Şimdi Ara

Deezer'ın Apple Watch uygulaması güncellendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçtiğimiz hafta Spotify, Apple Watch için tasarladığı uygulamasını kullanıma sunmuştu. Onun hemen ardından Deezer'da bir atak yaptı ve Apple'ın akıllı saatleri için geliştirdiği uygulamasına yeni bir güncelleme yaptı.

Uygulama daha işlevsel hale geldi

Apple Watch'daki Deezer'ın uygulaması bir süredir varlığını sürdürüyor, ancak 2.0 versiyonunun güncellemesi bazı önemli değişiklikler getiriyor. Örneğin, güncellenmiş uygulama ile kullanıcılar, son zamanlarda çalınan parçalara ve favorilere doğrudan erişim sağlayabilme şansına sahipler. Ayrıca Deezer'ın müzik keşif seçeneği olan "Flow" özelliği de güncelleme ile birlikte sunuluyor.

Deezer'ın Genel İçerik ve Ürün Sorumlusu Alexander Holland konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada: "Şahsen dinlemek istediğim müziği bulmaya çalışırken zaman kaybetmekten hoşlanmıyorum. Şimdi Apple Watch'daki yeni Deezer uygulamasıyla en sevdiğim şarkıları doğrudan ana sayfadan çalabiliyorum." ifadelerini kullandı. Apple Müzik ve Spotify, müzik akışı açısından pazarda lider konumda. Deezer'ın bu güncelleme ile birlikte rakiplerine yetişip yetişemeyeceğini ise zaman gösterecek.

• Apple İphone 7 plus kullanırken hep lisanlı programlar satın almak zorunda kalıyordum geçen yıl telefon patlayınca Android e geçtim pc de ve telefonda hep kırılmış yazılım kullanıyorum Aylık masraflarım resmen düştü

• Deezer apple müzik ve spotify’e göre arayüz olarak vs üstün fakat türkçe müzik çok az. Güncel müziklerin neredeyse hiçbiri yok önce bu konuda birşey yapsınlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Apple İphone 7 plus kullanırken hep lisanlı programlar satın almak zorunda kalıyordum geçen yıl telefon patlayınca Android e geçtim pc de ve telefonda hep kırılmış yazılım kullanıyorum Aylık masraflarım resmen düştü
    Helal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4. nesil apple watch 500 türk lirasına satıldığı zaman indirip bakarız
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.