Şimdi Ara

2si1 | PS5 ve yeni Xbox nasıl olmalı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
2.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2si1 Özel'de konumuz yeni Xbox ve Playstation 5'den beklentilerimiz. Şimdikiler ne veremediler de yenilerinden beklenti içine girdik?

• 4k 60 fps zaten One X de mümkün . Yeni nesil bunu sağlayacaksa cikmasin daha iyi . One cihazlara klavye mause destegi geldi. Microsoft eğer ki konsola özel oyun çıkarmayacaksa , one x veya sonraki ürünlerine windows 10 xbox edition diye bir veryiyon cikarsin ve sistemlere entegre etsin . Steam desteğinide arkasına alsin , olay bitmistir. Konsol konusu 3 5 10 farkli oyunu alip oynamak kadar sig bir dusunce icerisinde gidip geliyor . Sistem alt yapisinda bir gram fark olmazken, pc konsol ayrımının varlığı artık gereksiz bir hal almaya başladı . One x ten 2 kat fazla performans alinacak bir cihaz uretilirse tadindan yenmez . Playstation cepheside kwsinlikle gamepad konusunda revizyona gitmeli . Uzun oyun deneyimlerinde sol analog ciddi rahatsizliklar veriyor. Kimse bosuna söylemesin boyle iyi diye. .Degil kesinlikle o sol analog yeri orasi degil . Ps1 zamanında analoglar, alışılmışın dısında oldugu için, alternatif olarak yeri güzel konumlandırılmıştı .Ps içinde analoglar ikinci plana kalmıştı . Ama ps3 ten sonra da ısrarla bu analogların yerini aynı tutmayı başarmak inanılmaz bir mühendislik başarısı olsa gerek . Günümüzün gerisinde acik ve net.

Mobilden yazdim .İmla hataları vb yanlışlıklar için kusura bakmayin .
  • ilk yorum

• hani saç?

Kandırıldım izlemiyorum.
  • youtube a gelsin izleriz acelemiz yok zaten stok video sanırm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lebendefrans -- 28 Kasım 2018; 22:4:48 >
  • Vıdeo eskıden mı cekıldı sac nerede?

• Adamın ameliyatlı yerine vurmayın

Güya artık 2 kel değil 1 kel 1 ameliyatla saçlı olacaktı
  • 4k 60 fps zaten One X de mümkün . Yeni nesil bunu sağlayacaksa cikmasin daha iyi . One cihazlara klavye mause destegi geldi. Microsoft eğer ki konsola özel oyun çıkarmayacaksa , one x veya sonraki ürünlerine windows 10 xbox edition diye bir veryiyon cikarsin ve sistemlere entegre etsin . Steam desteğinide arkasına alsin , olay bitmistir. Konsol konusu 3 5 10 farkli oyunu alip oynamak kadar sig bir dusunce icerisinde gidip geliyor . Sistem alt yapisinda bir gram fark olmazken, pc konsol ayrımının varlığı artık gereksiz bir hal almaya başladı . One x ten 2 kat fazla performans alinacak bir cihaz uretilirse tadindan yenmez . Playstation cepheside kwsinlikle gamepad konusunda revizyona gitmeli . Uzun oyun deneyimlerinde sol analog ciddi rahatsizliklar veriyor. Kimse bosuna söylemesin boyle iyi diye. .Degil kesinlikle o sol analog yeri orasi degil . Ps1 zamanında analoglar, alışılmışın dısında oldugu için, alternatif olarak yeri güzel konumlandırılmıştı .Ps içinde analoglar ikinci plana kalmıştı . Ama ps3 ten sonra da ısrarla bu analogların yerini aynı tutmayı başarmak inanılmaz bir mühendislik başarısı olsa gerek . Günümüzün gerisinde acik ve net.

