Şimdi Ara

SRO HATALAR VE ÇÖZÜMLERİ (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
577
Cevap
0
Favori
240.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xxzibidixx

kardeş oyuna giriyorum hiç dc falan vermeden direk atıyor ekran kararıyor bi anda atıyor önceden böle olmuyodu

sroyu baştan yükle
  • quote:

kardeş oyuna giriyorum hiç dc falan vermeden direk atıyor ekran kararıyor bi anda atıyor önceden böle olmuyodu

Silkroad'ı baştan kurmanız yeterli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baronet

quote:

85 lvl wizard xian bölümünde kaç para eder sun+6 var elinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: haribo21

quote:

Orijinalden alıntı: Baronet

quote:

85 lvl wizard xian bölümünde kaç para eder sun+6 var elinde

Yeri değil ama söyleyeyim 50 liradan fazla etmez oyunda charlar elde patlıyor artık maalesefki

• selam arkdaşlar benim adım celal

pc özelliklerim şunlar

3cb ram
    1024 ekran kartı
    2.50 GHz

arkdaşlar ben bi hata alıyorum yaklaşık 1 1,5 senedir

runtime error hatası

hadi onu geçtim onun için bir şey yapıyorum silkroad.exe yi rar lıyorum oyunu açmak istedigimde klosorü açıyorum içine atıp açıyorum neyse

ben açtım oyunu 2 3 dakka sonra oyundan atıyor arkdaşlar

(Helios 110lwl wiz/cleric Mavzer)

lütfen yardım edin ...
  • Çok işime yaradı teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kadrosuz

abi zaten cogu sılk sorunu ucrestsız botlardan cıkıyo mıllet neden oldugunu bılmesede ne kullandıgını bılıyor yanı sorun kökünü öğreniyor burdan arastırabılır.bence mantıklı

ücretsiz botların önüne bir önlem alınması gerek ama alınmıyor
  • ARKADAŞ SROYU YÜKLEDİM START YAZISI GELİYOR TIKLIYORUM AMA OYUNA GİRMİYOR NE YAPTIYSAM OLMUYOR Bİ YARDIM LÜTFEN
  • Oyuna yeni başlayacağım oyun hakkında birkaç bilgi pls
  • Benim sorunum şu arkadaşlar silkroad simgesine tıklıyorum fakat start gelmeden önce şu yazıyı alıyorum. 'The server is undergoing inspection or updates. Connect tohttp://www.silkroadonline.net for more information'. Ne yapmam gerek bilgisi olan var mı?
  • sağoll
  • http://imageshack.us/photo/my-images/10/adszmwa.jpg/
    arkadaşlar bu hatayı alıyorum yardımcı olursanız şimdiden teşekkür ederim.
  • Beyler oyuna giriyorum id pw yazdıktan sonra bir aktivasyon hatası verip siteye yonlendiriyor. sitede giriş yaptıgımda asagıdaki hatayı goruyorum..

http://d1209.hizliresim.com/11/k/d4m20.png

yardım plsss..
  • formatlamadan once oynuyodum cok rahat bı sekılde format atmam gerektı sorasındaysa bu sorunu yasıyorum

Launcher'e giriyorum START'a basıyorum ve GUARD geliyor.Guard'ın %15 lik kısmı doluyor. Sonra Guard kapanıyor ve Launcher öyle kalıyor. Oyun açılmıyor ne yapmalıyım?

sildim kurdum olmadı format attım antı vir bıle kurmadım yıne olmadı netten arastırdıgım bağzı cozumlerı denedım regedit ten cozmek gıbı ama yıne olmadı ne yaptım ne ettım oldurmadım.. varmıdır bır cozumu kı acaba
  • 3 bilgisayardan silkroada girmeye çalıştığımızda 2 bilgisayar charlarına giriyor 3. bilgisayar aşağıdaki kullanıcı sınırını veriyor bu sorunu (bot vs) gibi program kullanmadan halletmenin bir yolu varmıdır? Yardım ederseniz sevinirim.Teşekkürler.

SRO HATALAR VE ÇÖZÜMLERİ
  • Arkadaşlar yeni bilgisayar aldım windows 8 işlemcileri güçlü diye Elite silkroada baslıyayım dedim ama hayal kırıklığına ugradım.
    Hatayı sro.vn kendi sitesinde nasıl yaplıcağını gösteriyor system32/drivers/etc dosyasını notepad ile açıp sitedeki ip adresini yapıştırmak ama yapıştırdım hala aynı sorun lütfen bana yardım edin !! :(

HOST DOSYASI OLAN UPLOAD EDEBİLİRMİ LÜTFENNN :(

SRO HATALAR VE ÇÖZÜMLERİ

• Arkadaşlar yeni bilgisayar aldım windows 8 işlemcileri güçlü diye Elite silkroada baslıyayım dedim ama hayal kırıklığına ugradım.
    Hatayı sro.vn kendi sitesinde nasıl yaplıcağını gösteriyor system32/drivers/etc dosyasını notepad ile açıp sitedeki ip adresini yapıştırmak ama yapıştırdım hala aynı sorun lütfen bana yardım edin !! :(

HOST DOSYASI OLAN UPLOAD EDEBİLİRMİ LÜTFENNN :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusyusemr

sroyu indirdim kurarken %80 de bi eror verdi 'failed to read catalog' yazıyordu bu ne demek bilen varsa açıklayabilirmi

Silkroad downloader.exe ile mi kurdunuz? Siz en iyisi bütün dosyalarını tek seferde indirin daha sağlıklı olur.
  • Bende silence sro ya kayıt olamıyorum hata veriyo ama hatann ne olduğu da yazmıyo bilgisi olan var mı ???
  • Slience sro'ya kayıt olamıyorum hata veriyo ama hata gözükmüyo bilgisi olan var mıı ??
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.