Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 serisinin tasarımını açığa çıkaran görseller yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung, son birkaç yıldır Galaxy S serisi akıllı telefonlarında aşağı yukarı aynı tasarımı kullanıyor. Elbette ki her yeni modelde tasarım anlamında bazı değişiklikler oldu ancak büyük ölçüde aynı görünüme sahip olduklarını söyleyebiliriz. Bu durum önümüzdeki yıl sahneye çıkacak Galaxy S10 ile de devam edecek gibi görünüyor.

Ayrıca Bkz.Dört arka kameralı Huawei P30 Pro'nun tasarımı açığa çıktı
    PhoneArena adlı internet sitesi, ismi açıklanmayan kaynaklara dayandırdığı haberinde, Galaxy S10 ve varyantları hakkında bazı detaylara yer verdi. Yukarıdaki resimde de görebileceğiniz gibi akıllı telefonun nasıl bir tasarıma sahip olacağını gösteren bazı görseller bile yayınlandı. Başta da belirttiğimiz gibi telefon genel olarak önceki modellere benziyor. En büyük farkı ise ekranında ön kameranın yerleştirildiği bir delik olması.

Arka panelde parmak izi tarayıcısı yok

Yayınlanan görsellere bakılırsa normal Galaxy S10 modeli 6.1 inç ekran ve tek bir dairesel kamera deliği ile gelecek. Buna karşın 6.4 inçlik Galaxy S10+ modelinde çift ön kamera yer alacağı için deliklerin bulunduğu oval alan biraz daha büyük olacak. Bununla birlikte her iki telefonun da 2K ekran ve üçlü arka kamera sistemi ile donatılacağı söyleniyor.

Görsellerde ilgi çekici bir başka detay ise telefonun arka panelinde Galaxy S9'daki gibi bir parmak izi tarayıcısının yer almaması. Samsung'un yeni amiral gemisi telefonunda ekrana entegre parmak izi sensörü kullanacağına yönelik söylentiler vardı. Dolayısı ile yayınlanan görseller bir anlamda bu iddiaları da doğrulamışı oldu. Güney Koreli şirketin Galaxy S10 serisini önümüzdeki Şubat ayında tanıtması bekleniyor.

• Alt çerçeveden nefret eden sadece ben miyim acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Evt sensin herkes kendi tercihi ister sever ister sevmez kullanici kendi tercihi sonuçta başkasinin tercihi bu olabikir ben begendim buda benin kendi tercihim eger orda kamera iyi durmuyor diyorsaniz o zaman kamera koymasinlar bugun mix 3 kizakli olan telefonlar var elestiryorlar yok kalin yok el oraya gidonce cit cit ac kapa gibi o zaman on kamera koymasinlar eskiden nokia cihazlarda on kamerami vardi arka kamerayla idare edilir cok selfi cekenler icin onlarinda kendi tercihleri saygi duymak gerekir
  • Benim gibi simetri hastalarını rahatlatacak bir alt-üst çerçeve tasarımı yapsalar çok iyi olur.

• Bysnbad B kullanıcısına yanıt
    Hocam yazdıklarınızın Türkçe mealini de yazar mısınız

• Beğenmedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ssj kullanıcısına yanıt
    Aynen. Daha bugün başka bir habere bunu yazdım. Ya madem alt çerçeveyi üst gibi sıfır yapamıyorsunuz, o zaman üst tarafıda alt ile aynı boyutta yapın. O bölgeye de kamera vb. şeyleri sıkıştırın. Milleti de saçma çentik ve deliklerden kurtarın

• ssj kullanıcısına yanıt
    sıfırlayamıyorlar malesef bir rivayete göre onun patenti apple daymış
  • santhora kullanıcısına yanıt
    Meizu 16th ailesinden bahsediyosunuz, aynı fikirdeyim sizinle.

• Dh suyu cikti s10 yeter artik

• Apple gibi alt çerçeve yapabilen bir babayiğit çıkmadı iyi mi. Üstü şişhane altı ... Tepe inovasyondan yıkılıyor alt 2 sene evveli. Umarım 3.5 mm jack kalkmamıştır.
  • Tek kamera hadi belki göz falan alışır da çift kamera çok sırıtıyor yahu. Bence bunun yerine Vivo Nex serisinde ki gibi aç kapa kamera olsa çok daha mantıklı olurdu. Yazık etmişler, resmen çoluk çocuğun alay konusu olacak Samsung. Bu koca şirketler nasıl yönetiliyor anlamak mümkün değil.

• Kullanım ömrü ne kadar olacak? Yani Samsung ne kadar süre sonra yazılımla yavaşlatacak telefonu ve biz koşa koşa yeni samsung alacağız

• shkoksal kullanıcısına yanıt
    Turkce bilmiyosan okuma dostum ok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung Galaxy S10 serisinin tasarımını açığa çıkaran görseller yayınlandı

• Ekranın içine kamera yerleştirmek en az çentik kadar saçma ve kötü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gravaze

Apple gibi alt çerçeve yapabilen bir babayiğit çıkmadı iyi mi. Üstü şişhane altı ... Tepe inovasyondan yıkılıyor alt 2 sene evveli. Umarım 3.5 mm jack kalkmamıştır.
    onun patenti Apple'da diye biliyorum oled ekrani kivirip ic tarafa sakliyorlar... dolayisiyla ekran bilesenleri icin de ekstra yer ayirmaya yani cerceveye gerek kalmiyor...
    Samsung Galaxy S10 serisinin tasarımını açığa çıkaran görseller yayınlandı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fashionality -- 19 Aralık 2018; 20:42:10 >

• Anlaşıldı, Samsung'da HTC ile SONY'nin yolundan gidiyor.

• Şıklık anlayışına tüküreyim...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.