Şimdi Ara

Amazon Türkiye’den yılbaşı hediye alışverişini kolaylaştıran rehber

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
1.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni yıla sayılı günler kaldı. Yeni yılın yaklaşmasıyla birlikte alışveriş sitelerinde kampanya hazırlıkları başladı. Müşterilerde de alışveriş telaşı başlıyor. Amazon Türkiye,  yılbaşında ürün satın almayı düşünenler için ‘Yılbaşı Hediye Rehberi’ hazırladı.

Amazon.com.tr,  hediye veya kendine ürün satın alacakların kafasındaki ne alsam derdine son veriyor. Yılbaşı Hediye Rehberi’nde çeşitli kategorilerde, çeşitli fiyat aralığındaki ürünler gruplandırılıyor.

Teknoloji meraklılarından kitap kurtlarına, spor severlerden bakımına düşkünlere, hünerli şeflerden ev meraklılarına kadar birçok farklı müşteriye hitap eden farklı hediye seçeneklerini kategorilendiren Amazon.com.tr’de her bütçeye uygun hediye alternatifleri yer alıyor.

Amazon.com.tr hediye rehberini kullanan kullanıcılar ister ceplerine uygun bütçe aralığını ister kişiselleştirilmiş kategorilerden birini seçerek en iyi alternatiflere hızlıca ulaşabiliyor. Amazon.com.tr’nin yılbaşı hediye rehberinde yer alan yüz binlerce ürün, uygun fiyat ve 50 TL üzerindeki siparişlerde ücretsiz güvenilir teslimat ayrıcalığıyla kullanıcıları bekliyor.

Amazon Moda’da yüzde 20 indirim

Giyim alışverişlerini ucuza getirmek isteyenler için Amazon Moda’da yüzde 20 indirim kampanyası başladı. Satıcının Amazon.com.tr olduğu tüm ürünlerde yapılacak 200 TL ve üzeri alışverişlerde sepette 20 indirim uygulanacak. Aşağıdaki bağlantıdan indirimin geçerli olduğu Amazon Moda ürünlerine ulaşabilirsiniz.

• akıl verme para ver be amazon!!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • En kolay yol bedava vermesi. Yoksa hepimiz gayet kolay yaparız alışverişi, para olduktan sonra kafasını yormasın bizim için, hallederiz kendimiz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • önce sattığın ürün gönder de sonr akıl verirsin 25 gündür tv bekliyorum. soruyorum ne zaman diye belli değil diyorlar. tan küçük esnaf olmuş amazon
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

önce sattığın ürün gönder de sonr akıl verirsin 25 gündür tv bekliyorum. soruyorum ne zaman diye belli değil diyorlar. tan küçük esnaf olmuş amazon
    Hangi tv hocam? Ben de 20 gündür bekliyorum.
  • Daha bi hediye çeki bile vermedi cimri Amazon.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yılbaşı hediyesi de ne ola, bize ters

• Galaxy s9+ ve note 9 icin pusudayim

• quote:

Orijinalden alıntı: QRX

Hangi tv hocam? Ben de 20 gündür bekliyorum.

Alıntıları Göster
    axen mi awox mu ne 40 inç aldık hala ses yok
  • Amazon yine atakta.

• Amazon da fos çıktı.

• İnsanımız iPhone 8 Plus bırakmadı sitede sürekli stok yeniliyorlar, Amazon neden fiyatları düşürsunki 5.600 lere alanlar olduktan sonra.

• En Dis kulvardan AMAZ ONN KOPTU GELIYOR

• türkiye sitesi açılmasa mıydı dedirtiyor. daha ucuzdu eski hali (referans muhabbetinden öncesi).

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.