Şimdi Ara

Counter-Strike: GO, yeni Battle Royale moduyla birlikte artık ücretsiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
3
Favori
13.300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Valve tarafından geliştirilen popüler multiplayer FPS oyunu Counter Strike: Global Offensive artık ücretsiz olarak oynanabiliyor. Ayrıca Hidden Path Entertainment ile birlikte oyuna Battle Royale modu eklendi.

Danger Zone

Fortnite ve PUBG gibi yapımların başarısından sonra bir çok oyuna Battle Royale modu gelmişti. Bu furyaya son olarak CS:GO eklendi. Danger Zone adı verilen modda 16-18 oyuncu birlikte başlıyor ve son hayatta kalan kişi kazanıyor. Harita üzerinde silah, eşya vb. şeyleri topluyorsunuz. Ayrıca dronelar yardımıyla özel paketler düşüyor. Oyun sırasında görevler alarak yolunuzda bulunan rehineleri kurtararak fazladan bonuslar da kazanabiliyorsunuz.

Danger Zone modunda her maç 10 dakika civarı zaman alacak. Kendi başınıza, iki kişi veya üç kişi takım olarak oyuna girebileceksiniz. CS:GO’ya kıyasla canınız biraz daha fazla olacak. Oyunun haritası ise Blacksite olarak adlandırılmış. Son olarak her kullanıcının elinde bir tablet bulunacak ve bu tablet yardımıyla diğer kullanıcılara ait drone teslimatlarını görmek veya kendi teslimatınızı yapmak gibi işlemleri gerçekleştirebilecesiniz.

Ayrıca Bkz.Fortnite yapımcısı Epic Games'den Steam’e rakip dijital oyun mağazası

Oyun ülkemizde de Steam üzerinden 25 TL’ye satılmaktaydı. Artık herkes ücretsiz olarak indirip yeni mod Danger Zone’u ve CS:GO’yu oynayabilecek. Daha öncesinde oyunu satın almış kullanıcılar ise oyuna yeni eklenen “Prime” özelliğine sahip oluyor. Bu özellik ile prime oyunculara özel odalar kurabileceksiniz. Ayrıca zaman içerisinde size ek kozmetik içerikler verilecek. Prime özelliğini sonradan almak isteyenler için fiyatı 77,50 TL.

• Çöp bu oyun. Super Mario gibisi gelir mi ah ulan eskiler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rahmetullah.

• Hileden geçilmiyordu, ücretsiz olduysa artık hilesiz oynayan bulmak mucize olur herhalde daha oynanmaz bu oyun RİP
  • Hasara bir el atmaları lazım , şak diye ölüyorum . Hasar alma olayını biraz azaltmaları lazım...
    daha düşmanın nerde olduğunu , merminin nerden geldiği anlamadan pat öldün :)
  • Komple silebiliriz artık oyunu
  • Rekabetci maclara da mi ucretsiz alanlar girebilecek?

• f2p olduğu için hile olacağı anlamına gelmiyor ama bu güncelleme. Önceden alan herkes prime hesaba yükseltildi zaten, yeniden almak istersen ya da bi şekilde ban vs yersen tekrar prime oynamak için 77tl vermen gerecek ki eskiden indirimde 12 tl idi bu. 12 tl kaybetmekle 77 tl kaybetmek rusları ve bizi üzecektir. ayrıca daha fazla para kazanan valve hileye daha fazla dikkat de edecektir. umarım gabe bu sefer insanları şaşırtıp düzgün bir şey yapar.
  • can06180 C kullanıcısına yanıt
    Ücretsiz alanlar herseye girebiliyor battle royalade rekabetçi yede

Yani oyunu silin

Eskiden prime maçlarda hile az oluyordu artık isteyen herkes prime olabiliyor levele gerek yok hile de artar oyunu güncellemeden silebilirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • THR T kullanıcısına yanıt
    1 Si 12 tl veren adam senin benim oynuna gelmiyor du ilk 23 level kasmasi lazımdı ve bu uzun sürüyor

Sen eğer zaten prime değilsen adam 12 tl değil bedava para vermeden oyununa gelecek f2p olması hile anlamına gelmez ama cs de halı hazırda yüzlerce hile var bunlar daha rahat kullanilacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hileden ban yinene 77,5 girecek onu göz ardı etmeyin Hile ilk 1 ay çok olasada sonrasında çok daha azalacaktır

• quote:

Orijinalden alıntı: Proprietor

1 Si 12 tl veren adam senin benim oynuna gelmiyor du ilk 23 level kasmasi lazımdı ve bu uzun sürüyor

Sen eğer zaten prime değilsen adam 12 tl değil bedava para vermeden oyununa gelecek f2p olması hile anlamına gelmez ama cs de halı hazırda yüzlerce hile var bunlar daha rahat kullanilacak
    oynadığım her 3 oyundan ez az 1inde kesin hile oluyordu prime falan hikaye hile olduğu kabak gibi belli olan kişiyi takip et aylarca ban yemiyordu hile tespit şikayet sistemi rezalet işliyor valve nin. daha da beter olacak o yüzden envanterimi satmaya çalışıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Hileden ban yinene 77,5 girecek onu göz ardı etmeyin Hile ilk 1 ay çok olasada sonrasında çok daha azalacaktır
    o neden ki oyun ücretsiz değil mi.. yeni steam hesabıyla tekrar girer.
  • Hep söyledim gene aynını söylüyorum. Bu oyun 150 lira olsun, hile kalmaz.
  • online oyun oynamıyorum hep hile var!
  • zaten bırakmaya yer arıyordum. artık hiç zevk vermemeye başladıydı zaten.

• Ucuz fiyatından dolayı bile hileden geçilmezken.. Bu oyunu ücretsiz yapmak resmen intihar olmuş hem para verip alanlara da büyük haksızlık

Ruhuna el fatiha

• ilkerkara İ kullanıcısına yanıt
    rankınla alakalı olabilir benim prime maçlarıma uzun süredir hile gelmiyor

her iyi oynuyana da hile diyenlerdensin belkide çünkü prime hesapla hile gelmesi o kadar kolay değil hem prime hesap için normal oyun oynayacak üzerine rekabetçi atıp hesabı boostlayacak sonra da hile yapacak zor iş o
  • Prime özelliğini elde etmek için oyuna bir girmek falan gerekiyor mu acaba? Taa ilk çıktığında seneler önce almıştım. Daha harita falan dahi yoktu doğru düzgün. Böyle early access gibiydi. Bir de sürekli oyundan atıyordu. O yüzden o gün bugündür senelerdir girmedim bile :D. Prime için giriş, yükleme falan gerekiyorsa yükleyip, bir girip çıkayım.

• br modunun çekiciliği bence oyuncu sayısından kaynaklanıyor. yoksa bildiğin deathmatch. warface ye br modu getirmişti. o da 16 kişilikti yanlış hatırlamıyorsam. pek bir esprisi kalmıyor kanımca.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.