Şimdi Ara

Full Throttle Remastered GOG’da kısa süreliğine ücretsiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

GOG oyun platformunun kış indirimi başladı. İndirimin ilk gün sürprizi de Full Throttle Remastered oyunu oldu. Orijinali 1995 yılında Lucas Arts tarafından yayınlanan ve Point&Click tarzı oynanışa sahip olan Adventure oyun, görsel anlamda elden geçen yeni sürümüyle 2017 yılında Double Fine Stüdyosu tarafından tekrar piyasaya sürülmüştü.

Cinayetle suçlanan bir motor çetesi liderinin adını temize çıkarma ve kendine kumpas kuranlardan intikam alma senaryosu üzerine kurulu oyun, eleştirmenler tarafından oldukça beğenilmişti.

Oyunu acele ederseniz GOG kütüphanenize ücretsiz ekleyebilirsiniz. Oyun, Steam platformunda halihazırda 24 tl’den satılıyor. Teklifi kaçırmayacağınızı umuyoruz.

• LucasArts! . Disketli oyunlar dünyası. Harika oyunları vardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: bwhiteshark

LucasArts! . Disketli oyunlar dünyası. Harika oyunları vardı.

Star Wars oyunlarını da o yapmıştı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Monkey Island' ı da verdiler bir ara remastered olarak. Eskilerin çok güzel tadlar alacağı oyunlar bunlar...

• Ne oynadık be

• Nedense bazı sahneler hariç orjinali, oyunun daha ruhunu yansıtıyor ve daha eğlenceliymiş hissi veriyor.

• oyun nerede ücretsiz anlayamadım, steam de ücretli görünüyor

• Hunter_Soldier kullanıcısına yanıt
    http://www.gog.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi csh -- 15 Aralık 2018; 11:4:48 >
  • Haber icin cok tesekkurler. Bu oyun wishlistimdeydi fakat bu haberi gormeseydim zamaninda yakalayamayacaktim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.