Şimdi Ara

Netflix, bazı ülkelerdeki abonelik ücretlerini düşürecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dünyanın en popüler dizi ve film izleme platformlarından biri olan Netflix, abone sayısını arttırmanın peşinde. Şirket CEO'su Reed Hastings, Bloomberg'e verdiği röportajda bazı ülkelerde düşük fiyat politikasını deneyeceklerini açıkladı.

Hedef Asya kıtası

Reed Hastings fiyatları ne zaman ve hangi ülkelerde düşürecekleri konusunda bir bilgi vermedi ancak bu deneme için Asya bölgesinin en uygun pazar olduğunu ima etti. Zira Netflix'in Asya'daki rakiplerinin çoğunun hem ücretli hem de ücretsiz servisleri var ve reklam destekli Youtube yayınları da bu kıtada oldukça popüler.

Şirketin düşük abonelik fiyatlarını yürürlüğe koymasının ardından, mevcut aboneler için de bir indirim yapılması düşünülmüyor. Bunun yerine kullanıcılara çeşitli avantajlar sunulacağı ifade ediliyor. Bu arada bazı analistler, Netflix kullanıcıları arasında yaptığı ankette içeriğin gittikçe kaliteli hale geldiğini ortaya koydu. Dolayısıyla bu durum da indirim bekleyecek olan mevcut aboneler açısından şirketin elinin güçlü olduğuna anlamı taşıyor.

• 28 liraya 2 kullanıcı açtık 3 kişi kullanıyoruz zaten ucuz bence

• CoreXXX kullanıcısına yanıt
    28 tl 4 kişi kullanıyoruz 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Para vermedik, kullanmıyoruz.

• Bedavaya her ay 5 kişi kulllanıyoruz saolsun var olsun netflix

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazy_manyak44 -- 13 Kasım 2018; 23:24:27 >
  • Benim için boş haber ..çünkü kullanmıyorum kullanmıcam
  • netflix ne
  • EnPara sağolsun o da olmasa Netflix, Spotify kullanamayacağım (= Her şeyim aboneye döndü zaten 5 şirkete aboneliğim var 😁

• quote:

Orijinalden alıntı: dracula502

28 tl 4 kişi kullanıyoruz 😂
    Yaklaşık 1 yıldır bedava kullanıyoruz.
  • Night_Noise kullanıcısına yanıt
    Helal sana.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6 aydır 28? olanını 3 kişi kullanıyoruz. Gerçi diğer iki kişi nadir kullanıyor ancak ben hayli memnun mesut kullanıyorum. Daha bugün izlediğim Outlaw King ile iyi ki netflix çekmişim dedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FA7DB07DC

Helal sana.
    Tşk.
  • Mantıklı olumlu geri dönüş sağlarlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizde kur kaynaklı zam yapmayarak zaten fiyatta indirim yapmış sayıldı.

• Night_Noise kullanıcısına yanıt
    Şu yazışma serisi aklıma bir karikatürü getirdi de, neyse :)

• MarjinaL_Kedi kullanıcısına yanıt
    Sinema filmi ve dizi film yapimcisi bir firma. Iceriklerini ucretli abonelik sistemi ile internet uzerinden kendisi yayimliyor. Icerik olarak oldukca kaliteli. Ucretleri de oldukca makul seviyede. 28 Tl abonelik ucreti ile uc kisi takip edebiliyor sanirim.
  • Tabi işlerine gelince biz avrupa ülkesi diye gösterip bi deyişiklik olmayacaktır kesin.

• işlerine geldik mi avrupa işlerine gelmedikmi asya biz nerdeyiz şimdi :)indirim olcak mı olmıcak mı

• 1 ay ücretsiz kullandım. tüm filmlerin, dizilerin indirme, reklam derdi olmadan elinin altında olması çok büyük konfor sağlıyor ama Türkiyede arşivi çok dar. Arşivi genişletip ücreti de 15 lira civarına düşürürlerse kullanılabilir.

• bende kullanmıyorum ama annem için tv box almayı dusunuyorum. sonrasında netflix satın alma ihtiyacım doğacak.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.