Şimdi Ara

Obsidian Entertainment Yeni Rol Yapma Oyunu The Outer Worlds'ü PS4, Xbox One ve PC için Duyurdu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yayıncı Private Division ve geliştirici Obsidian Entertainment, tek oyunculu birinci şahıs bilim kurgu rol yapma oyunu The Outer Worlds'ü PlayStation 4, Xbox One ve PC için duyurdu. Çıkış tarihi açıklanmadı.

Oyunun tanıtım yazısı:

The Outer Worlds Obsidian Entertainment ve Private Division'dan yeni tek oyunculu birinci şahıs bilim kurgu rol yapma oyunu.

The Outer Worlds'te dünyadan en uzak koloni olan Halcyon'a giderken kaybolmuş bir sömürgeci gemide uyanıyorsunuz ve kendinizi sizi yok etmekle tehdit eden derin bir komplonun ortasında buluyorsunuz. Uzayın en ileri noktalarını keşfettikçe ve çeşitli gruplar ile karşılaştıkça, karakteriniz bu oyuncu-odaklı hikayenin nasıl gözler önüne serildiğini belirleyecek. Koloninin kurumsal denkleminde siz plansız değişkensiniz.  

Duyuru fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

• İçerik, hikaye ve derinlik açısından hiçbir şüphem yok çünkü Obsidian yapıyor. E oynanışı da müthiş duruyor. Bu konseptte çok da fazla oyun olmadığını düşünürsek, ilk günden alır geçerim.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Kalite kokuyor resmen umarım bugsız çıkar.
  • Gecenin en heyecan veren duyurusu oldu benim icin. Ilk aciklandigindiginda indie kalitesinde izometrik bir oyun bekliyodum fakat bu fragman gercekten sok etti. Tek tereddutum fazla borderlands kafasi mizah var, ciddiyeti az. Seven olur tabi ama ben biraz daha ciddi bir dunya isterdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanki fallout new vegas atmosferini alıp uzaya taşımışlar. Mükemmel duruyor. Fallout 76 faciasından sonra ilaç gibi gelecektir.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Borderlands havası aldım , borderlands 3 te gelmedi bir türlü yıllardır bekliyorum . Oyun güzel gözüküyor ancak geliştirilmesi ve optimize edilmesi şart . Videoda yer yer fps düşüşleri görünüyor ancak oyunu yapan adamlar çok deneyimli sorunsuz gameplay sunacaktırlar .

• ayyy tatlı duruyor lan

• Bazı kasklar Dead Space'tekilere benziyor..
  • Şahsen ilgimi çekti

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • En iyi fallout olan new vegas ı yapan adamlar zaten direk oyunda fallout sosu hissediliyor, obsidian yapıyorsa da gözün kapalı oynayacaksın zaten..
  • Fallout gibi kendine has mizahı olması güzel bir detay olmuş. Ben uzay teması yerine, fallout gibi çorak topraklarda geçen bir evreni isterdim doğrusu. Yine de merakla bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • microsft bu adamlara iyi para aktarirsa gelecek neslin kralı olur
  • Beğendim güzel duruyor. Gameplay oyunun nasıl olduğunu gösterecek. Bide hikaye bakalım fallout gibi olursa tadından yenmez.
  • Sevindirdi gece boş geçmedi en azından.

• Bethesda ya da Obsidian yeni bir Fallout ya da Skyrim yapmadan bulaşmam bu şirketlerin oyunlarına. Hani seri güzel müzel diye sınırlarımızı zorlayıp oynamaya çalışıyoruz ama o kadar bug bug bug, kaldıramaz bu bünye artık no name serileri falan, yok aga olmaz yani.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.