Şimdi Ara

Monster'da Bu Hafta - CS: GO

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    MONSTER ABRA A5 V14.1 Sistem Özellikleri
    İşlemci:
    Intel Coffee Lake Core i7-8750H
    Bellek: 8GB (1x8GB) DDR4 2666MHz
    Ekran Kartı: 4GB GDDR5 Nvidia GTX1050Ti 128 Bit
    Depolama: XPG 256GB M.2 SSD (Okuma: 1000 MB/s - Yazma: 800 MB/s)
    Ekran: 15.6" FHD 1920x1080 IPS Mat LED Ekran 

• Geçen hafta cs go indirdim beleş oldu diye , bebelerin alayı hile yapmış oyunun içine etmişler. elemanlar duvarın arkassını gören hile yapıp oynuyorlar. Bu şekilde artık cs efsaneside bitmiştir.
  • prime'da bile yapıyorlar hile. adamı nokta kadar görüyorum tabanca ile tek atıyor. evime sunucu kurdum, arkadaşlarımla oynuyorum hilesiz hurdasız.

• O zaman şikayet edeceksiniz. Benim şikayetlerim ile 1 haftada 2 kişi banlandı.

• Bu ne la? GT1030'da 170fps veriyordu bu oyun. Benim masaüstü 1050Ti'ımda 250 fps alıyorum dust2'de.

• Hacı oynayamıyorsun işte, daha basit bir oyun seçseydin keşke

• elektrontan E kullanıcısına yanıt
    sabit o fps yi vermez bu kartlar. Bendede var 1050 arasıra 1800 civarına çıkıyor .

• quote:

Orijinalden alıntı: ARTHUR.

sabit o fps yi vermez bu kartlar. Bendede var 1050 arasıra 1800 civarına çıkıyor .
    Alıyorum derken ortalama 250, max değil.
  • Ne sies go su ya?

40 yıllık cese(cs) sies mi oldu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CS:GO bu ayarlarda oynanmaz. Doğru ayarlarla minimum 130 fps lerde oynanabilir.

• 90 fps mi?
    Full ayarlarda cs oynamak mı?

Abicim siz bu oyunu test etmeyin. zira 130-140 fps nin altında bu oyunu oynamak kendine işkencedir.

kaldı ki dust 2 en yüksek fps veren map dir. cobblestone veya inferno da bu fps yi bile alamayacak.

Hatta benim evdeki amd 8350 bile dust 2 de ortalama 200 fps alıyorken sizin bu makineyle 90 fps almanız büyük skandal. Bence tekrar deneyin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.