Şimdi Ara

Mortal Kombat 11 PS4, Xbox One, Switch ve PC için Duyuruldu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yayıncı Warner Bros. Interactive Entertainment ve geliştirici NetherRealm Studios Mortal Kombat serisinin yeni oyunu Mortal Kombat 11'i PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için duyurdu.

Mortal Kombat 11, 23 Nisan 2019'da çıkacak. Topluluk etkinliği 17 Ocak 2019'da düzenlenecek. Ön siparişler Shao Kahn oynanabilir karakterini ve betaya erişim sunacak. 

Oyunun tanıtım yazısı:

İz bırakan serideki yeni geliştirmeler ile Mortal Kombat her zamankinden de daha iyi olarak geri döndü.

Yepyeni Özel Karakter Varyasyonları özelliği, dövüşçülerinizi emsalsiz bir şekilde özelleştirip, size özel bir hâle getirmenize olanak sağlıyor. Yeni grafik motoru, her kafatası kırılışını ve göz çıkarma anını size sergiliyor ve sizi bunları hissedebileceğiniz kadar dövüşe yaklaştırıyor. Yeni ve geri dönüş yapan Klasik Dövüşçülerden oluşan bir kadro ile, Mortal Kombat'ın rakipsiz sinematik hikâye modu 25 yıllık efsaneyi devam ettiriyor.

Duyuru fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.  

• Oooo süper haber
  • O müzik nedir abi...

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Müzik çok tuhaf kaçmış gerçekten. Ama daha tuhaf olan bir şey dövüş oyunundaki karakterleri ön sipariş bonusu olarak vermek. Ya da dlc ile.
  • Scorpion hep sub zeroyu dövüyordu şimdi değiştirip raiden koymuşlar??
  • gaza getirici mortal kombat müziği nerde bu nerde çok kötü

• Müzik şaka gibi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Efsane olur ps5 ile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Koç_hisarlı -- 7 Aralık 2018; 9:33:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Günün en güzel haberi bence. Muzik fena degil 10 un muzigide who is next i. benziyo onada. Asil soru bu grafiklere yakin cikar mi dersiniz :) Ben ps5 icin cikacagini dusunuyordum ama ps4 icin cikartmislar.ps5 mk 12 kesin o zaman ;)
  • Karakter sayısı çok önemli bakalım kaç tane olacak.
  • Ed boon şu scorpion sevdan hiç bitmeyecek değil mi? ?? Geliyor yine oyunlara yaş sınırlaması getirilmesine neden olan efsane.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Efsane be kralll

Scorp reis gene iyi pataklamış
  • Bende bunu bekliyordum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O kadar dil var ama Türkçe yok. Ya bir defa Türkiye'de her Ps4'te bulunan tek dövüş oyunu MK'dır bu bile yetmez mi arkadaş. Ayıp ya. Mesaj atsak takar mı acaba ed boon :D
  • ne kadar igrenc bir fragman hazirlamislar ahh nerde o eski mk ler malesef eski mk lerin havasi yok asiri sacma kombo olayi yine bu oyunda devam edecek cikisinda sonra 1 ay icersinde kimse yuzune bile bakmaz jony tobias mk serisini biraktiktan sonra eski havasini cok kaybetti
  • hayatımda ilk kez komik olmayan yani amacı güldürmek olmayan bir fragmana bağıra çağıra güldüm müzik girdikten sonra bir an acaba müziği arkaya sonradan remixadam falan mı koydu diyede düşündüm fallout76 dan sonra en büyük rezillik bana göre bu oyun o müzikten sonra benim için daha fragmanda bitmiştir
  • Keşke PS5 neslinde duyurulup oraya gelseydi, Bari şu videodaki grafik kalitesinde olurdu..Bu nesil zaten bitiyor bence çıkmamalıydı bu nesile...İyiki GTA 6 bu nesile çıkmayacakta gerçekten büyük bir fark göreceğiz GTA 5 ile GTA 6 arasında...Bazı oyunlar harcanmamalı..
  • Dostum önceki oyunu defalarca bitirdim ve Raiden kötü falan olmuyor. Sadece dünya için tehlike yaratacak olanlara artık acımayacağını söylüyor.
  • Finish Him !!!

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.