Şimdi Ara

SRO HATALAR VE ÇÖZÜMLERİ (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
577
Cevap
0
Favori
240.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ben oyunu açmadan önce starta tıklamam gereken yeri açıyorum simgeye tıklıyorum start yazısı gelmiyor ve şu hatayı veriyor;
    Invalid client.Program will be terminated
    bu hattayı veriyo lütfen en kısa zamanda cevaplarınızı bekliyorum!!!sizce neden kaynaklanyo!!!

• ben net framework u indiremiyorum
    http://www.microsoft.com/library/errorpages/smarterror.aspx?aspxerrorpath=/downloads/info.aspx
    bu linke yönlendiriyor napayım
  • runtime error
    program C: programfiles / Silkroad/ silkroad.exe
    r6002

microsoft vsual c++ library

arklkar bu ney yawwwww silkroad oynarken oldu
  • quote:

Orjinalden alıntı: c@ner01ss

runtime error
    r6002

arklkar bu ney yawwwww silkroad oynarken oldu

ben bıktım artık o hatayı görmekten..

cözümü nedir bilmiyorum ama..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigidoo -- 27 Mart 2008; 16:15:31 >
  • Arkadaşlım benım bilgisayarımda sro oynarken ekran 1 saat sonra dalgalanmaya başlıyo gidip gelio falan ve ondan sonra görütü gidio ve ayrıca towna felan ışınlandığımda ve bazen canavar keserken pc kendine res atıo
  • quote:

Orjinalden alıntı: osman93

Arkadaşlım benım bilgisayarımda sro oynarken ekran 1 saat sonra dalgalanmaya başlıyo gidip gelio falan ve ondan sonra görütü gidio ve ayrıca towna felan ışınlandığımda ve bazen canavar keserken pc kendine res atıo

aynı sorun bendede var pc oyuna girdikten sonra bi 30dk sonra kendiliğinden reset atıor bu sorunu nası cözebilirim yardım lütfenn. . .
  • oyuna yeni başladım
    ama
    runtime error
    r6002

hatasından oynayamaz oldum.Frame Workü yükledim.XP Güncellemesi tam. Ekran kartı driverları tam herşey tam ancak hala veriyor bu hatayı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: |NicKoLay|

quote:

Arkadaşlım benım bilgisayarımda sro oynarken ekran 1 saat sonra dalgalanmaya başlıyo gidip gelio falan ve ondan sonra görütü gidio ve ayrıca towna felan ışınlandığımda ve bazen canavar keserken pc kendine res atıo

aynı sorun bendede var pc oyuna girdikten sonra bi 30dk sonra kendiliğinden reset atıor bu sorunu nası cözebilirim yardım lütfenn. . .
  • CEVAP VER

• YA HİÇ Bİ HATA VERMEDEN DİREK ÇIKIO Bİ YARDIM EDİN NEDEN OLUR
  • Aynı hataları aldığım için (Bu hata botları banlama işlemleri ile aynı anda başladı bende) kendimce birşeyler yapayım düşüncesi ile defrag çalıştırayım bakalım ne olacak dedim ve bir de baktım defrag çalışmadı. Ben legend 2 versiyonunu botsmall sitesinden indirmiştim. Şimdiki düşüncem pc ye format atıp oyunu orjinal sitesinden indirmek. Eğer bir netice alır isem buradan bildiririm. Bu arada oyun içindeki birçok yabancı arkadaşımda aynı olaydan müzdarip ve hepsi bir şekilde bot kullanıyor. Ben hep elle kastım ve hiçbir illegal olarak sınıflandırılabilecek program kullanmadım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Echo91

bende de su hatayı veriyor:

SRO HATALAR VE ÇÖZÜMLERİ

ne yapmam lasım??????

directX war onu yükle dio o da silkroad ın kendi sitesinde var.directX falan die indir yükle tekrar dene
  • SeLam dostlar ben torrentle indirdim oyunu Legend2 in yazıyordu indirme olayını bitirdi daha sonra tıkladım kurulması için Leged2 update falan bişeyler yazdı ne yapmam gerekiyor bi el atın acil
  • quote:

Orjinalden alıntı: Shinigami_L

SeLam dostlar ben torrentle indirdim oyunu Legend2 in yazıyordu indirme olayını bitirdi daha sonra tıkladım kurulması için Leged2 update falan bişeyler yazdı ne yapmam gerekiyor bi el atın acil

www.silkroad online.net sitesi açıkken kurmayı dene. Ben öyle yaptım ve otomatik update yaptı.
  • loader de fatal error verior gıcık sey
  • benimkide ezük yaa üffff 5-6 lvl
    X(]
  • quote:

quote:

quote:

• saol kardeş buna ihtiyacım vardı zaten bu konuda arkadaşımla iddalaşmıştım galiba kazanacağım çok saol dostum

• as

SRO HATALAR VE ÇÖZÜMLERİ
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.