Şimdi Ara

Ethereum'un kurucusu:'Türkiye'de iletişime geçmediğimiz büyük bir topluluğumuz mu var?'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Dünyanın en popüler kripto para birimlerinden biri olan ve en fazla piyasa hacmine sahip ikinci altcoin olan Ethereum'un kurucusu Vitalik Buterin, Türkiye'den çok fazla Twitter etkileşimi alması üzerine bir tweet attı.

Buterin, attığı tweete Cornell üniversitesinde profesör olan Emin Gün Sirer'i etiketledi. Buterin:"Son zamanlarda attığım tweetlere çok fazla Türkçe yanıt alıyorum. Özel bir şeyler mi oluyor yoksa Türkiye'de henüz iletişime geçmediğimiz büyük bir topluluğumuz mu var?" şeklinde tweet attı.

Ethereum'un kurucusu Vitalik Buterin'in söz konusu tweete etiketlediği Emin Gün Sirer, tweeti:"Türkiye'deki ekonomik durum, demografi ve viral yayılım, 9 ay boyunca çok fazla kripto meraklısı yarattı." diyerek yanıtladı.

CoinMarketCap'ten alınan bilgilere göre Ethereum, geçtiğimiz günlerde koltuğunu Ripple'a kaptırmış ve piyasa hacmi listelemesinde üçüncü sıraya gerilemişti.

• Söğüşleme sırası Türkiye'de mi diyor yani?

• Acıma söğüşle

• Kripto paralar ciddi çöküşte şuan hergün %5 -10 değer kaybediyorlar

• Twitter'da Vitalik'le iletişime geçip akıl vermeye çalışanlarla, kardeşim sorunlu musunuz siz Vitalik'i etiketleyip akıl vermeye çalışıyorsunuz diyenler arasında bir tartışma oldu. Ondandı bu etkileşim artışı.

• Bu ethereum’da bir ara haftaları geçkin transfer süreleri vardı. Tam bir shitcoin...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Adam pazar potansiyelimiz değerlendiriyor işte

• Coin de en çok parayı Türkiye kaybettiği için normaldir. herkes Türkçe soruyor tabi noluyo napcaz diye. adamın bile dikkatini çekmiş. paran varsa yap dolar köşede kalsın niye böyle şeylere kaptırıyorsun ya. bizim insanın genetiğinde var herhalde para kaptırma

• Türkiye'de 15 Temmuz'dan sonra herkes kriptocu oldu.
  • Yav haberi baya bir geç yapıyorsunuz

• Adamın Dünyadan haberi yok.

• Söğüş salata

• Türkiye'de kısa yoldan zengin olma heveslisi çok, ondan rağbet bu kadar fazla. Ondan tosunlar falan köşe oluyor. Adamın şaşırması normal, "sözde müslüman değil miydi la bu ülke" demiş olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Spider_hip

Türkiye'de kısa yoldan zengin olma heveslisi çok, ondan rağbet bu kadar fazla. Ondan tosunlar falan köşe oluyor. Adamın şaşırması normal, "sözde müslüman değil miydi la bu ülke" demiş olabilir.
    Dolar fırlatığında Türkiye'de kripto alımı tavan yapmıştı.
  • ulan vitalik batırdın bizi
  • Atilla Yeşilada'nın yorumlarına güvenirim. Eğer istikrarlı ve ama daha az kazanmak istiyorsanız önümüzdeki dönem de, ABD faiz oranlarını da izleyerek Altına, daha çok ve ama riskli kazanmak istiyorsanız da Dolara yatırım yapın diyor. Kısaca Doların yaşamaya devam edeceğini ve dünya da güçleneceğini de belirtiyor.

• 4000 bandıydayken 500 TL’lik almıştım, 5000 oldu bozmadım şuan 700’lerde sürünüyor.Çok büyük beklentim yoktu ama bu kadar düşeceğini hiç beklemedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.