Şimdi Ara

Açık Dünya Rol Yapma Oyunu Outward 26 Mart 2019'da Çıkacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yayıncılar Deep Silver ile Maximum Games ve geliştirici Nine Dots Studio, açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Outward'un 26 Mart 2019'da PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkış yapacağını duyurdu.

Oyunun tanıtım yazısı:

Outward'da bir maceraperest, gezgin ve kaşif olarak oynuyorsunuz. En önemlisi, savunmasızsınız ve düşmanlarınız kadar güçle donatılmışsınız. Düşmanları, engelleri ve fantastik yaratıkları ile dolu vahşi, acımasız topraklarda hem zorlu ortamları hem de rakipleri aşmak için savaşarak ve büyü kullanarak hayatta kalmaya çalışacaksınız.

Outward tek başınıza veya arkadaşlarınızla birlikte online veya split-screen co-op olarak oynayabileceğiniz bir açık dünya rol yapma oyunu. Sıradan bir gezgin olarak başladığınız bu macerada sert bir gezgin oluncaya kadar karakterinizi geliştirmeye devam edin. Çeşitli inanılmaz manzaralar ile karşılaşırken her bir dinamik görev ile yeteneklerinizi ilerletin.

Oynanış fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

• Sonunda bir insan evladı tps oyun yapmayı akıl etmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok güzel, izlerken bir skyrim tadı almadım değil : D
  • Şu oyun patlamasın diye o kadar istiyorum ki. Aşırı derecede Gothic izlenimi veriyor.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Tepme ve vurduğunu hissetme yok gibi geldi bana videodan, canavarlarda çok kolay ölüyor gibi geldi. Bunlar hallolursa gideri var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Güzel gözuküyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her noktasından 3. sınıf bir oyun olduğu anlaşılıyor..Haydi onuda geçtim şu trailer ın kalitesizliğine bak para vermemek için mahallede ki çocuklaramı yaptırmışlar acaba şaka gibi...
  • grafikler çok yetersiz geldi bana

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.