Mobilden yazdim .İmla hataları vb yanlışlıklar için kusura bakmayin .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xYaKuBux -- 29 Kasım 2018; 1:11:9 >

• Kutu şeklinde olmalı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Online haracı saçmalık saçmalık.Elektrik dağıtım bedelinden farkı yok.San online oyun hizmeti sağlayacaksın ki ben alacağım onu.Oyunu al online için ayrı bir şey al saçmığğla bakyapma o zaman oyunu bu nasıl bir mantık yah?
  • Eski nesillerdeki oyunlarını da çalıştırsınlar başka bir şey istemiyorum. Örneğin, beni eski Silent Hill oyunlarını oynamak için eski konsolları almak zorunda bırakmasınlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Materia01 -- 29 Kasım 2018; 0:38:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 120 fps olsun artık oyunlar, 4 k umrumda değil.
  • Adam 1 aylık videoyu toptan çekmiş öyle gitmiş hastaneye.

İş aşkı bu olsa gerek.

Dipnot:Ya da Gün Bey'in talimatı.
  • Mesut beyin saçı için geldim... gidiyorum

• Sevgili Mesut Çevik, senelerdir donanım editörü olmanıza rağmen, bilginiz olmadığı konularda sanki öyleymiş gibi insanlara yanıltıcı bilgi vermenize gerçekten üzüldüm. Niyetinizin kötü olduğunu düşünmüyorum ama göz göre göre Blu-Ray konusunda yanlış bilgi vermenize de seyirci kalamadım.
    Sırayla gidiyorum, umarım dikkate alır, bir sonraki bölümde düzeltme yaparsınız.
    1- 200 GB'ye kadar disklerin olduğunu söylemişsiniz. Hayır bu bilgi yanlış. Sony'nin bazı prototip çalışmaları olduğu doğrudur ama son kullanıcıya ya da üretim fabrikalarına yansımış, finalize edilmiş bir ürün yok.
    2- Standart Blu-Ray okuyucu cihazların firmware güncellemesiyle BDXL okuyabildiğini söylemişsiniz. Hatta daha da ileri giderek ortada olmayan 200 GB'lik disklerin de okunabileceğini söylemişsiniz. Hayır, bu bilgi de yanlış. BDXL ve standart BD'nin okunduğu dalga boyları farklıdır ve katman geçişleri sırasında lazerin odağını doğru katmana yönlendirmesi için farklı lense ihtiyaç vardır. Yani anlayacağınız, olay yazılımsal değil donanımsaldır.
    Savunduğunuz ve doğruluğunu iddia ettiğiniz bilgileri nereden duydunuz bilmiyorum. Mümkünse kaynaklarınızı check etmenizi salık veriyorum.
    Kıssadan hisse, bu yazıyı yazdığım tarih itibarıyla, sizin ve benim görebileceğimiz azami kapasite 128 GB BDXL disklerdir. Söz konusu diskler sadece uyumlu cihazlarda çalıştırılabilir ve eski okuyucu cihazlarla "donanımsal olarak" uyumsuzdur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smyleface -- 29 Kasım 2018; 5:15:57 >

• bu teknoloji muhabbetini hep erkeklerden dinliyoruz hiç meraklı olan bayan yokmu acaba oda çıksa anlatsa ram di cpu ydu vs vs diye art niyetli soylemiyordum insan bazen farklılık arıyor

• Hızlı tüketiyoruz, hızlı üretim bekliyoruz, haliyle daha fazla para kazanç beklentisi var, bunun sonucunda ortaya çıkan eksik hatalı oyunları görüyoruz.. Çok mu aç gözlü olduk!! Tak çalıştır kasetleri Cdleri özlüyoruz..

• 31:12 arkadaki abla kim ya :D hahahahaha

• Sürme pis ayaklarını koltuğa Enis.
  • Son dakikadaki "Ufo gören masum köylü" bakışıyla geçen ablamıza saygılar sevgiler.

• Enis Kirazoğlu demiş ki ps1'den 4'e yükleme ekranları uzadı. Ben de diyorum ki tam tersi. PS1 ve Ps2 oyunlarındaki o yükleme ekranları daha uzundu, şu anki oyunlarda ise daha kısa. Oyunların boyutları büyüdü ama donanımlar da hızlandı. Yükleme ekranları gelecekte bence biraz daha kısa olacaktır.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.