Şimdi Ara

Saç ekimi sonrası 12. gün | Ekilenler uzuyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
5
Favori
8.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Saç ekimi sonrasında 12. gündeyim. Ekilen kökler uzuyor ve her şey çok iyi gidiyor. Bu 12 günlük süreçte neler yaşadım, bundan sonra beni neler bekliyor hepsini bu videoda sizlerle paylaşıyorum. 

Saç ekim süreci ile çektiğimiz bütün videolar bu listede mevcut

https://www.youtube.com/playlist?list=PLJjzuq1z9ZNnpIDWCFUjElwTITTHRDTdn  

Saç ekimimi  Emphair Saç Ekim Merkezi'nde yaptırdım. Donanım Haber'den aradığınızı söylerseniz %10 indirim ve ekstra bakım hediyesi sözleri var. 

Saç ekim videosunu merak edenler aşağıdan izleyebilirler.

• Her ne kadar bedavaya geldi, mis gibi reklam, paralar havada uçuşuyor gibi laflar edilse de şu da söz konusu ki, gerek hastane gerek ise Mesut bey oldukça büyük bir de risk alıyorlar. Mesut kanalın ekran yüzü ve hastane de oldukça ünlü. Bu saç ekimi tamamen herkesin izlemesine olanak verilecek bir şekilde hafta hafta yayınlandığı için yaşanacak bir aksama, hata veya tamamen olumsuz bir gelişme tümüyle izleyene yansıyacak ve bu da büyük bir marka değer kaybına neden olacaktır. Hem Mesut bey hem de hastane için. O yüzden cesareti için her iki tarafı da kutluyorum umarım her şey yolunda gider ve saç sorunu olan herkesin mutlu tedavisine örnek olan bir video serisi olur.
  • sen bir harikasın dostum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sazan.avi olmasın
  • Mesut abi illa saçları kazıtmak şart mı? Benim tepeler açılmaya başladı önlerde sıkıntı yok. Bu konuda fikrin /bilgin var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kafan güzel olmuş abi, güle güle kullan...

• ameliyati bedavaya getirdi heralde olucu mesut cevik

• Bende bu Kafayı yaşamak istiyorum.

• Niyeyse aklıma şu ulvi söz geldi: Ekinler baş vermeden kör buzağı topallamazmış

• işyerinden izin aldım ne demek mesut çevik

• Kısmetse 1 sene sonrası :

Hayırlı olsun, eski günlere dönmüşüz hissiyatı verir videoları izlerken herhalde bizlere de artık :-)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dulcet -- 4 Aralık 2018; 20:50:45 >
  • Yeni saçlarla tekrardan şöyle bir poz bekliyoruz

• Moser 1400'ümle inşallah saçınızı kazımak bana nasip olur.

• Henüz bildiğim çim adam durumu. Acil şifalar.

• millet bedavaya getirdin diyor ama üzerine para bile almışındır. REKLAMLAR....ekmek parası gardaş... hayırlı işler bol kazançlar.

• Bence en az 6-7 yaş gençleşeceksin mesut

• Adam çalışmış uğraşmış reklam karşılığı işi ücretsiz de yaptırabilmişse ne ala. Bilgilendirme açısından da gayet detaylı bir seri oluyor.

Eee daha neyin çekememezliği bu. Yok ölücü yok üste para almıştır. Sizene arkadaş. Mesut ve dh ekmek yemesin mi? Fesübhanallah bu ne hazımsızlık.

• Aklımdaki tüm sorulara cevap veren video hazırlamışsın.

Şu reklam zırvalığından bahsedenlerin ağzına kürekle vurmak istiyorum.

• Sakaldan kök alınıp saça ekilemez mi?

• Abi senin saçlar 4 5 sene önce böyle değildi neden bu kadar döküldü aileden genetik mi yoksa fazlaca stres yahut bilgisayarla teknolojiyle vs uğraşmanın etkisi oldu mu? Doktorun bu konuda bir şey söyledi mi? Etkisi ne kadar süre olacak bu ekimin, ömür boyu devam edecek mi çıkmaya? Teşekkürler...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.