Şimdi Ara

iOS'taki Google uygulamasına, Google Lens desteği geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eğer görüntü tanıma teknolojisi ilginizi çekiyorsa, çevrenizdeki nesnelerle ilgili bilgiler sunan Google Lens uygulamasını biliyorsunuzdur. Bugün yapılan bir duyuruyla birlikte artık iOS platformundaki Google uygulamasına, Google Lens desteğinin geldiği açıklandı.

Google Lens ile meraklarınızı giderin

Google tarafından yapılan bir duyuruda şirket, iOS işletim sistemindeki Google uygulamasının, son güncelleme ile birlikte Google Lens entegrasyonuna sahip olacağı belirtildi. Eğer Google Lens'i daha önce kullandıysanız, alıştığınız birçok özelliğin aynı kalacağı ve bununla ilgili bir sorun yaşamayacağınız ifade ediliyor.

iOS kullanıcılarının Google Lens'e erişmek için, Google uygulamasını başlatmaları ve Lens simgesine dokunmaları yeterli olacak. Ardından objektifi aramak istediğiniz nesneye odaklayın ve Google'ın size o nesne hakkında sunacağı bilgilerin ekranda belirmesini bekleyin. Bu özelliğe hemen erişmek istiyorsanız, uygulamanızın güncel olup olmadığını kontrol etmeniz gerekiyor.

• Hangi uygulama ben tabletime indirdim yok lens felan

• Daha gelmedi galiba kullanıcılar için arama bölümünde lens işareti henüz yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.