Şimdi Ara

Galaxy S10 kablosuz şarj cihazı olarak kullanılabilecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Teknoloji devi Samsung'un yeni amiral gemisi modeli olan Galaxy S10 serisini tanıtmasına kısa bir süre kaldı diyebiliriz. Gizmodo'nun raporuna göre Galaxy S10 modeli, diğer cihazları kablosuz olarak şarj edebileceği bir özellikle beraber gelecek.

Tüm modellerde olup olmayacağı belli değil

Kablosuz olarak şarj olan bir dizi cep telefonu piyasaya sürüldü ancak bu işlemi tersine yapan cihazların da yavaş yavaş geldiğini görmeye başladık. İlk olarak Huawei Mate 20 Pro kablosuz şarj cihazı olarak kullanılabildiği bir özellik sunmuştu ve görünüşe bakılırsa Samsung, Powershare olarak adlandıracağı bu özellikle Huawei'yi takip edecek.

Powershare özelliği ile Samsung Galaxy S10 modellerinin adeta bir kablosuz şarj standı gibi kullanılabileceği ve kablosuz şarjı destekleyen cihazları şarj edebileceği belirtiliyor. Bu özelliğin sadece üst model S10'larda mı yoksa tüm seride mi olacağı kesinlik kazanmış değil. Buna ek olarak Huawei Mate 20 Pro'nun bu özelliğiyle cihazları çok yavaş şarj ettiği belirtiliyor. Bakalım Samsung'un teknolojisi ne denli hızlı olacak hep birlikte göreceğiz.

• Haber yapılacak bir özellik deği mate 20 pro yapıyor zaten.Bize başka cihazları şarj eden telefonlar değil 2 günü 3 günü yoğun kullanımda çıkaracak teknoloji gelişmelerine sahip telefonlar lazım.

• Yahu şunu yapacağınıza koyun kutuya canavar gibi hızlı şarj adaptörü de tüketici mutlu olsun be.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mate 20 Pro'da güç yönetimi ve batarya kapasitesi çok iyi olduğu için şarj sıkıntısı olmuyor ama Samsung'da aynı şey olmaz. Samsungların şarjı kendilerine zor yetiyor.

• Bir yenilik getirmek istiyorsa akıllı saatleri de şarj edebilecek şekilde bu özelliği sunmalı

• Benim iki yıllık android 6 sistemli telefonumda benzeri var ....etkilenmedim

Galaxy S10 kablosuz şarj cihazı olarak kullanılabilecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mcebi001 kullanıcısına yanıt
    Kablosuz diyor. Okudun mu?

• serafon kullanıcısına yanıt
    Çok farketti gerçekten !
    Cezbedici olup olmaması, ilgi çekip çekmemesi, ilerleme olup olmaması, ya da senin açından kullanımda çok fardekedip farketmemesi değil mesele. Adamlar elma koymuş diyor özellik olarak sen bende 2 sene önce armut vardı zaten diyorsun. Elma ile armut aynı mı? Ya da armut isteyene elma verebilir misin? Ya da herkes ikisi de meyve zaten gözüyle bakar mı? Neyse onu söyleyelim, demek istediğim o.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serafon

Cezbedici olup olmaması, ilgi çekip çekmemesi, ilerleme olup olmaması, ya da senin açından kullanımda çok fardekedip farketmemesi değil mesele. Adamlar elma koymuş diyor özellik olarak sen bende 2 sene önce armut vardı zaten diyorsun. Elma ile armut aynı mı? Ya da armut isteyene elma verebilir misin? Ya da herkes ikisi de meyve zaten gözüyle bakar mı? Neyse onu söyleyelim, demek istediğim o.
    Sen elmayla armut arasındaki farkı pek çözememişsin, ikiside harici cihaz şarj edebiliyormu ediyor. 2 sene sonra kablosuz olanı yapmak BENCE etkileyici değil ki günümüzde pil tüketimi baz aldığımızda kim pilini paylaşır o ayrı tartışılır..
    Mesele SENCE etkileyici olup olmaması değil. O özellik SENİN telefonunda YOK! Bunu anladın mı? Senin telefonun başka bir telefonu KABLOSUZ olarak şarj EDEMEZ! Bu kadar açık bir şeyi ayırt edemiyorsan zaten sana anlatmam mümkün değil.
    Mesele SENCE etkileyici olup olmaması değil. O özellik SENİN telefonunda YOK! Bunu anladın mı? Senin telefonun başka bir telefonu KABLOSUZ olarak şarj EDEMEZ! Bu kadar açık bir şeyi ayırt edemiyorsan zaten sana anlatmam mümkün değil.
    Benim yazdığım yorum benim fikrimdir 'bence' öyledir yani sen elma bu armut bu falan ne anlatıyorsun, liselimisin nesin kafana bişeyler sokmak niye bu kadar zor ,keske klavye tutmanında belirli bir yaş sınırlaması olsaydıda hergün dh da aklı olmayıp fikri olanlarla uğraşmak zorunda kalmasaydık..!!
    BAŞLIK : Galaxy S10 kablosuz şarj cihazı olarak kullanılabilecek
    SENİN YORUMUN : Benim iki yıllık android 6 sistemli telefonumda benzeri var ....etkilenmedim

Senin yorumunu okuyunca senin telefonunda da KABLOSUZ şarj özelliği varmış gibi anlaşılıyor. İlk okuduğumda hangi telefonda da bu özellik varmış ki acaba diye merak ettim, sonra baktım ki aslında öyle bir telefon yokmuş..... Bu arada liseli değilim henüz ilköğretimdeyim...

Neyse uzatmaya gerek yok, basit bir şeye değinmek istedim, yanlış anlaşılacak bir şey düzelsin, başkası da benim gibi yanılmasın diye, üstüne fazla alındın, uzadıkça uzadı!
    Benzeri ...derken telefondan telefona şarj dedim zaten, 2 yıl sonra kablosuz olan varmış huawei p20pro da yavaşmış bunda hızlı olacakmış falan bunlar beni etkilemedi dedim sen gereksiz uzattın ....neyse ilkokulda başarılar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.