Şimdi Ara

Siemens ve Skype den internet telefonunda yenilikçi adım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Skype internet üzerinden sesli görüşme yapılmasını sağlayan oldukça başarılı ve popüler bir program. Son zamanlarda gelişen yüksek hızlı internet sayesinde kullanıcılar yurt dışı görüşmelerini bu tip proramlar üzerinden yapmaya başladılar. Çok düşük ücretlerle gerçekleştirdikleri bu görüşmeler notmar telefon hattı üzerinden yapılan görüşmelere göre yer yer 10 kat daha ucuza mal oluyor.

Siemes internet üzerinden telefon görüşmesi yapma işini Skype ile oluşturduğu ortaklık ve geliştirdiği yeni usb alıcı vericisi ile ye bir boyuta taşıyor. Öyleki bu usb ara adaptör sayesinde evinizde kullandığını Siemens marka kablosuz ev telefonlarınız internetten arama yapabilme ve arama kabul edebilme yeteneği kazanıyor.

Gigaset M34 Usb adaptörü bilgisayarınızda kurulu olan Skype yazılımı ile internetten gelen bir arama olduğu zaman bu aramayı uyumlu olan (Gigaset C340/345, Gigaset CX340/345isdn, Gigaset S440/445, Gigaset SX440/445isdn, Gigaset S645, Gigaset SL440) Siemens kablosuz sabit telefonunuza iletiyor ve görüşmelerinizi onun üzerinden yapmanızı sağlıyor.

Oldukça yenilikçi ve başarılı bir ürün olan Gigaset M34 Usb çok yakında satış mağazalarında yerini alacak. Gigaset M34 Usb adaptörünün yanında 120 dk lık Skype görüşme paketide hediye ediliyor.

Sayfanın Linki : http://www.siemens-mobile.com/cds/frontdoor/0,2241,hq_en_0_69566_rArNrNrNrN,00.html

• çok yaratıcı bir fikir.
  • umarim yanlis anlamadim

disardan skype ile pcye gelen cagriları ev telefonuna sinirsiz süre boyunca aktariyor ve ayni sekilde baskalarinin pc sini gigaset üzerinden sinirsiz sürede arayabiliyoruz.tabii bu arada m34 usb bagli bir pc miz var.

ama ev telefonlarini skypeout araciligi ile arayip tarifeye tabii oluyor .bu noktada 120 dkka hediyesi var.

bu şekildeyse gayet buyuk bir güzellik ve kolaylık
  • SÜPER ÖTESİ... NEFİS....
  • Gerçekten çok basarili. Yeni birsey degil ama bu alandaki eksikligi kapatmak için belkide ilk adimdir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Arminas

umarim yanlis anlamadim

disardan skype ile pcye gelen cagriları ev telefonuna sinirsiz süre boyunca aktariyor ve ayni sekilde baskalarinin pc sini gigaset üzerinden sinirsiz sürede arayabiliyoruz.tabii bu arada m34 usb bagli bir pc miz var.

ama ev telefonlarini skypeout araciligi ile arayip tarifeye tabii oluyor .bu noktada 120 dkka hediyesi var.

bu şekildeyse gayet buyuk bir güzellik ve kolaylık

Doğru
  • telefon da belese gelcek artık :)
  • Ben skype yi kullandım bu pc den pc ye ücretsiz mi?
  • olay budur ucuz olması güzel ama telefonun fiyatı kafan en az 500 YTL
  • quote:

Orjinalden alıntı: GurkanLee

Ben skype yi kullandım bu pc den pc ye ücretsiz mi?
    evet bedave ben kullanıorum cok memnunum telefondan farkı yok
  • ohhh.. superrr... alaaaa...
  • evet skype ücretsiz....
  • süper birsey
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.