Şimdi Ara

PewDiePie kanalına abone toplamak amacıyla yazıcıları hacklediler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 72 milyon abonesiyle YouTube’un en büyük kanalı olan PewDiePie, yine aynı abone sayısına sahip Hintli müzik kanalı T Series ile çekişme içerisinde. Bu konu üzerine de YouTube’a çok sayıda video yüklenmişti. Görünen o ki bu videolardan etkilenen birileri PewDiePie’a destek vermek istemiş.

T Series kanalını takip etmeyin

Kimliği bilinmeyen kişi veya kişiler tarafından gerçekleştirilen garip olay dünya çapında etki buldu. Yazıcılarının aniden çalıştığını fark eden insanlar PewDiePie kanalına abone olmalarını isteyen bir çıktıyla karşılaştılar. Buna ek olarak T series kanalını da takipten çıkmaları istendi. Birkaç gündür devam eden bu olaya ait kağıtlar, Twitter üzerinde paylaşılmaya başlayınca durum ortaya çıktı. TikTok’u silin gibi ek uyarılar da yerleştirmişler. Gönderdikleri yazının tamamını aşağıdan inceleyebilirsiniz;

“PewDiePie’ın başı dertte ve T-Series’i alt etmek için size ihtiyacı var!

Neler oluyor: Şu an YouTube üzerindeki en çok takip edilen kanal olan PewDiePie birinciliğini Hintli şirket T-series’e kaptırmak üzere. Bu kanal sadece Bollywood fragmanları ve şarkıları paylaşıyor.

Ne yapmalı: 1. T-Series aboneliğinden çıkın, 2. PewDiePie’a abone olun, 3. Bu konuyla ilgili farkındalığı arttırın #SavePewDiePie, 4. Tanıdığınız herkese haber verin. Gerçekten, 5. BROFIST!

Extra noktalar: 1. Dolan Dark’a abone olun, 2. grandayy’e abone olun, 3. Wiz Khalifa gibi dab yapın, 4. TikTok’u silin, 5. Gülümseyin, dünya mükemmel bir yer, 6. Ya da boş verin 2018’deyiz ve hepimiz öleceğiz

İpucu: Yazıcınız internete açık durumda, lütfen bunu düzeltin. Arkaşca Zürafa’dan sevgiler.”

Ayrıca Bkz.YouTube, üst üste iki reklam izlemenize izin verecek

• Bu yapılan hareket istemeden o Hintli kanaldan habersiz olan insanların da o haberdar olmasına neden oldu. Bu durumdan rahatsız olan insanların yani yazıcısı etkilenen kişilerin ucuzluk olsun diye PewDiePie kanalını takip etmeyip hatta takipten çıkıp diğer Hintli kanalı takip etmelerini sağlamış olabilir hacker arkadaşlar, buna etki tepki denir. Böyle gereksiz hareketlere gerek yok bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Portraitclub -- 1 Aralık 2018; 2:26:47 >
  • haha 3 saat olmuş bir kişi yazmış

göz göre göre batırıyorsunuz şu forumu

youtube fenomenleriyle ilgileneceğize forumla ilgilenin biraz

kaç yıldır forumu takip ediyorum bir tane yenilik görmedim

saçma sapan intagram sayfaları bile sizden daha yenilikçi

kaç yıllık sitenin düştüğu hale bak ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pewdiepie'ın üstün çıkmasını istiyorum açıkçası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 milyar hintlinin kanalına saygı duymuyorlar mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tiktok u silin yazdigi icin takdir ettim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hintlileri ben de sevmem, bu yuzden taktir ettim.
  • Derdinizi...

• Hintliler 100 milyonu nasıl geçemiyor

• Çare Sarıgül tarzı bi akım mı bu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.