Şimdi Ara

iPhone Xs ve iPhone Xs Max, n11'de satışa sunuldu! İşte fiyatları:

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
1
Favori
5.564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Apple’ın geçtiğimiz Eylül ayında piyasaya sürdüğü ve abartılı fiyatlandırma politikası sebebiyle kısa sürede pek çok eleştirinin odağı olan iki yeni iPhone modeli iPhone Xs ve iPhone Xs Max, bugün ülkemizde n11.com üzerinden satışa sunuldu. Apple Türkiye garantisi ile satışa sunulan cihazlar, dudak uçuklatan fiyatları ile adlarından bir hayli fazla söz ettirecek gibi gözüküyorlar.

Serinin görece daha ufak boyutlu ve daha uygun fiyatlı üyesi iPhone Xs’in 64 GB dahili depolama alanına sahip varyantı ülkemizde 12,999 TL’lik bir fiyat etiketi ile satışa sunulmuş durumda. Cihazın 999 dolarlık(5,470+ TL) Amerika fiyatı düşünüldüğünde bu meblağ bir hayli yüksek.

6.5 inç genişliğindeki ekranıyla serinin en geniş ekranlı üyesi olan ve Amerika’da 1099(6010+ TL) dolarlık bir fiyat etiketi ile piyasaya sürülen iPhone Xs Max’ın 64 GB dahili depolama alanına sahip varyantı ise 14.999 TL’lik dudak uçuklatan bir fiyat etiketi ile satışa sunuldu. Ayrıca belirtmekte fayda var, bu ürüne sahip olmak için ek olarak 5.49 TL’lik kargo ücretini de ödemeniz gerekiyor.

Her iki cihazın da Apple Türkiye fiyatları şu an için açıklanmış değil ve çok büyük ihtimalle Apple Türkiye cephesinde çok daha farklı rakamlarla karşımıza çıkacaklar. Ancak bu fiyatlar da cihazların karşımıza çıkacakları olası fiyat etiketlerini tahmin edebilmemiz için yeterli.

• Bu fiyata satanın da alanında aklına tükürmeli...

Edit:

Bu fiyatlar Apple TR fiyatları değil, firmanın birinin kafasına göre yazdığı rakamlar ve bu şekilde haber yapılmaz bu biiir...

Kur 6 dersek XS için fiyat 9499 TL ve XS Max için ise 10499 TL gibi fiyatlara gireceğini düşünüyorum bu da ikiii...
  • OnDörtBinDokuzYüzDoksanDokuz TürkLirası

Mate 20 pro ve Xs max Amerika ve Avrupa'da hemen hemen aynı fiyat etiketine sahip.
    Mate 20 pro nun 8.000 TL lik fiyatını öğrenince dün bütün gün Huawei'ye küfrettik.
    Apple bu fiyatlar ile Huawei'ye rahmet okuttu.
    Ölümü gösterip sıtmaya razı ediyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vega -- 9 Kasım 2018; 20:57:53 >
  • Kargo olmasaydı, sıcaktı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Pasaport zammını yansıtmıştır ??????

• Apple dolar kesin yükselcek diye güncel kurdan yüksek tutuyor ama bence Apple resmi değil bu Apple store dan önce nasıl satmaya başladılar ?

• Vergilerle beraber 8600tlye satılması gereken telefonun 13000tlye satılması...
    Benzer fiyata 5 tane v30+ alabilirisiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-6B5A59FD1

Apple dolar kesin yükselcek diye güncel kurdan yüksek tutuyor ama bence Apple resmi değil bu Apple store dan önce nasıl satmaya başladılar ?
    Evet belkide Apple fiyatları daha uygun olacak ama en fazla ne kadar fark edebilir ki, belki 1.000 hadi bilemedim 1.500 TL.
    Küfür gibi, hakaret gibi rakamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vega -- 9 Kasım 2018; 20:50:32 >
  • Bu fiyata satanın da alanında aklına tükürmeli...

Edit:

Bu fiyatlar Apple TR fiyatları değil, firmanın birinin kafasına göre yazdığı rakamlar ve bu şekilde haber yapılmaz bu biiir...

Kur 6 dersek XS için fiyat 9499 TL ve XS Max için ise 10499 TL gibi fiyatlara gireceğini düşünüyorum bu da ikiii...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi java -- 9 Kasım 2018; 20:58:2 >
  • olması gerekeni hesaplayalım. iphone xs 64gb için hesap ;

mediamarkt almanya fiyatı 1149 eur. %19 tax var

vergisiz almanya fiyatı 931 eur

türkiyede ötv'li fiyat : 1163 eur
    ötv+kdv : 1372 eur
    ötv+kdv+trt : 1454 eur

1454 eur : 9100 tl

• Çamur atmayın fiyatlar gayet uygun. Hesap ortada 15.000 kredi çekiyorum. Ayda 699TL olarak 36 taksitle 25.000 TL geri ödüyorum. Bedava gibi kesin almalıyız çok ihtiyacımız var almaya.

• Yurt dışından aldığı telefonu iki katından daha pahalıya satmak... Türkiye' de sattığı bir telefondan aldığı parayla hem masrafını çıkarıyor hem de ikinci telefonun parasını da çıkarmış oluyor. Bu resmen fırsatçılık.

Yeni iphone fiyatları ülkemizde açıklandığında fiyatları düşürecekler ama o zamana kadar bu fiyattan satacaklar.

Teknoloji siteleri neden bu konulara ağır eleştiriler yapmıyorlar, neden ilgili mecralara bu konularda uyarılarda bulunmuyorlar anlamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi borukuzen -- 9 Kasım 2018; 20:57:49 >
  • Çok ucuz tatava yapmayın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kargo düşündürdü
  • quote:

Ayrıca belirtmekte fayda var, bu ürüne sahip olmak için ek olarak 5.49 TL’lik kargo ücretini de ödemeniz gerekiyor.

almaktan vazgeçtim
  • Resmen soygunculuk. Rakiplerinden hiç bir fazlası olmayan cihazlara istenilen fiyatlara gel. Tim Cook çıkıp ağlıyor sonra Türkiye'de satışlarımız düştü diye. Yahu tabii düşer. Şu paraya telefon alan adamın aklına şaşarım.

• İnsan bari kargo ücretini öder.

• Oha ya. Toplasan benim teknolojik ürünlerin fiyatı o kadar etmez. 15 bin tlye alan olursa harbiden aklına yani. Zengin olsun olmasın. Bu tam yolunacak kazlık olay. iPhone 4-5 zamanında 2000 tlye çok diyorduk. 7,5 kat yani öküz alırıh o paraya.

• java kullanıcısına yanıt
    Sanmıyorum. Apple her zaman olması gerekenden yüksek getiriyor, N11 fiyatlarıyla yarışacağına eminim.

• Buna verilecek parayla kaç tane vestel Venüs alınır la 😃

• Bu parayı vereceklerin aklına ...

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.