Şimdi Ara

Infinity-O ekranlı Galaxy A8s'in yeni görselleri ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung'un Infinity-O ekran tasarımına sahip ilk telefonu olan Galaxy A8s, 10 Aralık'ta resmen tanıtılacak. Son raporlar SM-G8870 model numarasının Galaxy A8s'e ait olduğunu ortaya çıkardı. Amerikan Federal İletişim Kurulu (FCC) tarafından onaylan telefon şimdi de TENAA'da ortaya çıktı. Böylelikle cihazın görüntülerini ve bazı özelliklerini de görme şansımız oldu.

Ayrıca Bkz.5G'li Xiaomi Mi Mix 3 yeni görüntüsüyle karşımızda
    Galaxy A8s'in TENAA görselleri, ekranının sol üst köşesinde kamera deliği olduğunu doğruladı. Telefonun arka paneli ise kenarlara doğru kavis alan cam tasarıma sahip gibi görünüyor. Ayrıca arka kısımda dikey olarak konumlandırılmış üçlü kamera sistemi ve parmak izi tarayıcısı var. Güç düğmesi ve ses açma/kapama tuşları sağ tarafta yer alırken solda Bixby için özel bir düğme bulunuyor.

LCD ekranla gelebilir

TENAA listesi Galaxy A8s'in 158.4 x 74.9 x 7.4 mm boyutlarında olduğunu açığa çıkardı. Akıllı telefon 6.39 inç ekrana sahip. Söylentilere bakılırsa cihaz LCD panel ile gelecek. Snapdragon 710 yonga seti ve 6 GB RAM ile güçlendirilmesi beklenen telefonun 3.300 mAh kapasiteli bir pil taşıyacağı da gelen haberler arasında.

• Orta kameranın etrafındaki daireyi flaş sandım dedim oha çok iyi sonra alttaki flaşı görünce olmadığını anladım. Arkaya parmak izi okuyucusu koyulan telefonlar...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hiç zannetmiyorum bu resimlerin gerçek olduğunu

• Emin olun gerçek resmini gördüğümüzde alt çerçeve daha kalın olacak. Ha çok önemli değil ama böyle resimlerle oynamaya gerek yok. Neyse onu paylaşsınlar.

• Teknoloji tıkandı... Daha ne yapabilirler bilemiyorum.

• Bu şekilde olmaz çerçeve daha kalın olacaktır

• Güzel bir tasarım olmuş bence

• Tarih belli mi hocam

• venussquirrel kullanıcısına yanıt
    10 aralıkta tanıtıliyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu haber galaxy s10’un için heyacanı verici. Gerçekten s10 lansmanında karşımıza ne çıkacak merak edilesi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.