Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 Plus'ın tasarımı açığa çıktı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
3.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung dünyanın bir numaralı akıllı telefon üreticisi olsa da son zamanlarda pazar payını kaybetmeye başladı. Bunun nedeni ise OnePlus, Huawei ve Xioami gibi şirketlerin önlenemez yükselişi. Son yıllarda Çinli şirketler Samsung için bir sıkıntı haline gelmiş durumda.

Bu şirketler sadece Samsung'tan daha ucuz fiyata cihaz satmakla kalmayıp aynı zamanda yeni teknolojiler geliştirerek rekabete farklı bir boyut getiriyorlar. Diğer yandan Samsung sadece bir akıllı telefon üreticisi değil bununla birlikte dünyanın en önemli ekran tedarikçilerinden biri.

Çift ön kameraya büyük delik

Güney Koreli şirketin yaklaşan amiral gemisi Galaxy S10 modelinde en son ekran teknolojisini kullanacağı bildirildi. Yeni sızıntıya bakılırsa Galaxy S10 Plus'ın ekranında çift ön kamerayı barındıran oval bir delik olacak. Ayrıca cihazın 6.44 inç Super AMOLED QHD+ ekran ile geleceği belirtildi.

Ayrıca Bkz.Hatırlatma: iPhone'lar için indirimli pil değişim kampanyası 31 Aralık'ta sona eriyor
    Amiral gemisi telefonun arka kısmında üçlü kamera sisteminin yanı sıra bir LED flaş mevcut. Üst tarafta SIM tepsisi ve mikrofon deliği yer alırken altta 3.5 mm kulaklık girişi, hoparlör ızgarası, USB Type-C portu ve ana mikrofon bulunuyor. Galaxy S10 Plus'ın alt ve üst kısımlarında anten çizgileri de var.

Gümüş ve mavi tonlu arka panel

Sızıntı ayrıca akıllı telefonun ekrana gömülü parmak izi sensörüne sahip olduğunu ve yüz tanıma ile kilit açma teknolojisini desteklediğini iddia ediyor. Cihazın arka panelinin ise gümüş ve mavi degrade renk kaplaması ile oldukça şık göründüğünü söylemek gerekir.

Galaxy S10 Plus'ın pil kapasitesi, RAM ve depolama seçenekleri gibi diğer kilit özellikleri henüz bilinmiyor. Sonuç olarak önümüzdeki yılın başlarında piyasaya sürülecek Galaxy S10, Güney Koreli şirketin Apple ve Çinli rakipleri karşısında başarılı olabilmesi için büyük önem taşıyor.

Peki siz ne düşünüyorsunuz? Samsung Galaxy S10 böyle bir tasarımla gelirse beklentileri karşılamış olur mu? Yorum bölümünden görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması

• bazı yorumlara bakıyorum o çöp bu çöp herşeye çöp yakıştırması yapılıyor.adam gibi yorumyok .hiçbirşeyi beğenmez yorumlar.tamam arkadaş madem cok iyi biliyorsun kendiniz bir cizim yapın patent alıp satarsınuz.her markaya şu cöp bu cöp .artık kapak tadı verdi neyi beğeniyorsunuz .cevap hiçbirşeyi.madem daha iyisini sen biliyorsun yap ozaman.sadce bok atmak başka birşey değil.samsung fanatiği değilim huwaei kullanıyorum ama her markaya böyle cöp cöp cöp demek madem daha iyisini biliyorsan yap kendin.ama yapmaya gelince yok cöp demeye gelince oturduğu yerden laf salatası.herşeyi beğenmemezlik.artık kapak tadı verdi.
    Bu Samsung da özgün olacağım diye kasmaktan, Yamyung oldu.
    Firmalar tabiki kendine özgün tasarımı olmalı da. Ancak,
    Sırf cihaza verdiği çerçevesiz ekran bütünlüğü, görselliği dışında başka bir işe yaramayan, kullanılabilir ekran alanı açısından, aslında kayıp olarak ekrandan çalan şu edge kenarlı ekran tasarımı yüzünden, Samsung kullanmayı bıraktım.
  • Durun ! Oturduğum yerden söylüyorum i Olmamış !!!!

• Coppppppp

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • S2 den beri samsung kullanıcısıyım. Kullanmadığım modeli kalmadı gibi. Eğer böyle asimetrik bir kamera boşluğuyla gelirse bir sonraki telefonum Samsung olmayacak gibi görünüyor. Bilmiyorum sadece beni mi rahatsız hissettiriyor bu durum?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung şansını zorluyor. Ya hiç yapma yada böyle ölü pixel gibi boktan bir konumda yapma. Çentikten daha çirkin bunlarda hiç mi estetik yok?

Diğer konuda 3.5mm jack olması benim gözümde + dır. 3.5mm jack kaldırılması apple'ın insanlara attığı bir kazıktır.

• Şuna güzel diyen gitsin göz doktoruna görünsün
  • Eski teknolojileri kullanarak bu kadar iğrenç bir tasarım ortaya çıkartmak gerçekten imkansız.
    Samsung'u tebrik ediyorum. :)

• Bir S7 Edge'ime bakıyorum bir de şu ucubeye,teknoloji ve tasarım derken yolunu kaybetti Samsung hadi 18:9 oranı saçmalığını anladıkta bu nedir ya kurşun yemiş gibi.

• Daha cikmadan nubia x gibi piyasadaki rakiplerini gerisinde. Oldukca uygun fiyati bulunan lenovo z5 pro bunu tasarim olarak ikiye katlar.

• Eski teknolojileri kullanarak bu kadar iğrenç bir tasarım ortaya çıkartmak gerçekten imkansız.

Samsung'u tebrik ediyorum. :)

• home tuşu nerde olummm.

• Çok çirkin o koca deliğe değilde 4 tarafını saran siyah çerçeveye takıldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koyunsavar -- 3 Aralık 2018; 23:51:03 >
  • e altta üstte gene yarım parmak çerçeve olacaksa niye ekranı deliyosunuz bi daha?
  • A8s dekini hadi anladık da, bune kardeşim.

• Böyle bir şey yapacaklarını sanmıyorum, 3.5mm giriş olmayacak deniyordu bunda var bir de hiçbir tasarımcı gidip de asimetrik bir bileşen koymaz ekran yüzeyine.

• Bu Samsung da özgün olacağım diye kasmaktan, Yamyung oldu.
    Firmalar tabiki kendine özgün tasarımı olmalı da. Ancak,
    Sırf cihaza verdiği çerçevesiz ekran bütünlüğü, görselliği dışında başka bir işe yaramayan, kullanılabilir ekran alanı açısından, aslında kayıp olarak ekrandan çalan şu edge kenarlı ekran tasarımı yüzünden, Samsung kullanmayı bıraktım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaSSive -- 4 Aralık 2018; 11:51:33 >
  • EDGE olmayan versiyonu güzel olur bence.

• Sızdırılmamış hayret.

• Sadece koruyucu kılıf tasarımına bakılarak çizilmiş renderlar. Telefon boyutları veya kamera dizilimi doğrudur büyük ihtimalle ama ön yüzü tamamen adamların söylentilere göre kendi hayal ettikleri tasarım. Böyle olmayacağına adım gibi eminim ve iddiaya da varım.

• Samsung bu çentik(veya nokta, ben? her ne haltsa işte) olayına bulaşmasaydı keşke.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.