Şimdi Ara

Supergiant Games Hack-and-Slash Dungeon Crawler Oyunu Hades'i PC için Duyurdu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bastion ve Transistor geliştiricisi Supergiant Games, hack-and-slash dungeon crawler türündeki Hades'i PC için duyurdu. Şu anda Epic Games Store'da erken erişim olarak ulaşılabilir durumda.

Oyunun tanıtım yazısı:

Cehennemde Savaş

Önüne gelen herkesi kılıçtan geçirerek Ölüler Diyarı'ndan çıkmaya çalıştığın bu roguelike, zindan keşfetme oyununda ölüm tanrısını alt et. Bastion ve Transistor'ın yapımcıları tarafından geliştirildi.

Erken Erişimde Oyna: Bu, hâlâ geliştirilmekte olan canlı bir oyun! Düzenli olarak gelen güncellemelerle oyuna yeni özelliklerin, etkinliklerin, karakterlerin, yerlerin, güçlerin ve daha fazlasının eklenmesi seni şaşırtmasın.

Supergiant Games tarafından oluşturuldu. 

Duyuru fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

• Anlaşılan bu Epic games store başa bela olacak, her oyun firması kendi mağazasını kurarsa işimiz var, bu PC için iyi olmayacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim için tek dişe dokunur duyuru bu oyun oldu

Birde mua var ama oda sadece switch için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her oyun firmasının farklı bir platform kullanması çok sinir bozucu, zaten Steam gibi oyun kütüphanesi geniş bir platform varken diğerleri çok zorlama kalıyor. Yine de rekabet her zaman iyidir, umarım oyuncular kazanır.
  • steamde olsa alırdım epic e giderek şansını kaybetti
  • Bu mağaza işi de yeni moda oldu harbiden.Steam'de olmadığı için maalesef almıyorum.Neden ısrarla müşteri kaybetmek istiyorlar anlamıyorum ki.Steam varken neden gidip hala ultra mega epic alpha versiyon gibi görünen origin, uplay, bilmemne kürek store'ları kullanayım ben
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.