Şimdi Ara

YouTube, üst üste iki reklam izlemenize izin verecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
3.938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • YouTube, videolar arasına aniden giren reklamların izleme keyfini kaçırdığının farkında. Bu durumu düzeltmek için yeni bir özellik üzerinde çalışıyor. Video başında üst üste iki reklam izlemeyi tercih ederseniz, size uzun süre başka bir reklam gösterilmeyecek.

Bazı kullanıcılara sunulmaya başlandı

Üst üste iki reklam izleyebilme özelliği bazı kullanıcılara sunulmaya başlandı. Reklam kısmında sizi “Kaç reklam izleyeceğinizi şimdi seçin. İki reklam izlerseniz videonuz daha az bölünecek.” uyarısı karşılayacak. İsteğe göre her zamanki gibi tek reklam izleyebilir veya iki reklam izleyerek video boyunca daha az rahatsız edilmeyi tercih edebilirsiniz. Bu sayede izlediğiniz video süresince seyir keyfinizin bölünmemesi sağlanacak.

Ayrıca Bkz.YouTube, ücretsiz film yayınlamaya başlıyor

İnsanların YouTube kullanımları üzerine yaptıkları araştırmalar sebebiyle böyle bir çözümün yararlı olacağını söyleyen firma, hem kullanıcıları hem de reklam verenleri memnun etmeyi umuyor. Yıl içerisinde ilk önce masaüstü üzerinde başlayacak yeni reklam seçeneği daha sonrasında YouTube mobil uygulaması ve televizyonlar için sunulacak.

• Son zamanlarda reklam çok arttı. 5 10 dakikalık videoyu izlerken zırt pırt video reklam giriyor araya. PC'de engelledim ama garantisi bitmemiş telefona root atmamak için zor tutuyorum kendimi

• Laughs in Youtube Vanced.

• Opera'da kafa rahat ama diğer türlü büyük sıkıntı...
    Allah YouTube Vanced'den razı olsun :D

• "Extensions" sihirli kelime.

• Bilgisayar bölümünde adnlock kullanılıyor tamamda mobil bölümü çok can sıkmaya başlıyor 5 dakikalık videoda bile dünya kadar reklam izliyorsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • edblulck

• AirSupport kullanıcısına yanıt
    Eğer android kullanıyorsan Youtube Vanced kullanmanı tavsiye ederim. Hem reklamsız hemde arka planda çalabiliyor videoları.

• FightForBeer kullanıcısına yanıt
    Maalesef IOS kullanıyorum.

• adblock var isterse 10 atne olsun :)

• Ben reklam atlaya basmaktan yoruldum, teslim oldum artık. Oynasın dursun reklam. Reklamlar da reklam olsa... Toktik, bookface reklamları oynuyor sürekli..

• Akbell kullanıcısına yanıt
    Youtube Vanced ın root suz versiyonuda mevcut

• Ben 10 dakkalık izleyeceğim video için 20 dakkalık reklam gördüm sonra dank etti artık. Sadece pc ve telefon değil tv ninde reklamlarını engellemek için tüm yolları keşfettim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: StarSOzi

Ben 10 dakkalık izleyeceğim video için 20 dakkalık reklam gördüm sonra dank etti artık. Sadece pc ve telefon değil tv ninde reklamlarını engellemek için tüm yolları keşfettim :)
    Bizi de aydınlatabilirsin (özellikle tv için)
  • İphone kullanıcıları için andoroid gibi kurtulma yolu varsa alah rızası için el atın bize de yıldım artık reklamlar dan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    pc uyku moduna al veya direk netten izle programları

10 dklık bir callof ac sonra kaldıgın yerden devam :)

• quote:

Orijinalden alıntı: EFEFPSTR

pc uyku moduna al veya direk netten izle programları

10 dklık bir callof ac sonra kaldıgın yerden devam :)
    O nasıl çözümdür ya rabbi PC'de sıkıntı yok zaten bol bol reklam engelleyici var. Telefona şimdi kurdum youtube için bakalım nasılmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gr8Kebabini

Laughs in Youtube Vanced.
    Bunu yazmaya gelmiştim gidiyorum.

Çok basit hocam telefonu tv ile youtube (vanced) için senkronize ediyorsun. telefondan videoyu açıp tv de yayınla seçeneğini seçiyorsun bu kadar. Zaten telefonu kumanda niyetine kullandığımdan bu işlem zor da olmuyor. Yani tv den youtuba girmiyorsun, kullanmıyorsun. Her tv de olacağını düşünmüyorum(örnek vestel), bende lg webos tv mevcut)

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.