Şimdi Ara

G.Skill kristal LED tasarımlı bellek kitlerini duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Performans bellekleri konusunda lider firmalardan olan Tayvanlı G.Skill, daha farklı bir görünüm kazanan kristal LED tasarımlı bellek kitlerini duyurdu. Firma tasarımın patent başvurusunu da yapmış.

Trident Z Royal özellikleri

LED RGB aydınlatma artık RAM belleklerde sıkça karşılaştığımız unsurlardan birisi haline geldi. G.Skill yeni tasarım anlayışı ile rakiplerinden farklılaşmayı ve yenilik arayan tüketicilerin ilgisini çekmeyi amaçlıyor.

Ayrıca Bkz.Anakart, işlemci ve ekran kartı fiyatları artacak

Bu yeni tasarımda altın veya gümüş renkli ısı dağıtıcıların arasına kristalleştirilmiş bir LED çubuk yerleştirilmiş. Ayrı ayrı kontrol edilebilen 8 aydınlatma bölgesi ile yeni bellekler etkileyici bir görünüm sunuyor.

Trident Z Royal serisi altında toplanan yeni bellekler hoş görünümün yanı sıra kutudan mikro fiber bezler ile çıkıyor. Bu bezlerle parmak izlerini veya tozları temizleyerek görünümü koruyabiliyorsunuz.

DDR4-3000MHz ve DDR4-4600MHz arasında değişen frekansları olan yeni seride 16GB ile 128GB arasında kapasiteler yer alıyor. Intel XMP 2.0 profili ile de bellekler tek bir tuşla hız aşırtılabiliyor. Aralık ayında piyasaya çıkacak Trident Z Royal serisi için henüz bir fiyat belirlenmedi.

• Bu ne lan? Babası çorumlu müteahhit olan çocukların alacağı türden bir ram olmuş Ben bu ramleri düğünde takı niyetine de takarım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • boyle giderse donanimlari kuyumcularda da görecegiz gibi. zenginlere ozel altindan sogutmali ramler, anakartlar falan.. gosterisin sonu yok. baktilar pavyonare kasalar trend bizde swarovskili yapalim demisler :) iyi mi olmus, evet guzel gorunuyor. kim alir, ben almam :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok fazla voltaj da çok iyi değil. 4400 MHz de 18-19-19-39 olanı beğendim.
    Normal RAM ler 1.35 volt iken bu sadece 0.05 volt fazla vererek hem iyi timing (Latency) değerlerini, hem de Megahertz olarak iyi bir hız yakalayabilmiş...

• Çok güzel ama çok yalnız kalmış tasarımda...

• Rgb furyası bitti sonunda mücevherat modasına geçtik :D

• yakın zamanda bilgisayar toplamayı düşünüyorum ama rgb olayının cılkının çıkartıldığını düşünen ve rgb' i geçtim kasa içinin gereksiz aydınlatılmasına karşı birisi olarak, istediğim tarzda rgbsiz donanım bulamamaktan ve rgb diye çifte kazık fiyatlardan şikayetçiyim.

donanım, kasa rgbli olunca performans artışı, daha iyi oyun deneyimi bekleyen gençlere sesleniyorum yok öyle bir dünya. alacağınız tek şey bi tarafa giren şemsiye. uyanın firmalar 5 dolar etmeyecek eklenti için sizlerden %20-30 daha fazla bedel ödemenizi istiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: maxmania

yakın zamanda bilgisayar toplamayı düşünüyorum ama rgb olayının cılkının çıkartıldığını düşünen ve rgb' i geçtim kasa içinin gereksiz aydınlatılmasına karşı birisi olarak, istediğim tarzda rgbsiz donanım bulamamaktan ve rgb diye çifte kazık fiyatlardan şikayetçiyim.

donanım, kasa rgbli olunca performans artışı, daha iyi oyun deneyimi bekleyen gençlere sesleniyorum yok öyle bir dünya. alacağınız tek şey bi tarafa giren şemsiye. uyanın firmalar 5 dolar etmeyecek eklenti için sizlerden %20-30 daha fazla bedel ödemenizi istiyor.

Güzel insan millet performans için zaten RGB aydınlatma yapmıyor ki bunu nereden çıkardın?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre-Dylan

quote:

Orijinalden alıntı: maxmania

yakın zamanda bilgisayar toplamayı düşünüyorum ama rgb olayının cılkının çıkartıldığını düşünen ve rgb' i geçtim kasa içinin gereksiz aydınlatılmasına karşı birisi olarak, istediğim tarzda rgbsiz donanım bulamamaktan ve rgb diye çifte kazık fiyatlardan şikayetçiyim.

Güzel insan millet performans için zaten RGB aydınlatma yapmıyor ki bunu nereden çıkardın?

Alıntıları Göster
    orası öyle de kaç kişi biliyor. oyun donanımı denilen donanımlara rgb ekliyorlar bilmeyenlerde daha performanslı intibası uyanıyor. bilgisayar alanların çoğunluğu maalesef yeterli bilgiye sahip değil.

• Gskill BerkeCan edition ram ile uğraşacağına önce şu Trident Z ramlerin LED yazılımını düzeltsin. 3 senedir çekilmedik çile kalmadı bu ramin ledleriyle ilgili...
  • Ortadoğu pazarı için üretilmiş gibi duruyor

• Parlak Gümüş Renkli olan daha güzel görünüyor
    www.youtube.com/watch?v=0-2IIqO9-Jw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Executor Arhentir -- 27 Kasım 2018; 21:17:5 >
  • Kasaya bu kadar özendikten sonra insan biraz da arkadaşlarına göstermek ister. Arabaya atıp gittiğim yerlere benle beraber götürürüm ben olsam.

• moda ikonu ram kitleri
  • Youtubede inci boncuk takılan, hafif paralı ‘’hey guysss welcome to my channel’’ diyerek söze başlayan ve kutuyu açıp içinden ürünü çıkarak ürünü incelediğini sanan youtuberler saldırır buna şimdi :D

• Gece davetlerinde kullanılabilir.

• Soundcloud rapçileri hücum eder buna.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.