Şimdi Ara

SRO HATALAR VE ÇÖZÜMLERİ (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
577
Cevap
0
Favori
240.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • slim beyler... ben charımı dun kasarken ticket actım ve oyndan attı.hiçbir hata vermeden.sonra tekrar girdimi charımı ekranda goruorum ama yine hiç bir hata vermeden atıo.sorun bilgisayardada değil cunku baska charlara girebiliorum.yardım edebilr misiniz??
  • beyler şimdi bi hata verdi.

http://img219.imageshack.us/img219/8056/hata1ib7.png

bunu ilk defa goruorum ne bu?

Edit: beyler sabahtan beri 14 kere girdim hep atıo. hiç basına gelen war mı ya off off...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BaListiK -- 26 Mayıs 2007; 9:33:03 >
  • arkadaşlar ben Please Execute the "Silkroad.exe" diye bi hata alıyorum. O kadar indirdim boşa gitmesin bi yardım ediverirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler
  • ya cevap atarmısınız ben oyunu yeni indirdim bida(format atıldığı için)ama simgeye tıklıorum hata raporu fln felan verio nası düzelcek?????
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nømad

quote:

Orjinalden alıntı: Echo91

bende de su hatayı veriyor:

SRO HATALAR VE ÇÖZÜMLERİ

ne yapmam lasım??????

Direct x i kur.
    Herhangi bir oyun cd sinden bulabilirsin.
    Sendeki SDK version muş. Yani geliştiriciler için olan. Normalini kur hallolacak.
    Bi de ekran kartı driverini güncelle elin değmişken.

ya bendede aynı hatayı verdi silkroadın sitesinden directx i indirdim kurdum ama hala aynı tas aynı hamam

• öncellikle oyunu ilk defa dün kurdum salı günü bakım olması sebebiyle (ki bunuda forumdan öğrendim) oyuna girerken bilindik uyarı mesajı geldi bende beklemeye koyuldum.Fakat öğrendiğim kadarı ile bakım sona ermiş fakat ben hala giremiyorum sebep olarakta aynı uyarı mesajını yani "the server is undergoing inspection or updates" alıyorum.Ayrıca manual patch dede 1.065 e yükseltirken sorun çıkartıyor 1.062 ve 1.064 arsı versiyonları patch ediyormuş bende ki client version 1.059 olduğu için bir türlü patchi tamamlayamadım. 1.062 version patchi acaba nerden bulabilirim ki 1.065 e yükseltebileyim.
    umarım yardım edebilirsiniz şimdiden çok teşekkürler...

• arkadaşlar ya ben girerken hep şu ???????????????????????????????? ?????????????????????? ??????????????? çıkıyor sinirlendim bi kere vurdum bilgisayara bendemi sorun var yoksa oyundamı var? yardım pls
  •  SRO HATALAR VE ÇÖZÜMLERİ

Ben de bu hata yüzünden çıldırcam. Bi de image code un geç gelmesi ve geç gitmesi var. Image code gelior. Yazdıktan 5 sn sonra gidior. Sonra da bu hata yok mu bunun çaresi!
  • evet arkadaşlar olympos serverinde 60 lvl oyuncum sıkıştı hotanda çıkış kapılarının ağzında 60lvl oyuncum grafik hatalarından duvarın arasına sıkıştı kaldı çıkaramıyorum oyun sunucusuna mail atmam gerekiyor nasıl yapmalıyım bilgisi olan varmı sıkışma kordinatları x122 y422 baş belası bir sorun .oyuncuya logon olduğum anda 3sn içerisinde dc veriyor returnscrool kullanmama bile izin vermiyor çok fena bir sorun notice ye yada **** ye artık nereye mail atmam gerekiyorsa biri bu konuda yardımcı olsun lütfen........
  • Runtime error hatası alıyorum ne yapabilirim.

Şimdiden teşekkürler
  • bende aynı sorun war banda yardım dediğiniz windows update i bulamıorum
  • Ya arkadaşlar Win32 hatası alıyorum kafayı yiyecem Resim001
  • cwp werse diorum biri tam super olcaktı yane
  • Nomad: Gene mi olmadı. Gidin Pacman veya KO oynayın. Hakkınız budur.

rock you arkadaşım..

D:N-bilgiler için tşkr ederim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SelimTeklif -- 11 Haziran 2007; 22:08:21 >
  • Arkadaşlar Win32 diye bir hata veriyor bi cevap verin nede böyle ya
  • nomad bana demişti üst konudan devam edelim diye bende buraya yazıorm işallah cvp bulursunuz
    13 Haziran 2007; 13:06:39

arkadaşlar kuzenim de böyle bir hata veriyo
     SRO HATALAR VE ÇÖZÜMLERİ

bir sitede bulduk çözüm yolu şöyle diyorlar
    Bu hatayı bilgisayarınızın ekran kartının driverlarını yükleyerek ve ekran kartını update ederek çözebilirsiniz .
    Birde Parite.B adlı virüs bilgisayarınıza bulaşmışsa bu hata çıkıyor iyi bir antivirüs ile bu virüsü yok edip bilgisayarınıza restart atıp oyuna girebilirsiniz.
    tamamda biz ekran kartını driverlarını nasıl yükliycez yükleyebilsek bile markasını bilmiyoruz ekran kartınının bu yüzden hangi ekran kartını ve nasıl yüklenceğini lütfen söyleyin

• eeee kimse cevap yazmıcakmııı çözümü yokmuu
  • ekran kartımın markasını nerden öğrenebilirim , nasıl ve hangi siteden indirebilirm
  • nomad üst konuda devam edelim dedinde eeee cevap yokkk
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.