Şimdi Ara

Vine yaratıcılarının yeni uygulaması Byte, kayıtlara başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Günümüzdeki Youtuber'ların birçoğunun çıkış noktası olan Vine bir zamanlara damgasını vurmuştu. Çekilen kısa videoların paylaşıldığı platform bir süre sonra yayınına son vermiş ve sevenlerini üzmüştü. Şimdi ise Byte adı altında tekrar sahalara dönmeye hazırlanıyor.

2019'da hizmete başlayacak

Google'ın form hizmeti kullanılarak oluşturulan kayıt formunda, içerik oluşturucularının sosyal medya hesapları ve kitleleri hakkında çeşitli detaylar soruluyor. Bu da programa dahil edilip edilmemek konusunda belirleyici olacak.

Şimdilik Byte platformunun eskiden olduğu gibi kısa videolar çekilen Vine formatında mı yoksa Youtube gibi mi olacağı belirsiz. Ancak Vine uygulaması ile popüler olup Youtube'a sıçrayan birçok ismin Byte platformuna gelip gelmeyeceği ise şimdilik muamma. Hizmetin 2019 yılında kullanıma sunulacağını da belirtelim. Forma ulaşmak için kaynaktaki linke tıklayabilirsiniz.

• Logoda subliminal mesaj var

• Asıl mesele para kazandırıp kazandırmayacağı. Para kazandırmayacaksa kaliteli olmaz, çok fazla tutunamaya bilir. Para kazandıracaksa nasıl bir model izleyecekler.

• Vine reyiz geri dönsün nerde zihinsel sıkıntılı insan var tiktokta zaten şu an tam vakti tam ??

• YARATICI yerine YAPIMCI kelimesi kullanılsa olmuyor mu ? Mahlukat için bu kelime edebe aykırı geliyor bana , hassasiyetlerim doğrultusunda uyarmak istedim

• tadrenall T kullanıcısına yanıt
    Senin kafa hangi diyarlarda geziyor çok merak ettim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.