Şimdi Ara

Adata hız odaklı UE700 Pro USB bellek modelini duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Depolama ürünleri konusunda lider firmalardan Adata, hıza önem veren kullanıcılara yönelik olarak UE700 Pro USB bellek modelini duyurdu. Hız, kapasite ve tasarım yeni belleklerin odak noktası olarak öne çıkıyor.

Adata UE700 Pro özellikleri

7mm kalınlığındaki kasa fırçalanmış alüminyumdan imal edilmiş. Özel sürgüsü sayesinde USB ucu kasanın içerisine giriyor. Böylece koruma için ekstra bir kapağa ihtiyaç kalmıyor. Kasa üzerinde bir LED bildirim de mevcut.

Ayrıca Bkz.Yer altında baz istasyonu dönemi başlıyor

USB 3.1 üzerinden veri transferi yapan USB bellek bu sayede 360MB/s okuma ve 180MB/s yazma hızlarına ulaşabiliyor. 4K çözünürlüğün artık yaygınlaşmaya başladığı bir dönemde yüksek transfer hızları işinizi oldukça kolaylaştıracak.

Adata UE700 Pro modelinde 32GB, 64GB, 128GB ve 256GB kapasite seçenekleri yer alıyor. Ay içerisinde piyasaya çıkacak olan belleğin henüz fiyatı açıklanmadı.

• Corsair Flash Voyager GTX, SanDisk Extreme Pro gibileri varken bunların rakamları baya komik geliyor :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Kerim5100

Corsair Flash Voyager GTX, SanDisk Extreme Pro gibileri varken bunların rakamları baya komik geliyor :D
    Fiyatları uygun olursa bence komik gelmez hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SanDisk Extreme PRO ya alternatif olacaktır. Yıllarca AData USB bellek kullandım. İlk çıktığında bile en hızlıydı. Bu en hızlısı değil tabi ama yine de ışığı olması ve kasa kalitesi iyiyse tercih edilebilir...

• quote:

Orijinalden alıntı: OverClocK1ng

SanDisk Extreme PRO ya alternatif olacaktır. Yıllarca AData USB bellek kullandım. İlk çıktığında bile en hızlıydı. Bu en hızlısı değil tabi ama yine de ışığı olması ve kasa kalitesi iyiyse tercih edilebilir...
    Hocam ışık hepsinde var ya. Bir de bu PRO'nun değil olsa olsa GO'nun alternatifi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kerim5100

Hocam ışık hepsinde var ya. Bir de bu PRO'nun değil olsa olsa GO'nun alternatifi olur.

Alıntıları Göster
    Yok. Hepsinde yok. Olmayan onlarca model var.

Bunların hiçbirinde yok mesela...

Adata hız odaklı UE700 Pro USB bellek modelini duyurdu
  • quote:

Yok. Hepsinde yok. Olmayan onlarca model var.

Bunların hiçbirinde yok mesela...

Alıntıları Göster
    Ama onun muadili bunlar değil ki Kingston HyperX, SanDisk Extreme GO/PRO vb. yüksek hızlı USB/SSFD'ler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kerim5100 kullanıcısına yanıt
    Muadil olarak demedim canım, yani ışıksız olan bir sürü model var. Muadillerinde olabilir.
    Hepsini görmediğim için bir şey diyemem..
  • quote:

Muadil olarak demedim canım, yani ışıksız olan bir sürü model var. Muadillerinde olabilir.
    Hepsini görmediğim için bir şey diyemem..
    Işıksız olanlar tabiri caizse eşantiyon tipi olanlar yoksa yüksek hızlardan bahsedilen performans USB'lerinin hemen hemen hepsinde ışık var. Işık orada yanılmıyorsam USB'nin işlem gerçekleştirip gerçekleştirmediğini göstermek için; aynı zamanda işletim sisteminin de USB'den birşeylerle uğraşıp uğraşmadığını da gösteriyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.