Şimdi Ara

Apple, müzik şirketi Platoon'u satın aldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Teknoloji devlerinden Apple müzik sektöründe de lider olmanın peşinde. Şirket yeni yeteneklere fırsatlar sunmasıyla bilinen Londra merkezli Platoon müzik şirketini satın aldı. Apple'ın ödediği rakam ise şimdilik bilinmiyor.

Apple sessiz sedasız satın aldı

Satın alma haberi, Music Business Worldwide tarafından bildirildi ve İngiliz gazetesi The Telegraph tarafından Apple'a yakın bir kaynaktan da teyit edildi. Platoon şirketi kendini, bağımsız sanatçılar için bir platform olarak konumlandırmakta ve yeni yeteneklere finans ve destek sağlamasıyla biliniyor.

Apple'ın bu hamlesi ise Apple Music hizmetini yukarılara taşımak için yaptığı bir hamle olarak görülüyor. Zira şirketin, Spotify'la boy ölçüşebilmek için müzik hizmetlerinde köklü değişiklikler yapmayı planladığı da gelen haberler arasında.

• Fakat bana kalırsa Apple hala eski kafa yöntemlerle, param var güçlüyüm herkesi her şeyi satın alırım kafasıyla hareket ediyor. Platformların böyle güçlenme dönemleri bitti artık. Ne kadar paylaşırsan o kadar kazanırsın devri

• iOS da nasıl bilmem ama Android içine indirmeye değmez hiç stabil değil. Ve nerdeyse hiç özellik yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: 9unkarekoku

iOS da nasıl bilmem ama Android içine indirmeye değmez hiç stabil değil. Ve nerdeyse hiç özellik yok.
    IOS tarafında da öyle. Tasarımı güzel değil listeleri güzel değil PC TV uygulamaları yok ya da çok hantal ve işlevsel değil. Tek güzel tarafı Ses kalitesi iyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 9unkarekoku

iOS da nasıl bilmem ama Android içine indirmeye değmez hiç stabil değil. Ve nerdeyse hiç özellik yok.
    Android'te sıkıntısız kullanıyorum. Hangi özellikler eksik mesela?
  • Apple Music kullanıcısı olarak beni memnun etti. Umarım müşteri için bir geri dönüşü olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Billie Eilish, Bazzi gibi yeni yeteneklerin keşfi ve tanıtımıyla alakalı bir gelişme.

Apple Music kullanıyorsanız farketmişsinizdir "Yıldızı Parlayanlar" adlı video belgeseller var. Onun üzerine bir katkısı olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esmerbuyucu -- 10 Aralık 2018; 17:21:31 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • eP_362 kullanıcısına yanıt
    Üç ay ücretsiz sürüm vermişti onu kullandım, o dönemde bir daha ücret verip almaya uygun bulmadım ve yine Spotify'a döndüm. Şimdi hatırlamıyorum ama özellikleri kıttı akıcı değildi ve Spotify dan fazla şarj yiyordu. Belki şimdi değişmiştir bilemiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.