Şimdi Ara

Google AdSense ödemeleri gecikti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• İnternet dünyasında önemli bir gelir kaynağı haline gelen Google Adsense platformu bu ay ödemelerde gecikme yaşadı. Yaklaşık bir hafta geciken ödemeler henüz başlamış durumda.

Teknik aksaklık

Uygulamalar için Admob, YouTube ve web siteleri için AdSense markası geliştiricilerin veya içerik üreticilerinin yayınlanan reklamlar karşılığında Google’dan ödeme almalarını sağlayan iki önemli platform. Tüm ödemeler ise AdSense platformu üzerinden yapılıyor.

Ayrıca Bkz.SSD fiyatları GB başına 10 cente kadar indi

Normalde tatil gününe denk gelmediği sürece bir önceki ayın 200TL sınırını aşan tutarları her ayın 21’i itibariyle hak sahiplerine ödeniyordu. Genelde de 22’si itibariyle ödemeler hesaplara geçiyordu. Bu ay ise yaklaşık bir hafta gecikti.

Özellikle Kara Cuma ve Siber Pazartesi etkinlikleri için AdSense ödemesini dört gözle bekleyen hak sahipleri gecikme yaşanınca haliyle firmayı mail yağmuruna tuttu. Hatta bir ara ödemelerin iptal edildiği iddiası da yayıldı. Google ise teknik aksaklık nedeniyle ödeme yapılamadığını ifade ediyor. Gelen bilgilere göre an itibariyle pek çok yayıncı ödemesini almaya başladı.  

• editörün parası yatmamış gelmiş buraya konu açmış. vay arkadaş ne hallere düşmül forum

• Teknik aksaklık neymiş acaba, Amerikada şüktan günü dolayısıyla tatil vardı. Şükran günü bitti ödeme mailleri bugün geldi yarın hesaplarda.

• Ben bu zamana kadar hiç 21'inde almadım her zaman 25'inde yatıyordu.

• Siz premium maaşlarını geciktirince sorun olmuyor ama!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whippoorwill -- 27 Kasım 2018; 18:21:17 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • "Google'dan paralar yatmamış herhalde" espirisi yapmalık başlık tam

• Bu ne ya , başlık sanki bize dert yanıyor gibi olmuş
  • Paralar yatmamış.

• Bu sefer paralar yatmamış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok üzüldüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Madencilik bitti, Google batıyor beyler. Yakalayın.

• Ben de kaliteli bir espri yapayım:

Maaşlar yatmamış...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.