Şimdi Ara

Resident Evil 2'nin Demosu Microsoft Store'da Ortaya Çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • True Achivements, Microsoft Store üzerinde Resident Evilremake'in demosunu buldu. Sayfa şu anda aktif değil.

“1-Shot” isimli demo 11 Ocak'ta yayınlanacak ve 31 Ocak'a kadar ulaşılabilir olacak. Açıklama kısmında belirtilene göre, demoyu tamamlamak için yalnızca 30 dakikanız olacak. Eğer ölürseniz demo bitmeyecek ancak 30 dakikalık süre dolduğunda demo sona erecek.

Resident Evil 2 remake 25 Ocak 2019'da PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak.

• muhtemel full oyunu indirtecekler demo olarak. parasını verince şak diye full oyun açılacak.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Tek atımlık demo. Tadı damağınızda kalsın der gibi. Full oyunu pre-order yaptım iyiki. Zaman kısıtlamalı demo nedir yuh. 30 dakikada işini bitir çık der gibi. Neyse. :)

• E YUH BE!!! Bırak oynayayım bari demosunu ayıp ya bir de süre koyuyorlar 15 yıl önceki bazı oyunların yaptığı gibi
  • DMC 5’in demosunda da böyle yaptılar. 30 dk nedir be kardeşim? Adam akıllı demo yapsanız ölür müsünüz? Her neyse ön siparişi bende yapmıştım, merakla bekliyorum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Save doyasını sileceksin, istediğin kadar oynayacaksın onuda biz mi öğretelim. :D
  • Bir atımlık bakıp cıkarız artık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muhteşem bir oyun yav.

• bu haberi okuyunca aklıma scs geldi, eskiden tam sürüme yükseltmeyenlere 1 saat oyun süresi tanıyordu sonra lisans alın diyordu :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.