- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Direksiyon Sınavından sonra ehliyeti almak kaç gün sürer?
13 Cevap4234 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

3986 Mesaj
17 Nisan 2007; 20:45:30 

İstanbul/Bahçelievlerdeyim. 21 Mayısta sınav var ve 11 Haziran gibi amerikaya gidiyorum (inşallah) ve ehliyeti kesinlikle almam lazım. Aaaba emniyetten ehliyeti almak ne kadar sürüyor?

Mesela pasaport başvurusunu 8.30 - 12.30 arası kabul eden gıcık kurum , ehliyet için ne gibi kıllıklar yapıyor?

2682 Mesaj
17 Nisan 2007; 21:19:22 

Ben İzmir'de aldım ehliyet,cumartesi sınavdan birkaç saat sonra belli oldu sonucum,pazartesi dosyam hazır olmuştu.Ama sicil kağıdını filan daha önce almıştım.O dosyayla hemen ehliyet alınıyor.Ben ancak 1.5-2 ay sonra gittim almaya

4100 Mesaj
17 Nisan 2007; 21:25:30 

Bak sana ne diyim eger kurallari biliyosan calis ve orada al ehliyeti cunku ucuz ve cok kolay hemde burada turk ehliyetine dondurebiliyosun sakin burda almak gibi bir hataya girme cunku oarada kabul gormuyo(uzun zmanli olarak gidersen-kisa zamanli kabul ediyorlar) ama bunlar orada uzun zaman kalirsan yapacaklarin kisa kalirsan al buradan.

Suyu bitirdi hayvan!
Beşiktaş-B. Dortmund-A.Madrid
Farzı mahal:qRueL

3986 Mesaj
17 Nisan 2007; 21:37:42 

quote:

Orjinalden alıntı: tHe_iMmpPxX

Bak sana ne diyim eger kurallari biliyosan calis ve orada al ehliyeti cunku ucuz ve cok kolay hemde burada turk ehliyetine dondurebiliyosun sakin burda almak gibi bir hataya girme cunku oarada kabul gormuyo(uzun zmanli olarak gidersen-kisa zamanli kabul ediyorlar) ama bunlar orada uzun zaman kalirsan yapacaklarin kisa kalirsan al buradan.

Onları araştırdım zaten, orada çalışacağım iş ehliyet şartı koştuğu için almak zorundayım. Oraya gidince tekrar sınava girip alıcam zaten ama ordan alana kadar tr ehliyetiyle idare etmem lazım. Ayrıca işvereni dolandırmış gibi oluruz ehliyetsiz gidersem.

quote:

Orjinalden alıntı: fernsehn

Ben İzmir'de aldım ehliyet,cumartesi sınavdan birkaç saat sonra belli oldu sonucum,pazartesi dosyam hazır olmuştu.Ama sicil kağıdını filan daha önce almıştım.O dosyayla hemen ehliyet alınıyor.Ben ancak 1.5-2 ay sonra gittim almaya

şu sicil olayının ayrıntısını anlatır mısın? En acil şekilde almam gerekiyor çünkü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faruk -- 17 Nisan 2007; 21:43:18 >

1786 Mesaj
17 Nisan 2007; 22:36:53 

Hayırdır Work and Travel mı?

Benim yaradılışımda bir fevkalâdelik varsa, o da Türk olarak dünyaya gelmemdir.
Mustafa Kemal Atatürk

Forum Kuralları || İmza Kuralları || Şikayet Et Butonu || Nick Değişimi || SMS Onay Sistemi || Öneri ve Şikayetleriniz

2791 Mesaj
17 Nisan 2007; 23:45:26 

Hemen sınavdan sonra sana çıkış sertifikasını vermiyolar zannımca artı emniyet müdürlüğüde çok seri çalışmıyo bu kadar kısa zaman diliminde zor diye düşünüyorum ama....

FANATİK SE'Cİ DEĞİLİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİM!!!!!!!!!!!!

3986 Mesaj
17 Nisan 2007; 23:46:22 

quote:

Orjinalden alıntı: Saltuk

Hayırdır Work and Travel mı?

Aynen.

2161 Mesaj
17 Nisan 2007; 23:48:02 

3-4 gün içerisinde imzadan çıkıyor

Nothing Doing

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
17 Nisan 2007; 23:55:48 

Bu cumartesi yazılı sınavım var, ne yapıcam yahu

3986 Mesaj
18 Nisan 2007; 0:12:02 

quote:

Orjinalden alıntı: usturanazmi

Bu cumartesi yazılı sınavım var, ne yapıcam yahu

aynı dönemdeyiz işte

21 mayısta da direksiyon sınavı var. Onları geçerim ama sonrası problem.

Kimileri de sertifika alman çok sürer diyolar. Emniyetten 3-4 günde çıkıyomuş

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
18 Nisan 2007; 0:17:15 

quote:

Orjinalden alıntı: faruk

aynı dönemdeyiz işte

21 mayısta da direksiyon sınavı var. Onları geçerim ama sonrası problem.

Kimileri de sertifika alman çok sürer diyolar. Emniyetten 3-4 günde çıkıyomuş

Tertip takma kafayı be, çözeriz

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
1 gün 20 sa. 35 dk. kadarı kaldı.
18 Ocak 2012; 19:18:51 

Arkadaşlar ben orta halli bir ilçedeyim yarım emniyete gideceğim direksiyon sınavını geçtim kaç gün sonra ehliyeti alırım...

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
1 gün 20 sa. 35 dk. kadarı kaldı.
18 Ocak 2012; 19:29:45 

Güncel..

1774 Mesaj
18 Ocak 2012; 19:33:29 

quote:

Orijinalden alıntı: karagoz90

Arkadaşlar ben orta halli bir ilçedeyim yarım emniyete gideceğim direksiyon sınavını geçtim kaç gün sonra ehliyeti alırım...

Dosyan hazırsa aynı gün bile alabilirsin :)

Life is hard, real hard, incredibly hard. You fail more often than you win. Nobody's handing you anything. It's up to you to puff up your chest, stretch your neck, and overcome all the difficult. The nasty. The mean. The unfair. You want more than you have now? Prove it! You want to be the very best there is? Get out there and earn it! Once you decide that, you will know where it is you want to be and you won't stop pushing forward until you get there! That's how winners are made. At the end of the day, success is what we all want. We all wanna win and the race will be won. There is no question about that. So, come on. Get out on top! Run faster! Dream bigger! Live better than you have ever before. This is in you! You can do it! Do it for yourself. Prove it to yourself.
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Direksiyon Sınavından sonra ehliyeti almak kaç gün sürer?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.391