  • Zamanında telefonu yanlış tutuyorsunuz demişlerdi, şu ios ve osx i başka firmalarada satsalarda kurtulsak şunların bu kendini beğenmişliğinden artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kutudan çıkan ürünleri geçtim, Apple'ın sergilediği davranış yamukluğun önde gideni.

• Elemtere fiş kem gözlere şiş demiş yani ben öyle anladım.

• Parayla rezil olma item'ı

• yıllardır bır adım ılerleme gostermeyen sırket

• yukarıdaki yamukluk yarım mm değil yarım cm resmen
  • Baya baya patladılar belli. Görürsünüz bir sonraki ipadda daha dayanıklı diye çıkartırlar onunla övünürler demedi demeyin

• ilk iphone 6 pluslar cıktığında aynı şikayetler oldu habire milletin kıçında bükülüp bükülüp duruyolardı. Apple ne yaptı iphone 6s lerde daha kuvvetli bi aliminyüm serisi kullandı.iphone6'larda hatalıydık demediler. Bundada böyle olacak. Seneye daha kuveetli bi maateryalle gelirler olur biter.

• Son iphone bükücü apple.

• 400 mikron veya 0.4mm'lik yamukluk gözle görülebilir mi bu kadar?
    Apple "kardeşim biz kutuya düzgün koyuyoruz. kutudan çıkartırken yamutmuşunuz. çakallık yapıp değiştirmek istiyosunz. biz bunları yemeyiz" diye bir açıklama yapsa çok daha mantıklı olurdu.

• Apple yine katlanabilir ekranı yanlış anladı

• Şaka mı bu ya? Adamdaki pişkinliğe bak. Bir sonraki iPad’de bu durumu da düzeltecekler. Çünkü kabul ederlerse kimse almayacak. Nasılki iPhone 6 serisinde bükülme sonrası iPhone 6s’te durumu düzelttiler aynı şekilde iPad’de de durumu düzeltecekler ama hatalarını yeni modele kadar kabul etmeyip akıllarınca satabildiğimiz kadarını bu haliyle kakalayalım mantığındalar. Bu ne yüzsüzlük bu ne utanmazlık pes!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biz hata yapmış olamayız. Kutudan eğik çıktı diyorsanız siz yalan söylüyorsunuzdur...

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.