Şimdi Ara

Naughty Dog The Game Awards'a Katılmayacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Naughty Dog, twitter üzerinden yaptığı açıklamada, The Game Awards 2018'de The Last of Us Part II ile ilgili yeni bir şey paylaşmayacaklarını duyurdu. Ayrıca çok sıkı bir şekilde çalıştıklarını ve doğru zaman geldiğinde oyun hakkında daha fazla şey tanıtmak için sabırsızlandıklarını da ekledi.

• Yavaş yavaş sona geldik çıkacağını bildiğimiz bir kaç oyun dışında doğru düzgün haber dahi yok artık bu sene ki E3 de çok yavan geçecek yani yolun sonu geldi sayılır

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Yolun sonuna geldik artık ps5 için hazırlanın
  • Yolun sonu geldiyse eğer bence biraz erken geldi. Ne olduğunu anlamadan geçti.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Çıktığı sene yılın oyunu ödülünü almak için katılır Naughty Dog

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ps5 için çıkıcağını söylemişlerdei resmi olarak sony bu ülkenin ekonomisi ps5 hazır diyil

• quote:

Orjinalden alıntı: Deswaa

Ps5 için çıkıcağını söylemişlerdei resmi olarak sony bu ülkenin ekonomisi ps5 hazır diyil

millet anlamıyor işte ps5 çıksında alim modunda olanlar herhalde günlük 5 binlik kazancı olan insanlar galiba yahu 2020de ps5 600 dolar olsa ogünde dolar 7 8 olsa nasıl alacak bu millet 2020de ülkede yıkım olacak diyeneler bide bu açıdanda bakarsak milletin ekonomisi hayatı bitmiş ama çıksında alalım oyunları saymıyorum bile 600 800tlden oooooow
  • quote:

Orjinalden alıntı: Deswaa

Ps5 için çıkıcağını söylemişlerdei resmi olarak sony bu ülkenin ekonomisi ps5 hazır diyil

Zaten bu nesildeki çoğu oyun PS5'e çıkacak...Ama bu nesil içinde çıkacak çünkü bu nesil için duyuruldular bu oyunlar...Eşşek gibi çıkmak zorundalar PS4'e..İnsanlar bu oyunlar için PS4 aldı, Aksi halde Sony binasını basarlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dracula502

https://www.playstation.com/en-gb/games/the-last-of-us-part-ii-ps4/

Açık açık PS4 yazıyor eğer ps5 için çıkacak olsa PS4 yazmazdi boş dururdu

• Rachsuchtig kullanıcısına yanıt
    Yazması bişiy ifade etmiyor ban görürsün ps5 çıkış oyunu olucak ps5 için bekletiliyor bana kalırsa

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • turşu mu bu bilerek bekletsinler ya adamların planı programı ilk günden beri bellidir satış beklentileri vs. bir oyun bir cihaza duyuruluyorsa o cihaza çıkar, farklı nesile çıkması için ancak last guardian gibi çok sıkıntılı bir yapım süreci olması lazım ki öyle durumlarda da zaten oyun kolay kolay toparlanamıyor bir sürü sorunu oluyor teknik olarak. ps5'in gelmesine kafadan 2 sene var oyun en geç 2020 baharında çıkar aynı ilk oyunun ps3'ün son senesinde çıktığı gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kollaps -- 5 Aralık 2018; 16:0:11 >
  • Oyun PS4 için geliştiriliyor arkadaşlar.
  • Fragmanda gordugumuz goruntuyu animasyonlari ps5 de saglasalar yeterli. Nesil daha bitmedi ama boyle mihenk tasi olacak oyunlar tam guclerini yeni nesilde gosterirler buyuk ihtimalle. Ps4 e ciksa da cok bir sey beklememek lazim.

• PS4 için çıkış yapacak bu oyun. Ancak sonradan PS5 çıkış yapınca ona da getirebilirler bu nesilde yaptıkları gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Berkayselcuk

Fragmanda gordugumuz goruntuyu animasyonlari ps5 de saglasalar yeterli. Nesil daha bitmedi ama boyle mihenk tasi olacak oyunlar tam guclerini yeni nesilde gosterirler buyuk ihtimalle. Ps4 e ciksa da cok bir sey beklememek lazim.
    Gördüğünüz animasyonlar için zaten PS4 yetiyor, PS5'e gerek yok. Bakın aşağıdaki videoda adam 1 saat boyunca ne anlatmış. Böyle bir oyunun şu videosunu izleyip, beklentiye girmeyen insanın, kusura bakmayın ama zevkinden şüphe duyarım. Varsa daha iyisi, söyleyin, hepimiz o oyunu oynayalım...

• quote:

Orijinalden alıntı: dracula502

Yazması bişiy ifade etmiyor ban görürsün ps5 çıkış oyunu olucak ps5 için bekletiliyor bana kalırsa
    İlk oyun gibi olacak, İlk oyun LoU ile PS3 dönemini kapattı, PS4 dönemini de LoU Part 2 kapatacak eğer seri devam ederse ps5 dönemini de 3 oyun kapatacak vesaire

• quote:

Orijinalden alıntı: İdrak İstimlak

Gördüğünüz animasyonlar için zaten PS4 yetiyor, PS5'e gerek yok. Bakın aşağıdaki videoda adam 1 saat boyunca ne anlatmış. Böyle bir oyunun şu videosunu izleyip, beklentiye girmeyen insanın, kusura bakmayın ama zevkinden şüphe duyarım. Varsa daha iyisi, söyleyin, hepimiz o oyunu oynayalım...

Alıntıları Göster
    Aliniyosun, guceniyosun, yapma. Sen beni dikkate almiyodun hani noldu?

Neyse konumuza donelim oyuna bir sey demedim mis gibi oyun. Su goruntu ve animasyonu nerede verirse versin guzel oyun. Ama yarin ps4 e downgrade li bir versiyon cikarsa keyfim kacmasin diye beklentimi ps4 icin dusuk tutuyorum. Ps5 icin bu haliyle ciksa da tas gibi oyun olur diyorum. Ha ps4 de bile bu sekilde cikarsa da ps5te ne olur tahmin edemiyorum.

• quote:

Orjinalden alıntı: d3vstator

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/Nl8k8nR1h2Y" frameborder="0" allowfullscreen=""></iframe>

Tabi yok ondan 30fps oyun. :D Hele bakalım base ps4 üstünde kaç olacak çözünürlük. Ayrıca daha bir oynanış olup olmadığı belli olmayan sunumdan bu kadar gaz alamamak lazım. TLoU içinde çok daha fazlasını gösterdiler sonra o yanıları oyunda yoktu.

• Berkayselcuk B kullanıcısına yanıt
    O size yazdığım bir kaç hafta önceki bir cevap ve unuttuğum bir mesaj. İnsan kindar olmayınca böyle şeyleri aklına getiremiyor.

Gelelim mesajıma, videoyu izlemediniz galiba. Adam videoda 1 saat boyunca bunun neden oyun içi görüntüler olduğunu gayet güzel açıklamış. Downgrade olur mu, olmaz mı bilemem. PS4 un son döneminde böyle bir hata yapacaklarını düşünmüyorum, belki dikkate almayacak düzeyde bir downgrade olabilir. Temelde çok kaliteli bir oyun geleceği ortada, adamların önceki işleri ortada...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.