Şimdi Ara

SRO HATALAR VE ÇÖZÜMLERİ (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
577
Cevap
0
Favori
240.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nomad bende oyun hiç açılmıyor oysa 3 saat önce açılıyodu bilgisayarı kapatttım açtım silkroada girmek için tıkladım hiç bişi gelmiyor ne hata veriyor nede giriyor lütfen yardım et : ))
  • SRO çok kasıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: h_b_j_k_1903

SRO çok kasıyor

neden = bilgisayarın yada internetin yawaş olblr, ya da oyunda lag olabilir
    çözüm = oyunun grafik özelliklerini azalt (eğer sebep bilgisyarındansa), daha hızlı internet edin(eğer sebep internetin yawaş olmasıysa), kalabalık olmayan yerlerde dur(eğer sebep oyunda lag olmasıysa)

bi dahakine problemini daha açık anlat...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KoSeKu3 -- 20 Temmuz 2007; 22:06:47 >
  • şimdi oyun açılıyor ama upload bitince ''error code 5 '' diye bi hata veriyor bu nun sebebi nedir deli olacam ya 4 saatirkalkmadım yerimden silkroadı yapabilmek için hadi bi yardım eli uzatın sevaptır
  • aga resimli falan anlatsanız belki ben yardımcı olblrdim ama şimdi hiç bşi anamıom brs daa açın probleminizi ltfn...
  • quote:

Orjinalden alıntı: KoSeKu3

aga resimli falan anlatsanız belki ben yardımcı olblrdim ama şimdi hiç bşi anamıom brs daa açın probleminizi ltfn...

bencede bi ss koyunda noluyo anlayalım
  • şimdide oyuna giriyor ama 15 dksonra atıyor ekrankartındanmı aceba dedim ekrankartı max yüklü ne olacak şimdi
  • aaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhh
  • bendeki hata bu lütfen yardım helllllllppppppp yardımmmmmmmmm

http://img32.yukle.tc/images/50adsiz.JPG

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi absonha1 -- 24 Temmuz 2007; 20:57:59 >
  • ya bu false hatasının cozumu varmıdır oyuna gıremıyorum kac gundur
  • Beyler allah rızası icin yardım edin nsl halletcem bu hatayı kac kere denedim hiçbiturlu olmadı cok jnm sıkılıyo hep bunu diyo

the surver is undergoing inspection or updates.Connect tohttp://www.silkroadonline.net for more information ne yapmam lazım start gelmeden bunu diiyo bunu diyincede start gelmıyo lutfen cwp werin:(
  • Ömür abi benim oyunda return scroll a basınca , ölünce , ve teleport kullanınca oyundan atıyo neden acaba ??
  • yeni gelen euro patch'de guildden nicin adam silinmiyor ?
  • joymax her zaman ki gibi herseyi eline yuzune bulastırdı... download sorunları, donwload sorası sorunlar, botlarda ki patch sorunları, oyunun pc yi kasması, serverların populatee olmasına ragmen inanılmaz lag, ikide bir server check vs... bir işi doğru dürüst yapamıcaksanız sayın joymax personelii bu yukun altına girmeyin.... bunca milleti zor durumda bırakmayın... boşa giden premium, pet, ticketlar işin extrası... cok para kaybedeceksin joymax!!!

(HERCULES serveri 65 lvl hybird satılık char) silkroad hayatım bitmiştir...
  • hay ben bu uptade yi getirenin ulan hangi çağda yaşıyoz yawww bi şeyi yapamadık lan bide uzay çağı diyolar ne uzayı lan biz daha mahalleyi aşamadık a... koyum
  • Ulan bozuk dosyaların yerine normallerini yüklicektim.Ama bozuk olmayan dosyalar sadece resim olduğu için bi halta yaramayacakmış.akü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otobar -- 27 Temmuz 2007; 22:44:13 >
  • http://img518.imageshack.us/img518/9584/fdfoq7.png
    bu ne ya oyundan atıyor hiçbişi gelmeden sonra bu açılıyor (link ) arkadaşalar lütfen yardımcı olun
  • slm arkadaslar SRO yu awrupalı versiyonyla oynuyorum ben yanlız bı sorun war yazılar kare şekldn de sadece sayılar görünüyo bu hata bendenmı kaynaklanıyor yoksa daha yapım aşamasında oldugu ucun olabılırmı tşKr ederim . . !
  • aga banada oyunda bazıları 'run time error ' hatası veriyor
    bazende o soru işaretli yer vat onlar geliyo
    neden acaba
    senide televizyona çıkmış doktorlara çevirdik haaaaaa
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.