Şimdi Ara

Dünyanın ilk 7nm ekran kartı: AMD'nin en güçlü silahı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    AMD'nin yeni nesil teknolojilerini tanıttığı etkinlikte Türkiye'de sadece Donanım Haber vardı. Etkinliğin yıldız ürünlerinden biri de AMD'nin şimdiye kadar geliştirmiş olduğu en güçlü, en donanımlı grafik kartı olan Radeon Instinct MI60 elimizde. Bu videoda dünyanın ilk 7nm GPU'sunu kullanan karta yakından bakıyoruz. 

• gelsin başımızın gözümüzün üstüne de geç 2020 diyorum ben.isteseler şimdi de çıkarabilirler.yıllar önce bu adamlar anlaşmalı çalışıyorlar sen üstü al ben ortayı sen zordaysan ben vurmayayım yapıyorlar dediğimde gülmüştü millet ama bakınız nvidia'ya kardeş sen buyur ben 2 sene daha yokum diyor bu nasıl rekabet?bir ismi var bunun unuttum şimdi anlaşmalı tekel adamlar ki sadece nvidia değil intel amd arasında da güzel bir sevişme var.ne o onu öldürdü ne bu onu yoksa batması lazımdı fx faciasında amd'nin ama intel her seride %5 vermedi mi istese bitirirdi amd'yi %20-30 Allah ne verdiyse IPC verip.bunlar böyle yaparsa o tekel olmasın bu olmasın diyoruz danışıklı geliyor adamlar bu sefer.
  • Geliyor geliyor mining kralı geliyor. Biz oyuncular da arayıp bulmaya çalışırız yine :@

• Pardon detayları eklemedim, bu karttan değil bu mimarinin gelecek kartlarından bahsettim
  • Ne kadan da güzel anlatmış Erdi Bey.Sağolsun.

• Erdi Bey ne kadar da mutlu. Benim de elimde o kart olsa ben de mutlu olurum tabi...

• Bir de bu kartın fanı nerede?

• resmen ellerinde hazır ama çıkarmıyorlar yok 590 yok vegayı appleye verecez bir iki seneye bakarız bu nedir ya??2500'den bile gelse alacam vega'yı dediğimde herkes gülmüştü o konuda bi avcumuzu yaladık zaten forumca ama kuvvetli bi amd mimarisi elzem yoksa nvidia soyup soğana çevirecek bir işe yaramayan RTX MTX derken boş buldular ortalığı.piyasada 2080 ti ayarında amd olsa RTX diye sahneye çıkar mıydı bu adamlar açınca 40 fps 1990'lara döndüren?
  • Amd yavaş çiğerimizi söktün :D Hadi Nvidia yine 2080 3080 falan çıkar :D

• Rx590 sobası nerde kaldı eyy amede!

• Y-ZiyA kullanıcısına yanıt
    hocam bunlar sunucu tarzı kasalara takılmak için yapılıyor. fan olmuyor sunucunun fanları bu kartlarıda soğutuyor

• Range.. kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam, bir günü daha bir şey öğrenerek kapatıyoruz hamd olsun :)
  • PubG'de yüksek grafik kaç fps alırım bu kart ile? :)

• teşekkürler güzel videoydu.

gaming için ne çıkacak acaba?
  • Gelsin gelsin rekabet iyidir.
  • Mutlu oluyorum, AMD'den bu tür haberler geldikçe. Neden, rekabet candır. :D

• hayaller 7nm performans 2080ti/2
  • watt ıcın bıle alınır :D

• Nvidia sevmeyebilirsiniz, pazarın tekelleşmesinden bende rahatsızım, ama adamların ortaya koyduğu teknoloji yeni bir teknoloji olduğundan zamanla oturacaktır. AMD kendini geliştirip, böyle yenilikler ortaya koyacak kapasitede değil, ekran kartı kısmını iyi yönetemediler, bunun sıkıntısını hem kendileri hem de son kullanıcı çekiyor maalesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jake Lockley

resmen ellerinde hazır ama çıkarmıyorlar yok 590 yok vegayı appleye verecez bir iki seneye bakarız bu nedir ya??2500'den bile gelse alacam vega'yı dediğimde herkes gülmüştü o konuda bi avcumuzu yaladık zaten forumca ama kuvvetli bi amd mimarisi elzem yoksa nvidia soyup soğana çevirecek bir işe yaramayan RTX MTX derken boş buldular ortalığı.piyasada 2080 ti ayarında amd olsa RTX diye sahneye çıkar mıydı bu adamlar açınca 40 fps 1990'lara döndüren?
    AMD sunucu tarafında çok kan kaybetti. Intel'e ve Nvidia a karşı bir şeyler yapması gerekti ki, bu yüzden 7nm önce sunuculara geldi. 2019 ve 2020 arasında 7nm kartlar gelecektir.
  • sniper23 kullanıcısına yanıt
    gelsin başımızın gözümüzün üstüne de geç 2020 diyorum ben.isteseler şimdi de çıkarabilirler.yıllar önce bu adamlar anlaşmalı çalışıyorlar sen üstü al ben ortayı sen zordaysan ben vurmayayım yapıyorlar dediğimde gülmüştü millet ama bakınız nvidia'ya kardeş sen buyur ben 2 sene daha yokum diyor bu nasıl rekabet?bir ismi var bunun unuttum şimdi anlaşmalı tekel adamlar ki sadece nvidia değil intel amd arasında da güzel bir sevişme var.ne o onu öldürdü ne bu onu yoksa batması lazımdı fx faciasında amd'nin ama intel her seride %5 vermedi mi istese bitirirdi amd'yi %20-30 Allah ne verdiyse IPC verip.bunlar böyle yaparsa o tekel olmasın bu olmasın diyoruz danışıklı geliyor adamlar bu sefer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jake Lockley -- 16 Kasım 2018; 10:45:40 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.