Şimdi Ara

Hakan: Muhafız dizisinin ikinci sezonu onaylandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Netflix’in ilk Türk dizisi Hakan: Muhafız, daha yayına girmeden ikinci sezon için resmi onayı aldı. Dizinin ilk sezonu 14 Aralık tarihinde yayınlanacak.

Dizinin galası basın gösterimi bugün yapıldı ve gelecek sezon hakkında müjdeli haber verildi. Hakan: Muhafız dizisinin ikinci sezonu onaylandı. İkinci sezonda kadroya Bora Kuzum ve Engin Öztürk katılacak.

Dizinin başrolündeki Hakan karakterini Çağatay Ulusoy canlandırıyor. Türk süper kahramanı Hakan, İstanbul’un güvenliğini sağlamak için çeşitli maceralara atılacak. İstanbul’u yok etmek isteyen karanlık güçlere karşı mücadele edecek.

Ayrıca Bkz.Yeni Örümcek-Adam filmi eleştirmenlerden tam not aldı                    

Oyuncu listesine baktığımızda Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü, ve Burçin Terzioğlu ve daha pek çok önemli ismi görüyoruz. 14 Aralık tarihinde 8 bölümden oluşan dizinin birinci sezonu Netflix’te yayına girecek.

Netflix’in ikinci Türk dizisinden yeni detaylar geldi

Netflix, yeni bir Türk dizisi için de çalışmalara başladı. Bu dizinin başrolünde Beren Saat’in olacağı açıklanmıştı. Beren Saat'in üstleneceği rol ve dizinin türü belli oldu.

Netflix Uluslararası Orijinal Yapımlardan sorumlu Başkan Yardımcısı Kelly Luegenbiehl tarafından yapılan açıklamaya göre Beren Saat’in başrolünde olduğu dizi de tıpkı Hakan: Muhafız dizisi gibi fantastik kurgu türünde olacak. Beren Saat, süper kahraman rolü üstlenecek. Henüz dizinin ismi ve kadrosu açıklanmadı.

• ne süperkahramanmış arkadaş

• İşin ilginci türk dizi sektörüne fantastik dalında iki dizi ile girmek çok şaşırtıcı. Sebebi nedir acaba ? Benim anladığım adamlar buradan amerikalı ve avrupa kullanıcıları da hedef alması.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • çöp.

• Ulen süper kahraman filmleri yapacağınıza şöyle güzel tarihi diziler yapsanıza. Senelerdir dizilerin sürelerinden şikayetçiydik ne güzel max 1 saatlik dizi platformu işte. Bundan daha iyi fırsat mı var tarihi diziler için
  • Marco Poloyu iptal et böyle diziyi izlemeden ikinci sezonu çıkart....

• Bence bakmislar Marvel filmleri iyi gise yapiyor memlekette. Dizi kisminda da biz fantastik kahraman filmleri pompalayalim demisler.

• Yabancılar Türküleri tanımıyor hadi Çağatay'ın kitlesi çoluk çocuk da Beren'inkiler başka. Amerikalilara süper kahramanla uzaylilarla yok vampirleri yutururup izletiririrsin de biz deki en süper kahraman polat alemdar o da gerçeklikten zemin alır. Netflix batarsa bizimkiler yüzünden olacak ????

• danner kullanıcısına yanıt
    çağatay ulusoy tr den fazla güney amerikada fana sahip bir isim netflix başka ülkeye pazarlayamayacağı şeyi üretmez

• Ekrem71.5 kullanıcısına yanıt
    sana göre

• Feyzuli kullanıcısına yanıt
    Onun sebebi istenileni verememesi marcopolo da game of thrones kafası ile yapıldı fakat düşük reyting karşısında yüksek maliyet dizinin iptal olmasına sebep oldu

• Bari gulyabani filmi filan yapsaydınız.. Hakan nedir arkadaş..

• Güzele benziyor

• .PanxeR. kullanıcısına yanıt
    Hocam yerel pazara yönelik hamlelerde yapıyor aslında benim beklentim o yöndeydi ama şaşırttı beni. Netflix bence doğru bir hamle yapıyor. Kalite konusunda da inşallah beni şaşırtır fazla bir beklentim yok.

• Adamlar bu dizileri sadece Türk pazarı için değil Global pazar için çekiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzele benziyor izleyeceğim .

• .PanxeR. kullanıcısına yanıt
    Bana göre

• .Meraxes. kullanıcısına yanıt
    Hakikaten Türk tarih dizileri tüm dünyada tutuyor işte bir tanede doğru düzgün hayatımızı vermeden izleyecek sürede dizi yapsınlar Türklerle alakalı.

Gerçi bunlarda varsa yoksa süper kahraman 🦸‍♀️

• quote:

Orijinalden alıntı: gun

Hakikaten Türk tarih dizileri tüm dünyada tutuyor işte bir tanede doğru düzgün hayatımızı vermeden izleyecek sürede dizi yapsınlar Türklerle alakalı.

Gerçi bunlarda varsa yoksa süper kahraman 🦸‍♀️
    Gün abi yazdığını anlayana kadar kırk takla attım, galiba uykulu bir hâlde yazdın

Bu arada bu dizi için galiba ilk netflix aboneliğimi alacağım. İlginç bir iş olacak gibi, ülkemizi böyle alanlarda desteklemeliyiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • .Meraxes. kullanıcısına yanıt
    Fatih Sultan Mehmet in belgesel ini çekecekler. Duyurmuşlardı diye biliyorum.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.