Şimdi Ara

Xiaomi’den yeni bir AirPods rakibi daha: Mi True Wireless Earphones

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
3.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xiaomi geçtiğimiz hafta Apple AirPods’a rakip olacak uygun fiyatlı modeli AirDots’u tanıtmıştı. Bu modelin tanıtımı yeni yapılmışken, Xiaomi bir kablosuz kulaklık modeli ile daha gündeme geldi. AirDots isimli eski model daha kompakt ve ucuz bir çözümdü. Bu yeni model ise hem tasarım noktasında hem de özellikleri ile AirPods’un gerçek rakibi olacak gibi.

FCC sertifikasına yapılan başvuru sebebiyle resimlerini gördüğümüz Xiaomi kulaklığı, şu an için Mi True Wireless Earphones ismi ile anılsa da yakın zamanda farklı ve basit isimle değiştirilme ihtimali yüksek.

Mi Earphones Kutu İçeriği

Sızan resimler sayesinde kutu içeriği net bir şekilde görülen Mi True Wireless Earphones’un, kulaklıklar, şarj kutusu, kutuyu şarj etmek amaçlı Type C kablo ve üç çift yedek kulaklık silikonu ile geleceği gözüküyor. Kulaklıkları şarj etmeniz için gerekli kutuda dahil olmak üzere tüm parçalara beyaz bir renk hakim.

Mi Earphones Özellikleri

Mi True Wireless Earphones üzerinden dokunmatik kontroller yardımıyla çağrıları cevaplamak, müziği durdurmak gibi işlemleri yapabileceksiniz. Tek şarj ile 3 saat kullanım süresi sunması beklenen kulaklıkları kutusuna tekrar yerleştirerek ek 10 saat pil ömrü için şarj edebileceksiniz. Bağlantı noktasında ise Bluetooth 4.2 versiyonu sizlere yardımcı olacak. Ana mikrofon kulaklığın altında bulunurken, gürültü engelleyici ikinci mikrofon ise kapsül kısmının sonuna konumlandırılmış. Ek olarak kutuya koyduğunuzda şarj olabilmesi için gerekli pinlerde kulaklığın en alt kısımında bulunuyor. Şarj kutusu üzerine ise Type C USB girişi ve bir buton konumlandırılmış.

Ayrıca Bkz.Xiaomi'den AirPods'a ekonomik rakip: Mi AirDots Youth Edition

Geçen hafta tanıtılan Mi AirDots Youth Edition, AirPods rakibi olarak çıkmasına rağmen tasarım noktasında tamamıyla ayrışıyordu. Ancak görünen o ki Xiaomi, yeni Mi True Wireless Earphones ile AirPods’a tam anlamıyla rakip olacak bir kulaklık geliştirilmiş. 8 Aralık tarihinde ABD’de tanıtılması beklenen cihazın fiyat bilgisi şimdilik bulunmuyor.

• Her kablosuz kulaklık tanıtımını AirPods la yok rakip yok katili diye kıyaslayarak
    AirPods un kablosuz kulaklık konusunda zirvede olduğunu tescilliyorsunuz

• Zirvede ama anca satışta zirvede 100 liralık kulaklık ayarında ses kalitesi var... Gerçi o kulaklıklarda 200 oldu :)

• Çinlilerden adam olmaz. Niyeyse hep tasarımları apple çıkardıktan sonra akıllarına geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Airdots yeni çıktı ne yapıyorsunuz xiaomi bey?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cinlere kafa olsa ilk onlar yapar

• Müslüm babanın bir sözü vardı; imitasyonlar, aslının kıymetini artırır derdi.

• Yaptın bari bluetooth 5.0 kullan Xiaomi gibi yenilikçi bir firmaya yakışmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alemburda34 -- 25 Kasım 2018; 18:33:54 >
  • Taharet musluğuna benzeten bir ben olamam bence. Xiaomi’den yeni bir AirPods rakibi daha: Mi True Wireless Earphones

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expressimo -- 25 Kasım 2018; 22:26:25 >
  • Full şarj ile 3 saat mi? Bu tarz kulaklıkların ömrü bu civarda mı? O zaman bana göre değilmiş zaten. Ben 1 hafta falan unutmalıyım. Saatte bile o yüzden galaxy s8 e, galaxy watch yerine xiaomi tercih ettim ki yaklaşık 2 hafta rahat edeyim.

• Berbat gözüküyor.
  • BT 5.0 olmalıydı...

• quote:

Orijinalden alıntı: Physicist_Emre

Çinlilerden adam olmaz. Niyeyse hep tasarımları apple çıkardıktan sonra akıllarına geliyor.

Adamların bir sürü kulaklığı var. Ben bu kulaklığı alman ama "ucuz airpods" arayan çok kişi var. O yüzden çıkarmışlar. İstemezsen xiaomi'nin diğer kulaklık modellerine bak.

• Xiaominin yenilikçi olduğunu düşünmüyorum.her ürünü neredeyse taklit olan bir firma.derhal çakmacılıktan vazgeçmesi gerekiyor.sırf bu yüzden çoğu ürününden uzak duruyorum.biraz özgün ol xiaomi :)

• 3 saat az olmuş, 5 saat kadar olmalıydı..

30 doların altında satılır umarım. Mi sport u 16 dolara almıştım.

• Apple ınkiler çirkin. Bunlar ondan daha çirkin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Melkor -- 25 Kasım 2018; 17:54:3 >
  • bayugur kullanıcısına yanıt
    Zeki Müren’in de taklitler asıllarını yaşatır demişliği vardır..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir Oral-B klonu daha

• 3d yazıcı da basılmış gibi duruyor. Azıcık yuvarlak hatlı yapsaydınız

• Xiaomi mi piston kulaklık aldım, bozuldu. Aldığım yer sıfırını yolladı, o da bozuldu. 2 adet kulaklığın ömrü toplasan 6 ay etmedi. Xiaomi mi? Çok güvenirdim önceden ama artık zor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.