Şimdi Ara

Origin Access Premier İnceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Oyunculara FIFA 19: Ultimate Edition, Battlefield V: Deluxe Edition, Madden NFL 19: Hall of Fame Edition, Anthem: Legion of Dawn Edition gibi güncel oyunların üst sürümlerini ve Origin Access sistemindeki mevcut tüm oyunları oynama fırsatı tanıyan Origin Access Premier'in parasını ne ölçüde hak ettiğini bu videomuzda değerlendiriyoruz. 

• Dur yabancı, sen de kimsin?

• Güzel görünüyor aslında ama keşke farklı firmaların oyunları tek bir platformda olabilse.

• Euro 3 lira iken bu sistem olsaydı şu an patlamıştı Türkiye piyasasında. Ama şu kur ile çok zor..

• Bugün yabancı başka sitelerdede gördüm %100 aynı haber. EA iyi para ödüyor demek ki sitelere.

• Yurtdışında olsaydık yıllık 100 euroya bedava gibi bir şey bu sistem ama Türkiye'de 100 euro çok para.

• daha Türkçe dil desteği koymuyor saygısızlar bunlara para kazandırılmaz.

• Bence gayet uygun. Adamlar normal sürüm vermiyor ek paket ve bonuslu sürüm veriyor. Ben kurlar yükselmeden her yıl ps4 e fifa alırdım. 60 dolar. fifa ultimate alsan 100 dolar zaten. xbox a gelirse kesin alırım. en azından fifa için. ve xbox türkiye fiyatları ps a göre daha uygun gibi duruyor.

• 1 ay kullanın a way out falan oynarsınız. Anthemi bf5 i falan beğenirsenizde yüzde 10 indirimli alın oynayın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doanc4n D kullanıcısına yanıt
    Aynısı xbox ta var zaten ea olarak geciyor. Hatta fiyatları daha ucuz olması lazım.https://www.ea.com/ea-access
  • Oyunlarin ust paketlerini falan veriyorlar 100 euro iyi fiyat bence baya. Arti videoyu izlemedim ama bunun xboxdaki ea access gibi bi alt versiyonu da cikacak sanirim. Fifadir anthemdir bf 5 dir seven yil boyu oynayan biriyseniz cebinizde de para varsa verilebilir bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qw3rty

Aynısı xbox ta var zaten ea olarak geciyor. Hatta fiyatları daha ucuz olması lazım.https://www.ea.com/ea-access
    Biliyorum ea access im var zaten. Bu premier diye geçiyor. Fifa battlefield gibi oyunların son versiyonunu içeriyor. Şuan fifa 19 ve battlefield 5 i ea access e göremezsiniz. Seneye ancak.
  • Doanc4n D kullanıcısına yanıt
    en güzeli indirimden oyun almak %50 indirim var şuanda originde :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.