Şimdi Ara

ASRock’tan performans canavarı mini PC’ler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Mini bilgisayar modelleri mimarilerin iyileşmesi sayesinde giderek daha fazla performans sunabilir hale geliyor. ASRock yeni nesil Intel işlemcileri ve Nvidia ekran kartlarını tek bir kasada birleştirmiş.

ASRock Z390 DeskMini GTX özellikleri

ASRock Z390 DeskMini GTX serisi mini PC modeli 2.7 litrelik kasada oldukça güçlü bir donanım sunuyor. Profesyonellerin yanı sıra oyuncular için de kompakt alternatiflerden birisi haline gelecek.

Ayrıca Bkz.Sony PlayStation 5 işlemcisi belli oldu iddiası

Micro STX anakartta yer alan Z390 çipseti ve 5+1 faz güç tasarımı Intel’in 95 Watt seviyesine ve 8 çekirdeğe kadar olan dokuzuncu nesil işlemcilerine imkân tanıyor. Nvidia GTX 1080 ekran kartı ise MXM tasarımında kasaya yerleştirilmiş.

32GB’a kadar hız aşırtılabilir DDR4-4000MHz RAM desteği sunan kasa 3 adet Ultra M.2 PCIe Gen3 x4 slotu ve 2 adet 2 SATA 6Gb girişi ile depolama kapasitesini istediğiniz kadar artırmaya izin veriyor.

Adreslenebilir RGB bağlantısı ise LED şeritler bağlayarak diğer RGB LED cihazlarla senkronize olmasını sağlıyor. Kasanın ön kısmında USB 3.1 Gen2 Type-C ve Type-A bağlantılarına yer verilmiş. ASRock Z390 DeskMini GTX için henüz bir fiyat açıklanmadı.

• Güzel alet olmuş ama bunlarda upgrade biraz sancılı oluyor malum her şey bulunmuyor ülkede bulunsada ateş pahası.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Konsol boyutunda ama konsol kaç katı vs vs çokta gerek kalmıyor bunlara.

• ASRock DeskMini GTX 1060 mini fiyati bulundugum ulkede 750 eyro civari. Sadece kur uzerinden konussak 4500TL, vergisi algisi, zimbirtisi da eklenince... Hele 1080 li? Vay vay vay, sonrasini dusunemiyorum bile.

• 1080 li dizüstü almak daha mantıklı değil mi? ...

• heyysanadiyom kullanıcısına yanıt
    Bence değil. Laptoplardan nefret ediyorum.

Böyle küçük ve sessiz kasalar benim ilgimi çekiyor ama o kadar para yok tabi bende

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.