Şimdi Ara

SRO HATALAR VE ÇÖZÜMLERİ (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
577
Cevap
0
Favori
240.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Nømad

Arkadaşlar rehber üstkonusu için çalışmalar yapıyorum. Hatalar için bu topiği kullanalım.

s.a.Arkadaşlar sroda bendede hata veriyor. runtime error hatası. ilk denileni yaptım. windows update denilen şeyi yaptım sonra royu sildm tekrar yükledim. ve oldu gibi oldu ama tekrar runtime error verdi. 1 gb ram var. 512 ekran kartı var. nvda falan. daha 2 önce formatdan geldi pc. herneyse. windows update de işe yaramadı. o dediğiniz son sürümleri falan filan indirmelimiyim ne önerirsiniz ?

• yeni pach geldiğinden beri login olduktan sonra char gözük müyor ..

loader den mi kaynaklanıyordur ?
  • Ya madem sorunlarımıza cevap vermiyeceksiniz ne için açtınız ßu konuyu ßiraz yardımcı olun lütfen.
  • Arkadaşlar ben silkroad legend 4 ü yukledım setup a tıklıorum ılk once ama şöyle bir hata weriyor : "This is a client file that can be used after the legend 4 update." Hiçbiryerden yardım alamadım ltfenn yardmm ednnn çıldırcam artKK.
  • ya bnmde oyuna girince netim gidiyor ya bunun bi çözmü yokmu lütfen bna yardım edin...
  • güzel olmuş
  • Arkadaşlar oyunu indirdim fakat tıkladığımda böyle bir şey çıkıyor neden kaynaklanıyor bu
  • abi benimde bir sorunum var bu kunuyla hala ilgileniyosan

benim sro launcher acılıyo start gelio fakat start tıklıyorum oyun gelmiyor launcher olduğu gibi kalıyo ama hiç bir şey acılmıyo bana bi yardım etsen abi .
  • S.a Hocam Ya Bn Sroyu Oynarken Bazen
    Durup Duruken Oyun Birdek KAPANIOR.
    Zaten Zor Giriorum Deliriorum.
    Benm Hatamada Bi El Atarsanız Çok İi Olur.
  • auto login will begin bu nedir yeni pach geldikten sonra mı böyle oldu oyuna önceden şansada olsa giriyorduk şimdi zaman perioduna göre mi almaya başladı joymax işi resmen ticarete dökmüş artık
  • son uptadeden sonra silkroad otomatik yüklemedi. akşamüstü oldu hala server is going underground hatası verdi. bende sildim oyunu komple daha önce yüklediğim dosyadan tekrar kurdum resimde gördüğünüz hatayı verdi. sonra onuda sildim resmi sitesinden bidaha indirdim clienti şimdi yine kurulmuyo bu resmini aldığım hatayı veriyor. ne yapacağımı bilemedim. bi fikri olan varmı?
  • The server is undergoing inspection or updates. Connect towww.silkroadonline.net for information.

Bu hatayı nasıl çözerim tamam diyorum bu sefer start gelmiyor.
  • birimiz masaüstü birimz laptoptan aynı modem üzernden sro'ya girmeye çalışıoz ilk giren oyuna girebilio ama daa sora girmeye çalışan sunucuya bağlanamadı diye hata alıo sorun nedir sağ olun
  • arkadaşlar birşey ögrenmek istiyorum ;
    Bu oyunu cok uzun zaman önce oynamıstım. Fakar daha sonra birsürü server acıldı oyun gelişti vs.
    Fakat serlerlara girilmemeye baslandı. Ya sabah erken kalkıp giriyoduk yada 40-50 kere deniyoduk.
    girincede cok lag oluyodu.
    Şuanda bu sorun devam ediyormu ?
  • su anda çoğu servere tek te giriyorsunuz serverler boş... gold bot sorunu devam ediyor... lag a gelince bu sizin internet şirketinizle ve mbıt ile de alakalı... bir ttnet kullanıcıysa bir uydunet kullanıcısı arasında çok fazla fark var ben uydunet kullanıyorum LAG nadiren oluyor oda evde 3 pc 1 net olmasından kaynaklanıyor (1mbıt kullanıyoruz) tabi lag sadece internet ilede alakalı değil pc nizdeki donanımlada alakalı.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Annalyze -- 24 Mart 2010; 11:55:10 >

• yardım edermisiniz napıcam oyuna giriyorm bir yere ışınlanırken yada return çektiğimde dolma ekranı geliyorya o bitiyor sonra oyundan atıp bu hatayı veriyor n yapa bilirim ???
  • Hatalar yüzünden oyunu sildim
  • http://www.resimupload.com/ds362045920_direcxthata.html
    bende bu hatayı alıyorum bi kaçgündür???
  • quote:

Orijinalden alıntı: black-man

http://www.resimupload.com/ds362045920_direcxthata.html

Ekran kartınızı güncellemeniz gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lurtz Uruk Hai

quote:

Orijinalden alıntı: black-man

http://www.resimupload.com/ds362045920_direcxthata.html

Ekran kartınızı güncellemeniz gerekiyor.

en son driverını indirdim kurulumu yaptım fakat bi dosyayı rardan çıkarırken hata verdi ama kurulumu tamamladı aygıt yöneticisinden baktığımda bi sorun yok diyor? O/B kart kullanıyorum ekran kartını sipariş eetim bakalım taktıktan sonra sorun falan kalmaz inşallah

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.