Şimdi Ara

Apple AirPods 2 bu yıl bitmeden piyasada olacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.846
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Apple son aylarda iki donanım etkinliği gerçekleştirdi ancak yeni AirPods hakkında hiçbir şey söylemedi. Son dönemde yayınlanan çok sayıda rapor şirketin bu yıl bitmeden AirPods 2 kablosuz kulaklığını çıkaracağını öne sürmüştü. Cupertinolu şirketten henüz bu konuda bir şey duymasak da Çin kaynaklı yeni bir sızıntı AirPods 2’nin bu yıl kesinlikle piyasaya sürüleceğini gösteriyor.

Ayrıca Bkz.Samsung Galaxy S10 yatay arka kamera düzeni ile gelebilir
    Geçtiğimiz günlerde yeni nesil AirPods'a ait model numaralarının ortaya çıkması kablosuz kulaklığın çok yakında çıkabileceğini ortaya koydu. Şu an için aksesuarın ne gibi yenilikler getireceği net olarak bilinmiyor.

AirPods 2 ne gibi özellikler sunacak?

Bazı raporlarda AirPods 2'nin gürültü önleme, geliştirilmiş suya dayanıklılık, Bluetooth 5.0 desteği ve daha uzun pil ömrü sunabileceği iddia edildi. Bu özelliklerin bir kısmını yeni kablosuz kulaklıkta görebiliriz. Geri kalanlar ise üçüncü nesil AirPods'a saklanabilir.

Apple'ın AirPods 2 ile yeni bir kablosuz şarj kutusu da sunması bekleniyor. Şu an için şirketin mevcut AirPods'u daha düşük bir fiyata satmaya devam edip etmeyeceği veya satışına son vermeyi düşünüp düşünmediği ise bilinmiyor.

• Hala bu paraya daha iyi kulaklıklar var diyen bir kitle var. Bu dizüstü ile masaüstü bilgisayarı kıyaslamak gibi birşey.

1060 yada 1070 kartlı laptop parasına 1080 li çok daha iyi bir makine toplayabilirsin ama kullanım şeklin aynı olmaz.

Airpods'un rakibi şuan pazarda malesef yok. Bose, monster yada audio technica gibi firmalar nasıl hala daha iyisini çıkaramadı anlamıyorum.
  • Ses konusunda ekstra bir vaat sunmuyor anlaşılan. Bu paraya alınabilecek o kadar kaliteli kulaklık varken buna para harcamak pek de mantıklı durmuyor.

• erkanberk kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle katılmıyorum. Bunu aldığınız zaman bu paraya alınabilecek ses kalitesi daha yüksek kulaklıklar olmasına rağmen bunu alabilecek kadar zengin olduğunuzu vurgulamış oluyorsunuz :D

• Hala bu paraya daha iyi kulaklıklar var diyen bir kitle var. Bu dizüstü ile masaüstü bilgisayarı kıyaslamak gibi birşey.

1060 yada 1070 kartlı laptop parasına 1080 li çok daha iyi bir makine toplayabilirsin ama kullanım şeklin aynı olmaz.

Airpods'un rakibi şuan pazarda malesef yok. Bose, monster yada audio technica gibi firmalar nasıl hala daha iyisini çıkaramadı anlamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m.can123 -- 14 Kasım 2018; 7:12:2 >
  • Günlük kullanım için sesli görüşme şart birşey ne yazık ki diğer markalar mikrofon yönetimi etraftan ses yalıtımı gibi şeylerde o kadar başarılı değiller.

Sonuçta ses alma ve görüşme sağlama iPhone’dan tut, Mac’lerden tut her yerden Apple’ın çok iyi bildiği birşey.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • m.can123 kullanıcısına yanıt
    Ses kalitesi EarPods ile aynı mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu yılın bitmesine kalmış 1,5 ne ara tanıtıp piyasaya sürecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AirPods'un rakibi yok...
    Yenisi çıksın, daha iyi pil ömrü vs desinler; direkt satın alırım. AirPods'larımı çok sonradan -biraz da çekinerek- aldım. Şimdi vazgeçilmez oldu benim için... Büyük kolaylık büyük rahatlık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Serisini yapacaklar veya yapmayı düşünenler için güzel haber. 10. versiyonu çıkınca toplu alım yapacağım. Köşede bu durum için biriktirdiğim 0 lira mevcut.

• quote:

Orijinalden alıntı: 0ldskool

AirPods'un rakibi yok...
    Yenisi çıksın, daha iyi pil ömrü vs desinler; direkt satın alırım. AirPods'larımı çok sonradan -biraz da çekinerek- aldım. Şimdi vazgeçilmez oldu benim için... Büyük kolaylık büyük rahatlık.
    İşte gerçekten düzgün bir kulaklık kullanmamış olmanın sonucu budur hocam.

• Sen hayatında galiba hiç sennheiser gibi markaları kullanmadın, ilk önce onları kullan ondan sonra apple'ı öv tabi övülcek bir tarafı kalırsa

• Eğer aynı fiyattan çıkarsa almayı düşünüyorum AMA

apple şu ara yeni ipad çıkarıyo eski ipdin fiyatı aynı yenisine fazladan 200 dolar koyuyor

Yeni macbook çıkarıyor 200 dolar fazla

Yeni earpods da 50 dolar fazlaya 200 dolar olursa eskisini alıcam mecbur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple ve diğerleri. Apple yapar sektöre yön verir diğerleri peşinden tıpış tıpış gelir.

• cikinca alacagim dedim gitti.

• Eskiden birşey çıkınca kendim ile pazarlık yaparsım alayım almayım taksitle olur peşin olur vs artık hiçbirşeyi pazarlık konusu yapmıyorum 😂 çok pahalı be kızan

• anl_clk A kullanıcısına yanıt
    Size, tanımadığınız insanlar hakkında konuşmanızı önermem...

Yine de merakımdan soruyorum. Ne gibi mesela? Neyle kıyaslıyorsunuz model yazar mısınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: 0ldskool

Size, tanımadığınız insanlar hakkında konuşmanızı önermem...

Yine de merakımdan soruyorum. Ne gibi mesela? Neyle kıyaslıyorsunuz model yazar mısınız?
    Mesela en basiti en temel model olan shure se215 gibi mesela harman kardon kulaklıklar gibi ve eskilerdeki sennheiser cx500 ler bile en az bunun sesi kadar iyi hocam.(mikrofon yok ve kablolu o ayrı) Sırf Apple ve kablosuz diye oral B başlığı gibi kulaklığı 1000liralar verip kullanıyor insanlar :)bu benim görüşümdür ha Apple inovatif bir firma ve bu sektörün öncüsü kabul ediyorum ama ürünleri şişirme bunu da çoğu insan kabul ediyor.. (istisnalar kaideyi bozmaz)

• anl_clk A kullanıcısına yanıt
    Siz bu kablolu kulaklıları AirPods ile kıyaslıyorsanız zaten diyecek bir şey yok. Ben de sandım ki; Samsung gear icon x kıyaslaması falan yapacaksınız. Mantıklı bir tartışma olacak falan...

• Jabra elite 65t karşılaştırmalarını incele istersen.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.