Şimdi Ara

Kanlı bir fragmanla duyuruldu: Mortal Kombat 11 geliyor!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen ay Mortal Kombat 11'in Game Awards 2018 kapsamında duyurulabileceği bildirilmişti. Mortal Kombat X'in 2015 yılında çıktığı düşünüldüğünde yeni bir oyun için doğru bir zamandaymışız gibi görünüyor. Serinin hayranlarından biriyseniz söylentilerin doğru olduğunu öğrenmekten mutluluk duyacaksınız.

Ayrıca Bkz.Apple Watch'ın EKG özelliği kullanıma açıldı
    Oyun, Mortal Kombat'tan beklenildiği gibi "oldukça kanlı" bir fragman yayınlanarak duyuruldu. Fragman kadar etkileyici olan bir diğer şey de oyunun ilk ekran görüntüleriydi. Mortal Kombat 11'in ekran görüntüleri grafikleri ile büyüleyecek bir oyunun yolda olduğunu gösteriyor.

Mortal Kombat 11 ne zaman çıkacak?

Ne yazık ki fragman oyun hakkında çok fazla bilgi vermiyor ama muhtemelen Mortal Kombat'ın tüm temel özellikleri korunacak. Oyunda hangi karakterlerin yer alacağı konusunda bir açıklama yok ancak önceki serilerde yer alan klasik karakterler ve belki de birkaç yeni karakter görmeyi bekleyebiliriz.

Mortal Kombat 11'in resmi web sitesinde oyunun 23 Nisan 2019'da PS4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC platformları için çıkacağı belirtilmiş. Kapsamlı duyurunun ise 17 Ocak 2019'da yapılması planlanıyor.

Bu arada oyun Steam'de ön siparişe açıldı. Mortal Kombat 11 Standard Edition 102 TL, Premium Edition ise 144 TL fiyat etiketine sahip. Oyun hakkında detaylar netleştikçe sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

• Müzik diye koydukları şey efsane kötü. :D

• Başlığı "Berbat bir müzikle duyuruldu." şeklinde günceller misiniz?

• Bir scorpin hayranı olarak yenilmesine üzülmedim değil ama sonuçta karanlık taraf. Raiden yenmesi mantıklı. Fragmanin sonu ise bir ohh dedirtti. Forever scorpion

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mortal Kombat iyi hoş, Street Fighter da öyle ama Samurai Shodown unutuldu, keşke samurayların da güncel bir oyunu yapılsa. Bence SamSho ikisinden de güzeldi.

Edit: Mesajı yazdıktan sonra baktım, 2019 yılında geliyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi King Stannis -- 7 Aralık 2018; 18:22:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En iyi spor yarış oyunları gösterilirken birden mortal kombat çıktı süprüz yaptılar. Mk iyidir optimizasyon sıkıntıları olmaz ve iyi bir hikaye modu olursa iyi olur

• Güzel grafikler oyun içi görüntümü acaba..

• Müzik olmamış. Böyle çöp müzikleri niye kullanırlar ki.

• güzel olmuş merakla bekliyorum.
    https://store.steampowered.com/app/976310/Mortal_Kombat11/

102 ve 144 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snakefatih -- 7 Aralık 2018; 20:13:24 >
  • Iyi hoş da adami delik deşik olduktan sonra karşı saldırı yapınca gülme tuttu :)

Mortal kombat 1'i jentonlarla i486 dx4-100 makinalarda(bunu bilen forumda kaç kişi vardır acaba) oynamış biri olarak oyunun saçmalamaya başladığını görüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aycibin -- 7 Aralık 2018; 20:46:1 >
  • ben bu müziği troll sanıyordum meğer gerçekmiş??

• orijinal müziği nerede bunun.....

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-3E5F5BDEA

orijinal müziği nerede bunun.....
    Bunu mu diyorsun

• venomstr kullanıcısına yanıt
    aynen dostum efsanedir bu müzik, hey gidi yıllar az mı oynamazdık, starda filmini izlemiştik...

• Fatalitylerde kaybolmak ümidiyle.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gameplay yine 2 boyutlu olacak
  • bir fragmanın müziği nasıl olmamalı diye sorsan işte böyle olmamalı derim ve o zırıltıyı yapan adamın herhangi bir müzik aletine 30 metreden fazla yaklaşmasını yasakların bu ne yaaa

• MK X Mobile’ı silebiliriz artık

• mortal kombat 9 dan sonra iş yapmıyor.

• Müzik kulağımı kanattı resmen.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.