Şimdi Ara

Çok iyi! MSI GC30 kablosuz Gamepad inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    MSI Force GC30, açık söyleyeyim şu anda alınabilecek en iyi kablosuz oyun kontrolcülerinden biri olmuş. Nedenlerini bu videoda anlatıyorum :)

• 373 tl.... logitech f710 170 tl ye alınır 200 tl ye de bi sürü secenek alınır.
  • Gamesir G4s varken buna para vermek hakikaten komik.

• Çin sitelerinde çakma xbox kolları var ,adamlar birebir yapmışlar gayet de stabil çalışıyor 15 dolar civarı bir şey. Ya da hiç uğraşmayın 2 tane orijinal xbox kolu alın msi fiyatına...

• ugacomtr U kullanıcısına yanıt
    F710 ' u DH den ikinci el 60 TL den aldım. Bu da iyi bir seçenek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gamepad de orijinalden şaşmayın. Zamanında D&R dan xbox one gamepadi almistim 100tl ye. Ilk cikanlardan şu kulaklik cikisi falan olmayanlardan ama hala taş gibi calisiyor.

• Yahu Mesut o nasıl bir bakış, tıklarken içim cız etti, MSI; "sadece elinde tutabilirsin oynamak yok" dedi sandım.

• xbox one s gamepad 284tlye buldum 2dkda. Daha ucuza da illa ki vardır. Hem daha ucuz, hem orjinal xbox. 370tl gereksiz pahalı bir alternatif olmuş.

• 310 tl xbox one s + turkiyede 400tl olan wireless adaptoru ile alinabiliyor

• Lütfen incelemelerinizde fiyatını da söyleyin Türkiye de bulunabiliyorsa buradaki fiyatlar ve yanında dolar olarak fiyatını da belirtin. Bu şekilde inceleme inanılmaz eksik oluyor. Birde bağlantıyı da canlı canlı yapıp tanıtabilseydiniz özellikle android'e çok iyi olurdu. Maalesef eksik bir inceleme olmuş video.

• hazarRS kullanıcısına yanıt
    Xbox 360 gamepad klonu olmuş bu.

230 küsürdü dün ya da önceki gün Amazon TR

Yılbaşında yine indirime girer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 20 Aralık 2018; 9:34:44 >
  • En önemli konuyu belirtmemişsiniz. Xinput desteği var mı yok mu?

• Logitech F710'u elinize alın, bir de bunu sonra karar verin...F710 çok daha iyi.

• MSI sağlam yapar ama fiyat fazla geldi..

• Xbox kontrolcüsü için kablosuz alıcı gerekiyor galiba PC'de ama yine de;

1. Xbox One Elite Controller
    2. Xbox One Controller

tercih ederim.

Ha bir de elimde Steam Controller var. Kablosuz anlamında Xbox kontrolcüsüne tercih edilebilir.

Ancak dokunmatik olayı her oyunda çok başarılı çalışamıyor, eliniz alışamıyor veya. Bunun haricinde direksiyon vs. gibi kullanılabilmesi, yani PS4 kontrolcüsü gibi jiroskobunun olması çok iyi.

Bu üçünden başkasına pek bakmam şahsen.
  • Yıllardır F710 kullanıyorum, memnunum. Bu ürün 350TL'ye satacak bir ürün değil. Şuanda amazon amerika'da 40 dolar...

• Bgrn7 kullanıcısına yanıt
    Mesut bey xinput'un adını söyleseymiş tam olacakmış adını teleffuz etmemiş ancak anladığım kadarıyla xinput'un yanında dinput'da var demek istiyor, galiba yani ...

• LGatakan kullanıcısına yanıt
    40 dolar değil,kargo+vergi 16 dolar toplam 56 dolara geliyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.