Şimdi Ara

TurkNet ile AKN'siz interneti konuştuk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
1
Favori
5.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adil Kullanım Noktası uygulamasının sona ermesine artık sayılı günler kaldı. BTK'nın ilk defa 2017'de açıkladığı düzenlemenin bir sonucu olarak 1 Ocak 2019'dan itibaren mevcut AKN uygulaması devam etmeyecek. Biz de bu konuyu, yeni sistemin nasıl ilerleyeceği, taahütler bittikten sonra olacaklar ile yeni aboneleri bekleyen gelişmeleri, TürkNet Genel Müdür Yardımcısı Sinan Kurmuş ile konuştuk. Kendisine hizmet bekleyen ama alamayan kullanıcıların durumunu ve çağrı merkezine ilişkin eleştirileri de yönelttik. 

• Upload hızı neden gündem olmuyor arkadaşlar. Türkcell'de 100 mb hızım var ancak 5 mb upload hızı. 125 gb akk var indirme için gel gelelim upload ta 50 gb. Canlı yayın yapıyorum 4 mb up veriyorum yayına ve 5 yayında bitiyor. 100 mb ye en azından 20 mb vs olsa çok iyi olur 10 mb bile yeter. Ancak neden hiç gündeme gelmiyor.

• 1 Ocaktan sonra turknet'in bir esprisi kalmayacak

• Hayret türknette canlı tek insan olsa gerek.
    Türknet abiden ibaret olsa gerek.
    Canlı desteği olmayan tek operatör.

Rakip firmanın mizahı
    TurkNet ile AKN'siz interneti konuştuk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İstan34bul -- 10 Aralık 2018; 17:43:53 >
  • Bütün servis sağlayıcılar akn'yi kaldırdıktan sonra. Ben neden yoğun saatlerde hızı düşün, canlı destek hattı olmayan turknet i tercih edeyim ?
  • Kaldırdınız mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kalktı mı? kotalı mı oldu? Pardon Turknetmiş başka oparator sandım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scaryscreen -- 10 Aralık 2018; 18:0:50 >
  • sinan kurmuş bey bu konuyu okusun. TurkNetDestek ilgilenmiyor ciddiyetsiz yaklaşıyor. Anlık sorun olmuş diyor yalan konuşuyor.https://www.donanimhaber.com/TurkNet-ile-AKN-siz-interneti-konustuk--105888

• 4 Kasım'da başvurdum 1 Aralık'ta hala internetim yoktu, cevap olarak "altyapı sorunu ve TürkTelekom'a bildirdik"ten başka bir şey söylemediler. İptal ettirip TürkTelekom'a başvurdum iki gün sonra internetim bağlandı
    AKN de kalktığına göre yeni abonelerin tercih edeceğini hiç düşünmüyorum TurkNet'i.
  • Dk 21:35 Müşteri temsilcisi isteyenler yolunuz açık olsun başka servis sağlayıcıları var
  • turknette yaşayan biri varmış
  • E' kadar ifadesi hattın fiziksel olarak dslam saha dolabına uzaklığını belirtmek için var, yani bakır kablo uzunluğu fiziksel uzaklık. e kadar ifadesi altında isslerin yapmadığı rezillik kalmadı halen bunu kullanmanın derdindeler anlaşılan.

video da ki yetkilinin ifadelerine göre; modemde gördüğünüz hızı (altyapınızın desteklediği) hızı veremiyoruz altyapımız kaldırmıyor demenin bir diğer ifadesi e - kadar saçmalığı mı oluyor yani?

https://forum.donanimhaber.com/ana-konu-16-30-24-00-saatleri-arasi-turk-net-hiz-ve-ping-sorunu--134838866-27

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PowerPC -- 10 Aralık 2018; 18:25:17 >
  • Fiyat performans iss=Türknet

• 30 kasımda kesilen internetim daha bugün yeni halloldu. Turknet'te herşey arıza yaşayana kadar güzel arkadaşlar.

• Fakir muhabbeti milletin normali bizim extreme durum oldu arkadaş
    Ne kadar konuştunuz önceden kıstılar interneti şimdi olması gerekeni nimet gibi sunuyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi afsin07 -- 10 Aralık 2018; 18:25:21 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Turknet kullanıcısıyım ama internetim uzun süredir yok

12 gün önce VAE altyapıdan YAPA altyapıya geçiş yaptılar. O geçişten beri internetim yok. İlgilenen yok. Sürekli modem kullanıcı adı şifresi girin diyorlar. 500 defa girdim. Modem değiştirdim. En sonunda portu yanlış bağlamışız dediler. E dedik düzelecek heralde üstünden 5 gün geçti şimdi yine modem kullanıcı adı şifreyi girin demeye başladılar. 15 gündür internet yok. Akşamları haber yazamıyorum, sosyal medyada donanımhaber ile ilgili paylaşımları yapamıyorum. İşim aksıyor, eğlencem aksıyor. Bunu sürekli dile getiriyoruz ama değişen bir şey yok. Şikayet var, forum dh, arıza kaydı, btk şikayeti vs. her yere yazdım. Sanırım sorunum yarın da çözülmeyecek. Bu durumda Millenicom'a geçiş yapacağım. Onlar Türk telekom altyapısı kullanıyor. Telekom altyapısındayken çok güzel internetim vardı

Özetle Turknette internetiniz yoksa muhatabınız yok. Çözülmesini beklemeden başka firmaya geçmenizi tavsiye ederim. Zira ben ilk gün başka firmaya geçseydim en fazla 5-6 gün internetsiz kalacaktım. Şimdi 20 gün...
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• 20 kasimda basvuru yapıp ertesi gun belgeleri attım 10.12 itibariyle hala internetim baglanmadı, turknet pismanlık

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.